Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zive vysilani - online seminar trenink vyjedn avani pro obchodniky - 2denni

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - online seminář TRÉNINK VYJEDNÁVÁNÍ pro obchodníky - 2denní # STUDIO W


Určeno pro všechny, kteří již mají s vyjednáváním zkušenosti, ale potřebují se v něm dále zdokonalovat.Cíl: Získat znalosti a návyky vedoucí k profesionálnímu vyjednávání, naučit se postupům, které umožní mít pod kontrolou i složitá vyjednávání.Seminář se soustředí na samotný proces vyjednávání – od usednutí k jednacímu stolu k jeho opuštění a kroky bezprostředně následující.Obsah: * Formální struktura vyjednávání* Příprava jednací místnosti, rozesazení účastníků, občerstvení* Úvod, ice break* Uvedení jednání, představení agendy a struktury vyjednávání* Práce s vizuálními pomůckami (prezentace, grafy, tabulky)* Časový plán jednání* Logická návaznost jednotlivých bodů jednání* Struktura projednávání jednotlivých bodů* Definice problému* Definice a projednání variant* Návrhy, protinávrhy* Práce s ústupky* Uzavření bodu* Přerušení vyjednávání při nutnosti konzultace v týmu či s nadřízenými* Drobné praktické rady pro vyjednávání* Nevhodné postupy při vyjednávání – etiketa (odbíhání, zvonění telefonů atd.)* Zápisy z jednání, komunikace po vyjednáváníMetody výuky: Učení skrze zážitek. Seminář je velmi interaktivní, účastníci jsou zapojeni do celého procesu. Modelové situace, hry, videoanalýza, řešení konkrétních situací účastníků.

Obsah kurzu - školení     Určeno pro všechny, kteří již mají s vyjednáváním zkušenosti, ale potřebují se v něm dále zdokonalovat.Cíl: Získat znalosti a návyky vedoucí k profesionálnímu vyjednávání, naučit se postupům, které umožní mít pod kontrolou i složitá vyjednávání.Seminář se soustředí na samotný proces vyjednávání – od usednutí k jednacímu stolu k jeho opuštění a kroky bezprostředně následující.Obsah: * Formální struktura vyjednávání* Příprava jednací místnosti, rozesazení účastníků, občerstvení* Úvod, ice break* Uvedení jednání, představení agendy a struktury vyjednávání* Práce s vizuálními pomůckami (prezentace, grafy, tabulky)* Časový plán jednání* Logická návaznost jednotlivých bodů jednání* Struktura projednávání jednotlivých bodů* Definice problému* Definice a projednání variant* Návrhy, protinávrhy* Práce s ústupky* Uzavření bodu* Přerušení vyjednávání při nutnosti konzultace v týmu či s nadřízenými* Drobné praktické rady pro vyjednávání* Nevhodné postupy při vyjednávání – etiketa (odbíhání, zvonění telefonů atd.)* Zápisy z jednání, komunikace po vyjednáváníMetody výuky: Učení skrze zážitek. Seminář je velmi interaktivní, účastníci jsou zapojeni do celého procesu. Modelové situace, hry, videoanalýza, řešení konkrétních situací účastníků.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Tomáš RAŠKA, odborný konzultant s lektorskou i manažerskou praxí
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu .
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ
ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - online seminář TRÉNINK VYJEDNÁVÁNÍ pro obchodníky - 2denní

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 20 | Celkem: 213 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ŽIVÉ | VYSÍLÁNÍ | onlinehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_92681_zive-vysilani---online-seminar-trenink-vyjednavani-pro-obchodniky---2denni.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde