Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
seminar danova optimalizace v roce 2020

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Seminář Daňová optimalizace v roce 2020 # KURZY SPRINT

Zpracováváte daňové přiznání k dani z příjmů a chcete získat přehled o legálních nástrojích na optimalizaci této daně u fyzických i právnických osob? Pak navštivte náš seminář.
Zpracováváte daňové přiznání k dani z příjmů a chcete získat přehled o legálních nástrojích na optimalizaci této daně u fyzických i právnických osob? Pak navštivte náš seminář.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Zpracováváte daňové přiznání k dani z příjmů a chcete získat přehled o legálních nástrojích na optimalizaci této daně u fyzických i právnických osob? Pak navštivte náš seminář.
  • Další informace Časový průběh výuky od 9:00 do 14:00 hod Místo výuky Liberec Úroveň kurzu Mírně pokročilí Počet hodin 5 hodin x 45 minut Lektor Ing. Lenka Kánská (Liberec) – ekonom, hlavní účetní TSML a.s. Termín 16.10.2020
  • Po obdržení objednávky se s Vámi spojíme telefonicky nebo e-mailem a poskytneme Vám další instrukce k objednání.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Seminář Daňová optimalizace


Září 2020 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-33094 - 2013-1 - 697 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432. * Délka kurzu: 170 vyučovacích hodin * Náplní kurzu Účetnictví, daně a daňová evidence s praxí na PC je souhrn ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Září 2020 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-15065 - 2013-1 - 347 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432. Celkový počet vyučovacích hodin: 130 Komu je určen: Kurz je vhodný pro všechny, kteří: se chtějí stát samostatnými účetními a naučit se ovládat ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Srpen 2020 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace 17784 - 2013-1 - 410 a MSMT-35905 - 2018-1 - 463 . Délka kurzu: 40 vyučovacích hodin * Pro bližší informace ohledně financování přes ÚP nás neváhejte kontaktovat * V kurzu Daňová evidence ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Září 2020 # Profil absolventa: Absolvent umí samostatně vést účetnictví a daňovou evidenci [s využitím ekonomického a účetního programu Pohoda]. Orientuje se v zákonné právní úpravě účetnictví, umí účtovat o dlouhodobém majetku, zásobách, krátkodobém finančním majetku a bankovních úvěrech, zúčtovacích ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Září 2020 # Kurz je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti účetnictví a daňové evidence. Po absolvování kurzu získáte komplexní vědomosti a budete schopni vést samostatně účetnictví různým podnikatelským subjektům. Profil absolventa: Absolvent umí samostatně ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Září 2020 # Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 12 hodnocení ...   Kurz od firmy: KURZY SPRINT
Listopad 2020 # em tohoto semináře je, naučit se maximálně využívat svých schopností ve svůj prospěch, to však neuděláte, pokud se vám nepodaří všechno na 14 dní necht doma, abyste mohli být fyzicky i psychicky tady a teď. Vy konečně zažijete, co je to myslet jen na sebe, nechat se rozmazlovat třeba ajurvédskou masáží, pohladit ...   Kurz od firmy: AldEkon účetnictví
Srpen 2020 # Úspěšné absolvování kurzu je dostatečnou přípravou pro vstup do účetní profese. Absolvent umí zvládnout teoreticky i prakticky profesi účetní a umí tuto činnost samostatně vykonávat, resp. vykonávat samostatně kumulovanou činnost účetní v malých a středních firmách nebo účetní v rámci velkých účtáren řízených hlavním účetním. Absolvent umí samostatně ...   Kurz od firmy: Aktivní život od A do Z
Září 2020 # Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení ...   Kurz od firmy: KURZY SPRINT
Říjen 2020 # Na tomto semináři si vyzkoušíte zajímavé techniky práce s vlastní pamětí. Zjistíte, jak několikanásobně zrychlit práci s informacemi, rozvinete svoji hravost a tím i svoji výkonnost bez zbytečného stresu. Natrénujete techniky zapamatování informací, rozvinete schopnost bleskových asociací. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Dozvíte se, jak v současném komunikačně náročném prostředí využít kultivovanou práci s emocemi (a to zejména v obtížných situacích), natrénujete dovednost umění synergických rozhovorů - dohod při řešení každodenních problémů a komplikovaných situací. Odnesete si návyky vyšší úrovně pro účinnější ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Prosinec 2020 # Na tomto semináři si vyzkoušíte zajímavé techniky práce s vlastní pamětí. Zjistíte, jak několikanásobně zrychlit práci s informacemi, rozvinete svoji hravost a tím i svoji výkonnost bez zbytečného stresu. Natrénujete techniky zapamatování informací, rozvinete schopnost bleskových asociací. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Seminář Daňová optimalizace v roce 2020

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 7 | Celkem: 67 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Seminář | Daňová | optimalizace | rocehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_89568_seminar-danova-optimalizace-v-roce-2020.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde