Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zakladni koncepty data science a machine lear ningu

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Základní koncepty data science a machine learningu # DataScript s.r.o.

Data science, big data, machine learning, deep learning, neural networks, artificial intelligence – tyto buzzwords vídáme dnes a denně v nejrůznějších médiích. Někteří mají z pojmu AI strach, někteří jsou naopak skalní příznivci. Co se pod tímto slovním spojením skrývá ve skutečnosti už ví ale málokdo. Přitom právě v dnešní době, kdy nás obklopují data ze všech stran a naopak sami data vytváříme nejrůznějšími každodenními činostmi jako je pohyb po internetu,  využívání sociálních sítí, online ko
Cíle kurzu  Objasnění opravdového významu pojmů Machine Learning, Deep Learning, Artificial Intelligence a jejich vývoje do současné podoby Seznámení se s rolí data scientisty na projektu Porozumění náročnosti propojení byznysu s datascience a machine learning modely Seznámení se základními machine learning modely,s terminologií a používanými technikami *   Objasnění opravdového významu pojmů Machine Learning, Deep Learning, Artificial Intelligence a jejich vývoje do současné podoby Seznámení se s rolí data scientisty na projektu Porozumění náročnosti propojení byznysu s datascience a machine learning modely Seznámení se základními machine learning modely,s terminologií a používanými technikami Garant kurzu TEREZA NOVOTNÁ Tereza pracuje ve společnosti DataSentics na pozici datascientist. Po studiu finanční a pojistné matematiky na MFF UK pracovala  jako pojistný matematik, později na pozici datového analytika. V současnosti se zabývá prácí s big data od  jejich analýzy, až po postavení machine learning automatizovaného řešení a produkcionalizace. Osnova  Představení disciplín data science AI, Machine Learning, Deep Learning - seznámení s pojmy a vývojem disciplín, rozdíly mezi nimi, používaná terminologie, ukázky využití v běžném životě Propojení s byznysem – role data scientisty na projektu, data science jako komplexní disciplína Seznámení s konceptem cloudu, nástroji a programovacími jazyky vhodnými pro práci s daty Co jsou big data a  kde je můžeme potkat, práce s nimi, jejich obchodní význam, kvalita dat a jejich explorace LAB I Ukázky typů a vlastností dat, programovacích jazyků (spark, python, SQL) Machine learning Features a targety, volba modelu na základě targetu Seznámení s nejčastěji používanými machine learning modely Způsoby vyhodnocování modelů, výběr features, možnosti porovnání modelů mezi sebou LAB II Ukázka vývoje modelu od tréninku přes výběr nejlepšího modelu až po nasazení do produkce Předávání modelů a komunikace s klientem Důležitost soft skills, vizualizace a nalezení společné řeči s klientem Interpretovatelnost modelu, komunikace výsledků klientovi LAB III Ukázka vhodných vizualizací a správné komunikace výsledků LAB IV Shrnutí nabitých znalostí, modelová situace - možnost vyzkoušet si v menších skupinkách účastníků kurzu vymyslet projekt, vybrat vhodný model, vymyslet vhodnou vizualizaci a správnou komunikaci směrem ke klientovi Předpoklady účastníka Tento kurz je vhodný pro kohokoliv se zájmem o data science, umělou inteligenci a machine learning. Pro absolvování tohoto kurzu nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s analýzou dat, účastníkům nicméně mohou pomoci předchozí základní znalosti statistiky či jakékoliv předchozí zkušenosti s programováním.  

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Cíle kurzu  Objasnění opravdového významu pojmů Machine Learning, Deep Learning, Artificial Intelligence a jejich vývoje do současné podoby Seznámení se s rolí data scientisty na projektu Porozumění náročnosti propojení byznysu s datascience a machine learning modely Seznámení se základními machine learning modely,s terminologií a používanými technikami
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Cílová skupina Začínající data scientisti Datový analytici - inženýři se zájmem o machine learning techniky Manažeři
  • TEREZA NOVOTNÁ Tereza pracuje ve společnosti DataSentics na pozici datascientist. Po studiu finanční a pojistné matematiky na MFF UK pracovala  jako pojistný matematik, později na pozici datového analytika. V současnosti se zabývá prácí s big data od  jejich analýzy, až po postavení machine learning automatizovaného řešení a produkcionalizace.
  • Předpoklady účastníka Tento kurz je vhodný pro kohokoliv se zájmem o data science, umělou inteligenci a machine learning. Pro absolvování tohoto kurzu nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s analýzou dat, účastníkům nicméně mohou pomoci předchozí základní znalosti statistiky či jakékoliv předchozí zkušenosti s programováním.  
  • Objednavateli bude zaslána závazná přihláška k podpisu. Poté bude účastník na školení registrován. Objednavatel uhradí částku kurzovného za výše uvedeného posluchače na základě faktury vystavené poskytovatelem.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Základní koncepty data


Únor 2021 # Zaměření kurzu Kurz je navržen pro nové uživatele Revit Architecture Po absolvování kurzu budou posluchači schopni popisovat proces pro vytváření a správu budov dat během jejich životního cyklu, používat podstatné vlastnosti Revit Architecture, parametrické 3D nástroje pro návrh projektů, vytvářet detaily a pohledy výkresu, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2021 # Cíl kurzu Rychlé vytváření a řízení elektrotechnických výkresů prostřednictvím mnoha návrhových nástrojů a pomůcek AutoCAD Electrical. Zaměření kurzu Kurz je navržen pro nové uživatele, kteří vyžadují komplexní školení AutoCAD Electrical. Autodesk Certifikace – staňte se profesionálem! Po celou dobu kurzu je ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2021 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro začátečníky, kteří mají zkušenosti se střihem a editací videa.   Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.       Kurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-8608 - 2019-1-360. Úvod, seznámení ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Leden 2021 # Předpokládané znalosti: Základní znalost práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Orientovat se v prostředí, panelech a nástrojích aplikace pro počítačovou sazbu. Ovládat základní typografická pravidla a postupy v Adobe InDesign při sazbě jednoduchých dokumentů, publikací a tiskovin. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2021 # Cíl kurzu Naučit vás základní principy typografie od vytváření jednoduchých letáků až po rozsáhlé publikace. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí vytvářet profesionální dokumenty, pro jednotlivce i firmy, kteří chtějí přejít od Adobe InDesignu k cenově výhodné profesionální alternativě. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2021 # Místo SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 Přednášející Olga Franců (poradkyně HR, lektorka s dlouholetou praxí ve vrcholových HR pozicích) Poznámka V ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení. Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování.  Po celou dobu kurzu je pro ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2021 # Cíl kurzu Naučit vás pracovat s vektorovou grafikou. Od vytváření jednoduchých objektů až po složitější útvary složené z více objektů. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí pracovat s vektorovou grafikou, pro jednotlivce i firmy, kteří chtějí přejít od Adobe Illustratoru k cenově výhodné profesionální ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2021 # Předpokládané znalosti Základní znalosti práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout využívat vektorovou grafiku pro běžnou praxi a zároveň absolventům předat informace o programu Adobe Illustrator tak, že se práce v něm stane zábavou. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2021 # Předpokládané znalosti Pro vstup na kurz jsou potřebné základní znalosti práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Automatizovat práci v programu CorelDRAW a zvládnout vytvářet a zpracovávat jednoduché propagační materiály s vlastními grafickými prvky. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Březen 2021 # Cíl kurzu Naučit vás zpracovávat fotografie od úpravy velikosti fotografií, přes jejich barevné a tonální úpravy, po změny pozadí či fotomontáže. Zaměření kurzu Vhodný pro ty, kteří chtějí upravovat fotografie včetně RAW formátu, pro jednotlivce i firmy, kteří chtějí přejít od Adobe Photoshopu k cenově výhodné ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Leden 2021 # Autodesk Inventor Inventor je aplikace určená pro konstruktéry s perspektivním uplatňováním tzv. adaptivního parametrického modelování, jenž nyní představuje špičku v oboru CAD. Inventor umožňuje jít ve 3D navrhování ke tvorbě digitálních prototypů. Umožňuje navrhovat, vizualizovat a simulovat výrobky na přesném 3D modelu ještě předtím, než ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Březen 2021 # Předpokládané znalosti Uživatelská znalost práce s PC a základy geometrie. Cíl kurzu Naučit se vytvářet dokonalé digitální prototypy v jednoduchém pracovním prostředí založeném na web-cloud technologii. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro začátečníky nebo ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Základní koncepty data science a machine learningu

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 9 | Celkem: 98 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Základní | koncepty | data | sciencehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_91101_zakladni-koncepty-data-science-a-machine-learningu.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde