Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zive vysilani - online seminar vyjednavani v kazdodenni praxi - 2denni

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - online seminář VYJEDNÁVÁNÍ v každodenní praxi - 2denní # STUDIO W


Určeno pro ty, kteří chtějí dosahovat lepších výsledků v každodenním vyjednávání, v soukromém i pracovním životě.Cíl: Porozumět tomu, co je to vyjednávání, že vyjednáváme prakticky stále, aniž bychom si to uvědomovali, a naučit se používat komunikační nástroje vedoucí nejen ke snazšímu dosažení našich cílů, ale také upevňující vztahy mezi lidmi.Obsah: * Definice vyjednávání* Různé koncepty vyjednávání* Kdy vyjednáváme* Výhra a prohra ve vyjednávání* Koncept výhra – výhra* Uvědomění si vlastních cílů* Zájmy a postoje* Emoce a racionálno ve vyjednávání* Tipy a finty na to, jak získat ve vyjednávání výhody bez poškození druhé strany* Skupinové vyjednávání* Aktivní naslouchání* Metody dotazování* Způsoby, jimiž můžeme mít jednání vždy pod kontrolou* Jednání ve složitějších situacích* Jednání s lidmi, s nimiž „nelze“ vyjednávat* Příčiny neúspěchu ve vyjednávání a jak jim čelitMetody výuky: Učení skrze zážitek. Seminář je velmi interaktivní, účastníci jsou zapojeni do celého procesu. Modelové situace, hry, videoanalýza, řešení konkrétních situací účastníků.

Obsah kurzu - školení     Určeno pro ty, kteří chtějí dosahovat lepších výsledků v každodenním vyjednávání, v soukromém i pracovním životě.Cíl: Porozumět tomu, co je to vyjednávání, že vyjednáváme prakticky stále, aniž bychom si to uvědomovali, a naučit se používat komunikační nástroje vedoucí nejen ke snazšímu dosažení našich cílů, ale také upevňující vztahy mezi lidmi.Obsah: * Definice vyjednávání* Různé koncepty vyjednávání* Kdy vyjednáváme* Výhra a prohra ve vyjednávání* Koncept výhra – výhra* Uvědomění si vlastních cílů* Zájmy a postoje* Emoce a racionálno ve vyjednávání* Tipy a finty na to, jak získat ve vyjednávání výhody bez poškození druhé strany* Skupinové vyjednávání* Aktivní naslouchání* Metody dotazování* Způsoby, jimiž můžeme mít jednání vždy pod kontrolou* Jednání ve složitějších situacích* Jednání s lidmi, s nimiž „nelze“ vyjednávat* Příčiny neúspěchu ve vyjednávání a jak jim čelitMetody výuky: Učení skrze zážitek. Seminář je velmi interaktivní, účastníci jsou zapojeni do celého procesu. Modelové situace, hry, videoanalýza, řešení konkrétních situací účastníků.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Tomáš RAŠKA, odborný konzultant s lektorskou i manažerskou praxí
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu .
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ
ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - online seminář VYJEDNÁVÁNÍ v každodenní praxi - 2denní

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 20 | Celkem: 213 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ŽIVÉ | VYSÍLÁNÍ | onlinehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_92704_zive-vysilani---online-seminar-vyjednavani-v-kazdodenni-praxi---2denni.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde