Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
organizacni audit jak zvysit vykon - snizit naklady organizace

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Organizační audit: jak zvýšit výkon - snížit náklady organizace # Český institut interních auditorů, z.s.

Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen manažerům a specialistům z oblasti vnitřního auditu, personálního řízení, organizačního rozvoje i dalších oblastí zabývajících se zdokonalování řízení a vnitřního uspořádání organizace i snižováním jejích nákladů. Cíl semináře Seminář se za
Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen manažerům a specialistům z oblasti vnitřního auditu, personálního řízení, organizačního rozvoje i dalších oblastí zabývajících se zdokonalování řízení a vnitřního uspořádání organizace i snižováním jejích nákladů. Cíl semináře Seminář se zaměřuje na cíle, metody a postupy organizačního auditu jako nástroje zdokonalování organizačního uspořádání soukromých firem i veřejných institucí. Hlavním cílem tohoto auditu je posílit výkonnost, pružnost a zákaznickou orientaci organizací, podpořit soulad jejich organizačního uspořádání s jejich strategií a omezit zbytečné náklady vyvolané nevhodnou vnitřní skladbou či přezaměstnaností. Obsah semináře Seminář se zabývá i tím, jak správně stanovit zadání organizačního auditu, jak formulovat a prezentovat jeho závěry a doporučení i jak s nimi dále pracovat. Osnova semináře: Cíle a význam organizačního auditu. Metody, nástroje a postup organizačního auditu. Práce s výsledky a závěry organizačního audit. Organizační příčiny přezaměstnanosti. Ukázky metod, závěrů a doporučení organizačního auditu.

Obsah kurzu - školení     Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen manažerům a specialistům z oblasti vnitřního auditu, personálního řízení, organizačního rozvoje i dalších oblastí zabývajících se zdokonalování řízení a vnitřního uspořádání organizace i snižováním jejích nákladů. Cíl semináře Seminář se zaměřuje na cíle, metody a postupy organizačního auditu jako nástroje zdokonalování organizačního uspořádání soukromých firem i veřejných institucí. Hlavním cílem tohoto auditu je posílit výkonnost, pružnost a zákaznickou orientaci organizací, podpořit soulad jejich organizačního uspořádání s jejich strategií a omezit zbytečné náklady vyvolané nevhodnou vnitřní skladbou či přezaměstnaností. Obsah semináře Seminář se zabývá i tím, jak správně stanovit zadání organizačního auditu, jak formulovat a prezentovat jeho závěry a doporučení i jak s nimi dále pracovat. Osnova semináře: Cíle a význam organizačního auditu. Metody, nástroje a postup organizačního auditu. Práce s výsledky a závěry organizačního audit. Organizační příčiny přezaměstnanosti. Ukázky metod, závěrů a doporučení organizačního auditu.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • doc. PhDr. Ing. Urban Jan CSc. Cena člen ČIIA 890,- Kč bez DPH (1.077,- Kč s DPH) nečlen ČIIA 1.190,- Kč bez DPH (1.440,- Kč s DPH)
  • * webinář 20317 3. 12. 2020* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
  • Informace k platbě: V den konání semináře vystavujeme účastníkům fakturu. V ceně semináře jsou zahrnuty studijní materiály a účastníkům bude poskytnuto drobné občerstvení. Obědy ani ubytování nezajišťujeme. Výukové aktivity a semináře uvedené v katalogu odpovídají požadavkům CPE. Pro případ prodlení s úhradou objednaných služeb je ČIIA oprávněn účtovat sankční úrok z prodlení ve výši 0,05% z dlužné částky denně. Za den splnění závazku je považován den, ve kterém je dlužná částka připsána na účet ČIIA. Pozdní úhrada může mít za následek mimo jiné neposkytování dalších služeb ČIIA pro dlužníka. Přihlášku je nutno doručit nejpozději 5 dní před zahájením akce. Veškeré změny a případná storno objednávek jsou přijímána pouze písemně nebo e-mailem s žádostí o potvrzení . ČIIA si vyhrazuje právo vzdělávací akci zrušit. ČIIA si vyhrazuje právo změnit smluvní podmínky v případě specifických podmínek kurzů. Tyto změny budou vždy uvedeny u nabídky konkrétní vzdělávací akce. Storno poplatky: Lhůta pro výpočet storno poplatků se začíná počítat dnem předcházejícím dni konání akce, den doručení se započítává do lhůty. Pro výpočet lhůt se použijí pracovní dny. Za den doručení storno oznámení se považuje den převzetí elektronické zprávy potvrzení o přečtení nebo den převzetí listinné podoby storno oznámení. * 0 % - nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce; * 50 % - 4 - 3 pracovní dny před zahájením akce; * 70 % - 2 -1 pracovní dny před zahájením akce; * 100 % - méně než 1 den před zahájením akce;
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Organizační audit: jak


Říjen 2020 # Začínající interní auditory ve veřejné správě. Základy interního auditu ve veřejné správě (ZÁKLADNÍ KURZ) jsou organizovány v rozsahu 64 vyučovacích hodin ve dvou na sobě navazujících cyklech, každý cyklus je ukončený testem. Zařazení v systému odborné certifikace na úrovni – Interní auditor ve veřejné ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2020 # Seznámíte se s cíli a metodami personálních a organizačních auditů i s výsledky, které audity přinášejí, naučíte se formulovat zadání auditů i pracovat s jejich závěry. Zaměříme se na význam, metodiku, závěry a doporučení personálních a organizačních auditů zabývajících se posouzením lidských zdrojů, personálních kapacit a organizačního uspořádání podniků i ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Zahraniční osoby mohou v ČR podnikat mj. prostřednictvím odštěpného závodu (v původní terminologii organizační složky podniku). Odštěpný závod je tak v české obchodní praxi relativně rozšířeným jevem. Významu odštěpného závodu nicméně neodpovídá rozsah právní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Říjen 2020 # Na semináři získáte přehled jak založit, implementovat a provozovat organizační složky z pohledu financí a souvisejících daňových a právních předpisů. * • úvod do problematiky organizačních složek, • organizační složka a provozovna, • založení organizační ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Účast na kurzu vám pomůže ověřit správné postupy v případě auditu, dozvíte se, jak má audit správně probíhat a také, jaká jsou vaše práva a povinnosti. Cílem kurzu je také seznámit vás dalšími povinnostmi ve vztahu k účetní závěrce, konkrétně, jak sestavit a jak má vypadat výroční zpráva i jaké ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2020 # Zařazení v systému odborné certifikace na úrovni – Interní auditor ve veřejné správě– junior. Určeno pro Interní auditory (příp. kontrolory) orgánů veřejné správy a samosprávy (a jimi zřizovaných organizací). Cíl semináře ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2020 # Pro všechny úrovně Určeno pro Pro interní auditory a kontrolory z měst a obcí, kteří vykonávají interní audity nebo veřejnosprávní kontroly zřízených příspěvkových organizací. Cíl semináře Posluchači získají znalosti nezbytné pro orientaci a provádění interního ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Prosinec 2020 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Pro interní auditory a kontrolory z měst a obcí, kteří vykonávají interní audity nebo veřejnosprávní kontroly zřízených příspěvkových organizací. Cíl semináře Kurz má za cíl seznámit posluchače s principy řízení interního auditu ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2020 # Pro všechny úrovně Určeno pro Řídící pracovníci odpovědní za VKS a jeho hodnocení Cíl semináře Úvodem semináře budou vysvětleny legislativní požadavky na vnitřní kontrolní systém organizací veřejné ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Září 2020 # Pro všechny úrovně Určeno pro Interní auditory, auditory kybernetické bezpečnosti, pověřence pro ochranu osobních údajů, compliance specialisty a všechny ostatní, kteří se s danou problematikou chtějí seznámit. Cíl semináře Účastníci se seznámí s právním rámcem ochrany osobních údajů. ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Září 2020 # Pro všechny úrovně Určeno pro Interní auditoři a další vedoucí pracovníci bez rozdílu druhu společnosti (komerční i veřejný sektor). Cíl semináře Na praktických příkladech nastínit možný přístup k přípravě a realizaci auditu. Obsah semináře ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Září 2020 # Seminář je určen interním auditorům, personálním manažerům a specialistům i dalším odborníkům zabývající se zvyšováním kvality managementu a rozborem, prevencí a omezováním personálně-organizačních rizik vedoucím ke vzniku a mimořádných událostí či snižování výkonu organizace, a to v podnikatelských i veřejných organizacích. ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Organizační audit: jak zvýšit výkon - snížit náklady organizace

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 4 | Celkem: 38 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Organizační | audit: | jak | zvýšit | výkonhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_89597_organizacni-audit--jak-zvysit-vykon---snizit-naklady-organizace.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde