Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
katastr nemovitosti – nova katastralni upra va

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Katastr nemovitostí – nová katastrální úprava # Ludmila Novotná, vzdělávací agentura PROFESIM


Úvod – právní úprava, nejdůležitější změny. Stavba jako součást pozemku. Právo stavby jako nemovitá věc. Dva právní režimy jednotek. Rozestavěné budovy, rozestavěné jednotky. Materiální publicita katastru nemovitostí. Zápisy práv. Postupy v řízení o povolení vkladu. Další nová práva a poznámky zapisované do katastru. Dotazy a diskuze.

Obsah kurzu - školení     Úvod – právní úprava, nejdůležitější změny. Stavba jako součást pozemku. Právo stavby jako nemovitá věc. Dva právní režimy jednotek. Rozestavěné budovy, rozestavěné jednotky. Materiální publicita katastru nemovitostí. Zápisy práv. Postupy v řízení o povolení vkladu. Další nová práva a poznámky zapisované do katastru. Dotazy a diskuze.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Mgr. Lenka Vrzalová - Vedoucí oddělení legislativy Českého úřadu zeměměřického a katastrálního, dlouholetá přednášková činnost, členka autorského kolektivu Komentáře k novému občanskému zákoníku.
  • Osvědčení bude předáno po ukončení semináře Akreditace akreditovaný seminář obnoven MV ČR - AK - PV, AK - VE
  • Objednavatel akceptuje obchodní podmínky pořadatele závazným přihlášením účastníka[ů] na seminář. Uzávěrka přihlášek je 7 pracovních dnů před konáním semináře, později se lze přihlásit jen po telefonické domluvě. Na základě přijaté přihlášky Vám zašleme na uvedený e-mail potvrzení o přijetí přihlášky a zálohovou fakturu k úhradě kurzovného. Daňový doklad s vyúčtováním obdržíte u prezence v den konání semináře. Objednavatel se zavazuje uhradit platbu bankovním převodem nejpozději 2 pracovní dny před akcí na číslo účtu pořadatele 115-3875290227 - 0100. Pořadatel není plátce DPH. Prezence začíná v 8.30 h. Součástí většiny seminářů jsou písemné materiály zpracované lektorem a každý účastník obdrží osvědčení o absolvování semináře. Změna termínu, místa konání, lektora nebo zrušení semináře je z organizačních důvodů vyhrazeno. Čas ukončení je předpokládaný, závisí na počtu dotazů a rozvinutí diskuse. Pokud se již přihlášený účastník nebude moci z vážných osobních důvodů zúčastnit semináře, má možnost * vyslat za sebe náhradníka, * vybrat si náhradní seminář v průběhu roku, * jestliže změnu nahlásí nejpozději 2 pracovní dny před jeho konáním, vrátíme kurzovné zpět na daný účet.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Katastr nemovitostí


Únor 2021 # ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Duben 2021 # Na semináři získáte komplexní pohled na účetní a daňovou problematiku nemovitých věcí a jejich nájmu (pachtu), finančního leasingu, a to z hlediska daně z příjmu, DPH i daně z nemovitých věcí. Celá problematika bude spojena s probíráním praktických příkladů. Výklad bude ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2021 # Seminář přinese přehled aktuálních informací a praktických zkušeností z aplikace občanského zákoníku při nakládání s nemovitostmi při zohlednění aktuálních postupů při řízení u katastrálních úřadů včetně novely občanského zákoníku účinné od 1. 7. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Květen 2021 # Po ukončení kurzu se budete umět orientovat v základní problematice nájemních vztahů, povinností pronajímatele a nájemce a zdaňování příjmů z pronájmu, vše v souvislosti s platnou legislativou po novele občanského zákoníku. Velkým přínosem kurzu je diskuze a kolegiální setkání s lidmi se ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Únor 2021 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Duben 2021 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Květen 2021 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Červen 2021 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová
Březen 2021 # ...   Kurz od firmy: Ludmila Novotná, vzdělávací agentura PROFESIM
Březen 2021 # ...   Kurz od firmy: Ludmila Novotná, vzdělávací agentura PROFESIM
Únor 2021 # ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


Březen 2021 # - Právní základy potřebné pro bezproblémovou práci v realitách - Smlouvy uzavírané v souvislosti s realitní činností - Jakým právním aspektům (a proč) je vhodné věnovat pozornost Seminář je určen realitním makléřům a manažerům RK a poskytne právní základy nezbytné pro bezproblémovou práci v ...   Kurz od firmy: Gaudens s.r.o.


Katastr nemovitostí – nová katastrální úprava

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 15 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Katastr | nemovitostí | nová | katastrálníhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_92717_katastr-nemovitosti-–-nova-katastralni-uprava.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde