Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
manazerske zvladani manipulace v tymu (jak ji muze manazer rozpoznat a ucinne ji resit)

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Manažerské zvládání manipulace v týmu (jak ji může manažer rozpoznat a účinně ji řešit) # 1. VOX a.s.

Získáte praktické nástroje, jak rozpoznat různé typy manipulátorů, nacvičíte komunikační techniky, jak na manipulaci reagovat a v týmu ji účinně řešit. Odnesete si soubor pravidel, kterými lze manipulaci předcházet. * • pojem manipulace – konkrétní příklady a situace, kterými se manipulace projevuje v komunikaci mezi lidmi, • nejčastější typy manipulátorů v pracovním týmu, ukázky na praktických příkladech, • přehled praktických technik, kterými může manažer manipulativní jednání v týmu zarazit nebo snížit jeho vliv na tým, • dopady manipulativní komunikace na fungování vztahů v týmu: pokles výkonnosti, zvýšení antipatií, zvýšení nekonstruktivní rivality, vznik nebezpečných koalic, oslabení autority manažera apod. • nácvik technik tzv. konstruktivní komunikace, kterými lze na manipulaci dobře reagovat a minimalizovat následky pro fungování týmu. Seminář bude veden prakticky, teoretická doporučení budou doplněna nácviky komunikace a konkrétními doporučenými postupy jednání s manipulátory.
• pojem manipulace – konkrétní příklady a situace, kterými se manipulace projevuje v komunikaci mezi lidmi,• nejčastější typy manipulátorů v pracovním týmu, ukázky na praktických příkladech,• přehled praktických technik, kterými může manažer manipulativní jednání v týmu zarazit nebo snížit jeho vliv na tým,• dopady manipulativní komunikace na fungování vztahů v týmu: pokles výkonnosti, zvýšení antipatií, zvýšení nekonstruktivní rivality, vznik nebezpečných koalic, oslabení autority manažera apod.• nácvik technik tzv. konstruktivní komunikace, kterými lze na manipulaci dobře reagovat a minimalizovat následky pro fungování týmu.Seminář bude veden prakticky, teoretická doporučení budou doplněna nácviky komunikace a konkrétními doporučenými postupy jednání s manipulátory.

Obsah kurzu - školení     • pojem manipulace – konkrétní příklady a situace, kterými se manipulace projevuje v komunikaci mezi lidmi,• nejčastější typy manipulátorů v pracovním týmu, ukázky na praktických příkladech,• přehled praktických technik, kterými může manažer manipulativní jednání v týmu zarazit nebo snížit jeho vliv na tým,• dopady manipulativní komunikace na fungování vztahů v týmu: pokles výkonnosti, zvýšení antipatií, zvýšení nekonstruktivní rivality, vznik nebezpečných koalic, oslabení autority manažera apod.• nácvik technik tzv. konstruktivní komunikace, kterými lze na manipulaci dobře reagovat a minimalizovat následky pro fungování týmu.Seminář bude veden prakticky, teoretická doporučení budou doplněna nácviky komunikace a konkrétními doporučenými postupy jednání s manipulátory.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Získáte praktické nástroje, jak rozpoznat různé typy manipulátorů, nacvičíte komunikační techniky, jak na manipulaci reagovat a v týmu ji účinně řešit. Odnesete si soubor pravidel, kterými lze manipulaci předcházet.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Určeno všem manažerským pozicím.
  • Mgr. Michal Žmolík lektor, psychoterapeut, supervizor
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Manažerské zvládání manipulace


Březen 2021 # V průběhu tohoto semináře pochopíte chování svoje i druhých lidí, budete umět odhadnout reakci komunikačního partnera, přizpůsobit mu svoje jednání a získat ho na svoji stranu. Též získáte znalosti a dovednosti potřebné ke zvládnutí konfliktních situací, ke zefektivnění komunikace s lidmi. Natrénujete použití asertivního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2021 # Zdokonalíte a rozvinete své schopnosti a dovednosti potřebné pro vedení lidí k vyšší výkonnosti a k využití potenciálu jednotlivých pracovníků. Natrénujete použití různých motivačních nástrojů. Naučíte se, jak vést lidi ke spolehlivým a samostatným výkonům pomocí různých stylů a přístupů. Zdokonalíte se ve ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2021 # Naučíte se určovat priority úkolů a efektivně řídit svůj čas, provedete analýzu současného využívání svého času a identifikaci ztrátových faktorů. Získáte praktické návody, jak efektivně hospodařit s časem. Pochopíte příčiny stresu a zabráníte jeho vzniku. Rozvinete schopnosti potřebné pro zvládání stresu a stresových situací. Získáte praktické návody řešení ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Květen 2021 # V průběhu tohoto semináře pochopíte chování svoje i druhých lidí, budete umět odhadnout reakci komunikačního partnera, přizpůsobit mu svoje jednání a získat ho na svoji stranu. Též získáte znalosti a dovednosti potřebné ke zvládnutí konfliktních situací, ke zefektivnění komunikace s lidmi. Natrénujete použití asertivního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2021 # Zdokonalíte a rozvinete své schopnosti a dovednosti potřebné pro vedení lidí k vyšší výkonnosti a k využití potenciálu jednotlivých pracovníků. Natrénujete použití různých motivačních nástrojů. Naučíte se, jak vést lidi ke spolehlivým a samostatným výkonům pomocí různých stylů a přístupů. Zdokonalíte se ve ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červenec 2021 # Naučíte se určovat priority úkolů a efektivně řídit svůj čas, provedete analýzu současného využívání svého času a identifikaci ztrátových faktorů. Získáte praktické návody, jak efektivně hospodařit s časem. Pochopíte příčiny stresu a zabráníte jeho vzniku. Rozvinete schopnosti potřebné pro zvládání stresu a stresových situací. Získáte praktické návody řešení ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2021 # Zdokonalíte a rozvinete své schopnosti a dovednosti potřebné pro vedení lidí k vyšší výkonnosti a k využití potenciálu jednotlivých pracovníků. Natrénujete použití různých motivačních nástrojů. Naučíte se, jak vést lidi ke spolehlivým a samostatným výkonům pomocí různých stylů a přístupů. Zdokonalíte se ve ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2021 # V průběhu tohoto semináře pochopíte chování svoje i druhých lidí, budete umět odhadnout reakci komunikačního partnera, přizpůsobit mu svoje jednání a získat ho na svoji stranu. Též získáte znalosti a dovednosti potřebné ke zvládnutí konfliktních situací, ke zefektivnění komunikace s lidmi. Natrénujete použití asertivního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2021 # Naučíte se určovat priority úkolů a efektivně řídit svůj čas, provedete analýzu současného využívání svého času a identifikaci ztrátových faktorů. Získáte praktické návody, jak efektivně hospodařit s časem. Pochopíte příčiny stresu a zabráníte jeho vzniku. Rozvinete schopnosti potřebné pro zvládání stresu a stresových situací. Získáte praktické návody řešení ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2021 # Zdokonalíte a rozvinete své schopnosti a dovednosti potřebné pro vedení lidí k vyšší výkonnosti a k využití potenciálu jednotlivých pracovníků. Natrénujete použití různých motivačních nástrojů. Naučíte se, jak vést lidi ke spolehlivým a samostatným výkonům pomocí různých stylů a přístupů. Zdokonalíte se ve ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2021 # V průběhu tohoto semináře pochopíte chování svoje i druhých lidí, budete umět odhadnout reakci komunikačního partnera, přizpůsobit mu svoje jednání a získat ho na svoji stranu. Též získáte znalosti a dovednosti potřebné ke zvládnutí konfliktních situací, ke zefektivnění komunikace s lidmi. Natrénujete použití asertivního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Březen 2021 # Organizační management a vedení lidí # Naučit se techniky účinného jednání s lidmi Schopnost analyzovat konfliktní situace a zvolit nejlepší strategie Schopnost rozpoznat konfliktní typy Získat dovednost vést ...   Kurz od firmy: STUDIO W


Manažerské zvládání manipulace v týmu (jak ji může manažer rozpoznat a účinně ji řešit)

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 6 | Celkem: 56 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Manažerské | zvládání | manipulace | týmuhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_89948_manazerske-zvladani-manipulace-v-tymu-(jak-ji-muze-manazer-rozpoznat-a-ucinne-ji-resit).html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde