Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zmeny - - - - - v danich za rok 2020

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Změny - v daních za rok 2020 # AldEkon účetnictví

Na tomto školení si projdeme veškeré změny, které nás tento rok potkaly, a to nejen změny v zákoně o daních z příjmů. Ing. Christián Žmolík za nás celý rok sledoval všechno, co musí správná účetní znát, má pro nás připravené přehledné shrnutí a upozorní nás, na co si musíme dát pozor. Probereme i změny, které se týkají příštího roku.  
Na tomto školení si projdeme veškeré změny, které nás tento rok potkaly, a to nejen změny v zákoně o daních z příjmů. Ing. Christián Žmolík za nás celý rok sledoval všechno, co musí správná účetní znát, má pro nás připravené přehledné shrnutí a upozorní nás, na co si musíme dát pozor. Probereme i změny, které se týkají příštího roku.  

Obsah kurzu - školení     Na tomto školení si projdeme veškeré změny, které nás tento rok potkaly, a to nejen změny v zákoně o daních z příjmů. Ing. Christián Žmolík za nás celý rok sledoval všechno, co musí správná účetní znát, má pro nás připravené přehledné shrnutí a upozorní nás, na co si musíme dát pozor. Probereme i změny, které se týkají příštího roku.  
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Školit vás budou Ing. Christian Žmolík Akreditovaný daňový poradce (ev. číslo 4734). Vystudoval obor národohospodářství na ekonomické fakultě Vysoké školy Báňské - Technické univerzity Ostrava. Dlouholetá praxe na Finančním ředitelství v Ostravě, kde působil jako metodik daně z příjmů právnických osob. Nyní je zaměstnán v soukromé poradenské společnosti ABC.TAXES, s.r.o., která se zabývá převážně daňovým poradenstvím. Zkušený lektor s bohatou publikační činností. Specializuje se především na problematiku daně z příjmů právnických osob, cestovních náhrad, investičních pobídek a daně silniční.
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Změny


Listopad 2020 # Cyklus seminářů bude zaměřen na problémy při uplatňování DPH podle aktuální právní úpravy platné k datu konání semináře. Budete seznámeni se změnami zákona o DPH, které se připravují s účinností od ledna 2021. * 1. seminář: 9. 11. 2020; 9:00–16:00 • Uplatňování DPH mezi zeměmi EU a s ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2020 # Cíl kurzu Cílem kurzu je pochopit rozdíl mezi klasickým a agilním přístupem a zvolit ten správný způsob pro svou praxi. Zaměření kurzu Kurz je určen pro manažery, kteří chtějí lépe řídit své projekty a potřebují informace a podporu pro změnu systému řízení ve své organizaci. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Listopad 2020 # Na semináři si prohloubíte znalosti o dani z příjmů a seznámíte se s očekávanými změnami pro rok 2021, pokud budou v době konání semináře známé. Současně budete mít dostatečný prostor pro diskuzi, řešení konkrétních dotazů a příležitost k výměně zkušeností. * 1. seminář: 19. 11. 2020; 9:00–16:00 • Daň ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Určeno pro vedoucí pracovníky a personalisty. Cíl: * Na praktických příkladech procvičit typické situace při vedení zaměstnanců různých generací, ukázat chyby při vzájemné interakci různých generací v pracovním prostředí a popsat možné konflikty * Získat návod, jak sladit očekávání a realitu při velkém věkovém rozdílu zaměstnanců * ...   Kurz od firmy: STUDIO W
Listopad 2020 # Na kurzu získáte ucelený přehled aktuálních pracovněprávních předpisů a návod na jejich aplikaci v praxi. Současně se seznámíte s těmi očekávanými změnami pro rok 2021, které budou v době konání kurzu již známy. * • koncepční novela zákoníku práce a další změny v pracovněprávních předpisech, přechodná ustanovení, výhled ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Na kurzu získáte ucelený přehled o aktuálních mzdových a platových předpisech. Současně se seznámíte se změnami pro rok 2021, pokud budou v době konání kurzu známé. * • obsluha mzdy a platu – odměňování v podnikatelské a rozpočtové sféře, • průměrný výdělek, jeho formy a uplatnění, • náhrada ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Seminář bude zaměřen na problémy při uplatňování DPH podle aktuální právní úpravy platné k datu konání semináře. Budete také seznámeni se změnami zákona o DPH, které se připravují s účinností od ledna 2021. * Dodání zboží plátcem, do ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2020 # Seminář bude zaměřen na problémy při uplatňování DPH podle aktuální právní úpravy platné k datu konání semináře. Pomocí příkladů budou probrána nejdůležitější novelizovaná ustanovení. Důraz bude kladen na praktickou aplikaci. Budete také seznámeni se ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Listopad 2020 # Seminář bude zaměřen na problémy při uplatňování DPH podle aktuální právní úpravy platné k datu konání semináře. Budete také seznámeni se změnami zákona o DPH, které se připravují s účinností od ledna 2021. * • očekávané změny pro rok 2021, • předmět daně v problematických případech ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Změny - v daních za rok 2020

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 7 | Celkem: 71 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Změnyhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_89543_zmeny---------------v-danich-za-rok-2020.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde