Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zive vysilani - online seminar trenink obchod nich dovednosti

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - online seminář TRÉNINK OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ # STUDIO W


Určeno pro obchodníky, manažery, pracovníky zákaznického servisu atd. Seminář je zaměřen především na vyjednávání profesní. Protože vyjednávání je, aniž bychom si to často uvědomovali, součástí nejen profesního, ale i soukromého života každého z nás, nalezne na kurzu užitečné podněty prakticky kdokoli.Cíl: Absolvent bude rozumět zákonitostem vyjednávání, získá důvěru v sebe sama. Naučí se stanovit správně své cíle a pochopit cíle partnera. Bude chápat vyjednávání nikoli jako souboj vedoucí k porážce protivníka, ale jako cestu ke vzájemně výhodné dohodě a porozumí struktuře vyjednávání. Naučí se směřovat k dohodě.Dopodrobna se seznámí s fází přípravy vyjednávání – než usedneme k jednacímu stolu.Obsah: * Definice pojmu vyjednávání* Win – win koncept vyjednávání* Struktura vyjednávání* Příprava* Samotné vyjednávání* Následné kroky* Příprava na vyjednávání* Stanovení cílů pro vyjednávání* Základy argumentace* Strategie a taktika pro vyjednávání* Práce s alternativami (BATNA)* Vyhledávání informací a práce s nimi* Příprava materiálů pro vyjednávání* SWOT analýza* Komunikace se zákazníkem před samotným jednáním* Komunikační dovednosti nutné pro úspěšné vyjednávání* Aktivní naslouchání* Umění dotazování* Odlišení věcné a emoční roviny vyjednáváníMetody výuky: Seminář je velmi interaktivní, účastníci jsou zapojeni do celého procesu. Modelové situace, hry, videoanalýza, řešení konkrétních situací účastníků.

Obsah kurzu - školení     Určeno pro obchodníky, manažery, pracovníky zákaznického servisu atd. Seminář je zaměřen především na vyjednávání profesní. Protože vyjednávání je, aniž bychom si to často uvědomovali, součástí nejen profesního, ale i soukromého života každého z nás, nalezne na kurzu užitečné podněty prakticky kdokoli.Cíl: Absolvent bude rozumět zákonitostem vyjednávání, získá důvěru v sebe sama. Naučí se stanovit správně své cíle a pochopit cíle partnera. Bude chápat vyjednávání nikoli jako souboj vedoucí k porážce protivníka, ale jako cestu ke vzájemně výhodné dohodě a porozumí struktuře vyjednávání. Naučí se směřovat k dohodě.Dopodrobna se seznámí s fází přípravy vyjednávání – než usedneme k jednacímu stolu.Obsah: * Definice pojmu vyjednávání* Win – win koncept vyjednávání* Struktura vyjednávání* Příprava* Samotné vyjednávání* Následné kroky* Příprava na vyjednávání* Stanovení cílů pro vyjednávání* Základy argumentace* Strategie a taktika pro vyjednávání* Práce s alternativami (BATNA)* Vyhledávání informací a práce s nimi* Příprava materiálů pro vyjednávání* SWOT analýza* Komunikace se zákazníkem před samotným jednáním* Komunikační dovednosti nutné pro úspěšné vyjednávání* Aktivní naslouchání* Umění dotazování* Odlišení věcné a emoční roviny vyjednáváníMetody výuky: Seminář je velmi interaktivní, účastníci jsou zapojeni do celého procesu. Modelové situace, hry, videoanalýza, řešení konkrétních situací účastníků.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Tomáš RAŠKA, odborný konzultant s lektorskou i manažerskou praxí
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu .
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ
ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - online seminář TRÉNINK OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 20 | Celkem: 213 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ŽIVÉ | VYSÍLÁNÍ | onlinehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_92678_zive-vysilani---online-seminar-trenink-obchodnich-dovednosti.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde