Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zvladani vypjatych situaci reseni pripadu z praxe

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: ZVLÁDÁNÍ VYPJATÝCH SITUACÍ + ŘEŠENÍ PŘÍPADŮ Z PRAXE # Český institut interních auditorů, z.s.

Pro všechny úrovně. Určeno pro Určeno pro všechny. Cíl semináře Cílem semináře se zvládnutí nepříjemných situací s větší lehkostí a jistotou. Obsah semináře Jak zvládnout to nejdůležitější – aby nám nebouchly nervy – zvládání vlastních emocí. Co dělat,
Pro všechny úrovně. Určeno pro Určeno pro všechny. Cíl semináře Cílem semináře se zvládnutí nepříjemných situací s větší lehkostí a jistotou. Obsah semináře Jak zvládnout to nejdůležitější – aby nám nebouchly nervy – zvládání vlastních emocí. Co dělat, když bouchly nervy tomu druhému – práce s agresorem, řešení konfliktu. Nejčastější chyby při náročných jednáních a konfliktních situací. Prevence konfliktů a nepříjemných situací – jak překonat dusno . Ideální forma kurzu je taková, že účastníci sami na začátku přijdou se situacemi, které by rádi řešili. Pokud budou zájemci, můžeme klidně i tyto situace trénovat.

Obsah kurzu - školení     Pro všechny úrovně. Určeno pro Určeno pro všechny. Cíl semináře Cílem semináře se zvládnutí nepříjemných situací s větší lehkostí a jistotou. Obsah semináře Jak zvládnout to nejdůležitější – aby nám nebouchly nervy – zvládání vlastních emocí. Co dělat, když bouchly nervy tomu druhému – práce s agresorem, řešení konfliktu. Nejčastější chyby při náročných jednáních a konfliktních situací. Prevence konfliktů a nepříjemných situací – jak překonat dusno . Ideální forma kurzu je taková, že účastníci sami na začátku přijdou se situacemi, které by rádi řešili. Pokud budou zájemci, můžeme klidně i tyto situace trénovat.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Ondrušková Hana Cena člen ČIIA 2.100,- Kč bez DPH (2.541,- Kč s DPH) nečlen ČIIA 2.600,- Kč bez DPH (3.146,- Kč s DPH)
  • * seminář 20285 13. 11. 2020* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
  • Informace k platbě: V den konání semináře vystavujeme účastníkům fakturu. V ceně semináře jsou zahrnuty studijní materiály a účastníkům bude poskytnuto drobné občerstvení. Obědy ani ubytování nezajišťujeme. Výukové aktivity a semináře uvedené v katalogu odpovídají požadavkům CPE. Pro případ prodlení s úhradou objednaných služeb je ČIIA oprávněn účtovat sankční úrok z prodlení ve výši 0,05% z dlužné částky denně. Za den splnění závazku je považován den, ve kterém je dlužná částka připsána na účet ČIIA. Pozdní úhrada může mít za následek mimo jiné neposkytování dalších služeb ČIIA pro dlužníka. Přihlášku je nutno doručit nejpozději 5 dní před zahájením akce. Veškeré změny a případná storno objednávek jsou přijímána pouze písemně nebo e-mailem s žádostí o potvrzení . ČIIA si vyhrazuje právo vzdělávací akci zrušit. ČIIA si vyhrazuje právo změnit smluvní podmínky v případě specifických podmínek kurzů. Tyto změny budou vždy uvedeny u nabídky konkrétní vzdělávací akce. Storno poplatky: Lhůta pro výpočet storno poplatků se začíná počítat dnem předcházejícím dni konání akce, den doručení se započítává do lhůty. Pro výpočet lhůt se použijí pracovní dny. Za den doručení storno oznámení se považuje den převzetí elektronické zprávy potvrzení o přečtení nebo den převzetí listinné podoby storno oznámení. * 0 % - nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce; * 50 % - 4 - 3 pracovní dny před zahájením akce; * 70 % - 2 -1 pracovní dny před zahájením akce; * 100 % - méně než 1 den před zahájením akce;
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: ZVLÁDÁNÍ VYPJATÝCH SITUACÍ


Říjen 2020 # Naučíte se určovat priority úkolů a efektivně řídit svůj čas, provedete analýzu současného využívání svého času a identifikaci ztrátových faktorů. Získáte praktické návody, jak efektivně hospodařit s časem. Pochopíte příčiny stresu a zabráníte jeho vzniku. Rozvinete schopnosti potřebné pro zvládání stresu a stresových situací. Získáte praktické návody řešení ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Pochopíte chování svoje i druhých lidí, budete umět odhadnout reakci komunikačního partnera, přizpůsobit mu svoje jednání a získat ho na svoji stranu. Též získáte znalosti a dovednosti potřebné ke zvládnutí konfliktních situací, ke zefektivnění komunikace s lidmi. Natrénujete použití asertivního jednání v konkrétních ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2020 # V průběhu tohoto semináře pochopíte chování svoje i druhých lidí, budete umět odhadnout reakci komunikačního partnera, přizpůsobit mu svoje jednání a získat ho na svoji stranu. Též získáte znalosti a dovednosti potřebné ke zvládnutí konfliktních situací, ke zefektivnění komunikace s lidmi. Natrénujete použití asertivního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Srpen 2020 # Pochopíte chování svoje i druhých lidí. Budete umět odhadnout reakci komunikačního partnera, přizpůsobit mu svoje jednání a získat ho na svoji stranu. Též získáte znalosti a dovednosti potřebné ke zvládnutí konfliktních situací i ke zefektivnění komunikace s lidmi. Natrénujete použití asertivního jednání v konkrétních ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2020 # Aniž si to uvědomujeme, jednáme v konkrétních situacích stále stejným způsobem. Zaměříme se proto na vaše konkrétní komunikační návyky, na jejich příčinu a způsoby, jak je můžete změnit, pokud vám nepřinášejí výsledky, které si přejete. Ukážeme si, jak v konkrétních situacích ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Aniž si to uvědomujeme, jednáme v konkrétních situacích stále stejným způsobem. Zaměříme se proto na vaše konkrétní komunikační návyky, na jejich příčinu a způsoby, jak je můžete změnit, pokud vám nepřinášejí výsledky, které si přejete. Ukážeme si, jak v konkrétních situacích ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2020 # Aniž si to uvědomujeme, jednáme v konkrétních situacích stále stejným způsobem. Zaměříme se proto na vaše konkrétní komunikační návyky, na jejich příčinu a způsoby, jak je můžete změnit, pokud vám nepřinášejí výsledky, které si přejete. Ukážeme si, jak v konkrétních situacích ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2020 # Naučíte se pracovat se svými emocemi a předcházet emočním únosům. Natrénujete využití pozitivních emocí. Odkryjete omezující myšlenkové a emoční vzorce, tím získáte větší kontrolu nad životními situacemi v práci i v soukromí. Naučíte se také předcházet impulzívním reakcím, kterých následně litujete. Budete vědět, jak se rychle ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2020 # Naučíte se pracovat se svými emocemi a předcházet emočním únosům. Natrénujete využití pozitivních emocí. Odkryjete omezující myšlenkové a emoční vzorce, tím získáte větší kontrolu nad životními situacemi v práci i v soukromí. Naučíte se také předcházet impulzívním reakcím, kterých následně litujete. Budete vědět, jak se rychle ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2020 # Cíl: Dokázat zvládat konfliktní situace, kdy nedokážeme najít shodu s druhými (podřízenými, kolegy, nadřízenými) a marně hledáme cesty, jak se dohodnout. Obsah: * Proč se často nedokážeme dohodnout * Umění soustředit se při složitých rozhovorech na věcnou podstatu, ...   Kurz od firmy: STUDIO W
Srpen 2020 # Motto: „Když se člověk opravdu rozhodne něco udělat, čas se vždycky najde.“ Arthur Hailey Určeno pro všechny, které zajímá, jak lépe plánovat a využívat svůj čas tak, aby jak zvládali práci, tak prožívali své dny dlouhodobě spokojenější, odolnější a v dobré kondici. Cíl: ...   Kurz od firmy: STUDIO W


Říjen 2020 # Cíl: * Naučit se techniky účinného jednání s lidmi * Schopnost analyzovat konfliktní situace a zvolit nejlepší strategie * Schopnost rozpoznat konfliktní typy * Získat dovednost vést obtížné rozhovory Obsah: 1. den * ...   Kurz od firmy: STUDIO W


ZVLÁDÁNÍ VYPJATÝCH SITUACÍ + ŘEŠENÍ PŘÍPADŮ Z PRAXE

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 4 | Celkem: 33 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ZVLÁDÁNÍ | VYPJATÝCH | SITUACÍ | ŘEŠENÍhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_89556_zvladani-vypjatych-situaci-+-reseni-pripadu-z praxe.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde