Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
seminar danove a ucetni novinky v roce 2021

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Seminář Daňové a účetní novinky v roce 2021 # KURZY SPRINT

Zpracováváte účetnictví a daně včetně pojistného a chcete získat přehled o novinkách, které přinese legislativa v oblasti účetnictví a daní v roce 2021? Pak navštivte náš seminář.
Zpracováváte účetnictví a daně včetně pojistného a chcete získat přehled o novinkách, které přinese legislativa v oblasti účetnictví a daní v roce 2021? Pak navštivte náš seminář.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Zpracováváte účetnictví a daně včetně pojistného a chcete získat přehled o novinkách, které přinese legislativa v oblasti účetnictví a daní v roce 2021? Pak navštivte náš seminář.
  • Další informace Časový průběh výuky od 9:00 do 14:00 hod Místo výuky Liberec Úroveň kurzu Mírně pokročilí Počet hodin 5 hodin x 45 minut Lektor Ing. Lenka Kánská (Liberec) Termín 13.1.2021, 21.12.2020
  • Po obdržení objednávky se s Vámi spojíme telefonicky nebo e-mailem a poskytneme Vám další instrukce k objednání.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Seminář Daňové


Listopad 2020 # em tohoto semináře je, naučit se maximálně využívat svých schopností ve svůj prospěch, to však neuděláte, pokud se vám nepodaří všechno na 14 dní necht doma, abyste mohli být fyzicky i psychicky tady a teď. Vy konečně zažijete, co je to myslet jen na sebe, nechat se rozmazlovat třeba ajurvédskou masáží, pohladit ...   Kurz od firmy: AldEkon účetnictví
Říjen 2020 # Na tomto semináři si vyzkoušíte zajímavé techniky práce s vlastní pamětí. Zjistíte, jak několikanásobně zrychlit práci s informacemi, rozvinete svoji hravost a tím i svoji výkonnost bez zbytečného stresu. Natrénujete techniky zapamatování informací, rozvinete schopnost bleskových asociací. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Dozvíte se, jak v současném komunikačně náročném prostředí využít kultivovanou práci s emocemi (a to zejména v obtížných situacích), natrénujete dovednost umění synergických rozhovorů - dohod při řešení každodenních problémů a komplikovaných situací. Odnesete si návyky vyšší úrovně pro účinnější ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Prosinec 2020 # Na tomto semináři si vyzkoušíte zajímavé techniky práce s vlastní pamětí. Zjistíte, jak několikanásobně zrychlit práci s informacemi, rozvinete svoji hravost a tím i svoji výkonnost bez zbytečného stresu. Natrénujete techniky zapamatování informací, rozvinete schopnost bleskových asociací. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Na semináři se budete věnovat vybraným problematickým oblastem v účetnictví a daních platných v roce 2020 a seznámíte se s připravovanými změnami pro rok 2021. * 26. 11. 2020 (Čt) 11:00–17:00 • Významná novela daňového řádu k 1. 1. 2021 • Ing. Miloslav Kopřiva • rozšíření institutu odborného konzultanta, • ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2020 # Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 4 hodnocení ...   Kurz od firmy: KURZY SPRINT
Říjen 2020 # Na semináři získáte ucelený přehled o dani z příjmů právnických i fyzických osob, dani z přidané hodnoty a majetkových daních. Seznámíte se rovněž se specifickými oblastmi správy daní. * 7. 10. 2020; 9:00–16:00 • DAŇ Z PŘÍJMŮ Aktuální legislativa a její očekávaný vývoj • transformace účetního výsledku hospodaření na daňový základ • daňově uznatelné a neuznatelné ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2020 # Absolvováním seminářů získáte aktuální a ucelený pohled na zákon o daních z příjmů – závislá činnost, zákon o zdravotním pojištění a na pojistné na sociální zabezpečení a na cestovní náhrady ve vazbě na zákon o daních z příjmů. * ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2020 # Cíl kurzu Ušetřit čas a zautomatizovat procesy účetních a daňových poradců, kteří aplikaci MS Excel používají denně. Zaměření kurzu Kurz je určen všem, kteří Excel používají na již mírně pokročilé úrovni, uvítají ho aktivnější uživatelé MS Excel, kteří očekávají mnohem sofistikovaněji úsporu času a námahy, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2020 # Cíl kurzu Ušetřit čas a zautomatizovat procesy účetních a daňových poradců, kteří aplikaci MS Excel používají denně. Zaměření kurzu Kurz je určen všem, kteří již MS Excel využívají pro časté matematické a ekonomické operace a chtějí si práci s tabulkovým editorem zefektivnit, urychlit a zautomatizovat. je vhodný ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Prosinec 2020 # Odborný program semináře: DAŇ Z PŘIDANÉ HODNOTY Výklad v oblasti DPH bude zaměřen především na aktuální problémy při uplatňování DPH v roce ...   Kurz od firmy: Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


Listopad 2020 # Na prvním semináři bude lektor simulovat konkrétní postupy od prověření obchodního partnera přes uzavření smlouvy až po vymáhání pohledávky dle právní úpravy v občanském zákoníku a souvisejících právních předpisech. Po absolvování semináře budete vědět, jaké jsou možnosti zajištění pohledávek a realizace jejich uspokojení v případě exekučního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Seminář Daňové a účetní novinky v roce 2021

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 11 | Celkem: 117 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Seminář | Daňové | účetní | novinkyhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_89569_seminar-danove-a-ucetni-novinky-v-roce-2021.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde