Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zive vysilani - online seminar vydavani podni koveho casopisu

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - online seminář VYDÁVÁNÍ PODNIKOVÉHO ČASOPISU # STUDIO W


Určeno pro všechny pracovníky, kteří mají na starosti, nebo se nějak podílí na vydávání podnikového časopisu.Chystáte se vydávat, nebo již vydáváte firemní časopis pro zákazníky nebo zaměstnance? Pak je tento seminář určen právě pro Vás. Ujasníte si, k čemu ho potřebujete a jaké cíle má plnit. Poznáte výhody tištěné a elektronické formy a zjistíte, která je pro Vás vhodnější. Uděláte si představu, které činnosti zvládnete nejlépe sami a které je potřeba zadat externímu dodavateli.Cíl: * Seminář Vám pomůže vytvořit koncepci firemního časopisu, který budou Vaši kolegové nebo zákazníci rádi číst a který bude dobře plnit Vaše firemní cíle* Seznámíte se s metodikou tvorby obsahu a novinářským stylem psaní článků* Zjistíte, jak efektivně komunikovat s grafikem i tiskárnou a jak zbytečně neplýtvat penězi na neefektivní distribuciObsah: * Koncepce firemního časopisu a jak ji vytvořit* Tiskem nebo elektronicky – výhody a nevýhody* Grafika a layout časopisu, umístění obsahu na stránce* Jak poskládat informace a sestavit rubriky* Praktické tipy pro psaní čtivého článku* Návaznost časopisu na další marketingové aktivity* Jak se domluvit s grafikem a s tiskárnou* Periodicita, zákaznická databáze, distribuceMetody výuky: Interaktivní výklad, moderovaná diskuze nad příklady z praxe, praktická cvičení.

Obsah kurzu - školení     Určeno pro všechny pracovníky, kteří mají na starosti, nebo se nějak podílí na vydávání podnikového časopisu.Chystáte se vydávat, nebo již vydáváte firemní časopis pro zákazníky nebo zaměstnance? Pak je tento seminář určen právě pro Vás. Ujasníte si, k čemu ho potřebujete a jaké cíle má plnit. Poznáte výhody tištěné a elektronické formy a zjistíte, která je pro Vás vhodnější. Uděláte si představu, které činnosti zvládnete nejlépe sami a které je potřeba zadat externímu dodavateli.Cíl: * Seminář Vám pomůže vytvořit koncepci firemního časopisu, který budou Vaši kolegové nebo zákazníci rádi číst a který bude dobře plnit Vaše firemní cíle* Seznámíte se s metodikou tvorby obsahu a novinářským stylem psaní článků* Zjistíte, jak efektivně komunikovat s grafikem i tiskárnou a jak zbytečně neplýtvat penězi na neefektivní distribuciObsah: * Koncepce firemního časopisu a jak ji vytvořit* Tiskem nebo elektronicky – výhody a nevýhody* Grafika a layout časopisu, umístění obsahu na stránce* Jak poskládat informace a sestavit rubriky* Praktické tipy pro psaní čtivého článku* Návaznost časopisu na další marketingové aktivity* Jak se domluvit s grafikem a s tiskárnou* Periodicita, zákaznická databáze, distribuceMetody výuky: Interaktivní výklad, moderovaná diskuze nad příklady z praxe, praktická cvičení.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Mgr. Natálie LORENCOVÁ
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu .
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ
ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - online seminář VYDÁVÁNÍ PODNIKOVÉHO ČASOPISU

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 20 | Celkem: 213 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ŽIVÉ | VYSÍLÁNÍ | onlinehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_92701_zive-vysilani---online-seminar-vydavani-podnikoveho-casopisu.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde