Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
audit vnitrnich predpisu

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Audit vnitřních předpisů # Český institut interních auditorů, z.s.

Pro všechny úrovně. Určeno pro Pro interní auditory, manažery kvality a další pracovníky, kteří se podílejí na tvorbě, správě a udržování vnitřních předpisů v organizaci. Cíl semináře Na co se zaměřit při přípravě auditu vnitřních předpisů. Obsah semináře Pra
Pro všechny úrovně. Určeno pro Pro interní auditory, manažery kvality a další pracovníky, kteří se podílejí na tvorbě, správě a udržování vnitřních předpisů v organizaci. Cíl semináře Na co se zaměřit při přípravě auditu vnitřních předpisů. Obsah semináře Praktická příprava na výkon auditu zaměřeného na vnitřní předpisy: Hierarchie a přiměřenost vnitřních předpisů, legislativní vazby Působnost vnitřních předpisů Odpovědnosti stanovené ve vnitřních předpisech Které předpisy by neměly chybět Metody přezkoumání přiměřenosti vnitřních předpisů Rizika

Obsah kurzu - školení     Pro všechny úrovně. Určeno pro Pro interní auditory, manažery kvality a další pracovníky, kteří se podílejí na tvorbě, správě a udržování vnitřních předpisů v organizaci. Cíl semináře Na co se zaměřit při přípravě auditu vnitřních předpisů. Obsah semináře Praktická příprava na výkon auditu zaměřeného na vnitřní předpisy: Hierarchie a přiměřenost vnitřních předpisů, legislativní vazby Působnost vnitřních předpisů Odpovědnosti stanovené ve vnitřních předpisech Které předpisy by neměly chybět Metody přezkoumání přiměřenosti vnitřních předpisů Rizika
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Jeřábková Veronika Cena člen ČIIA 890,- Kč bez DPH (1.077,- Kč s DPH) nečlen ČIIA 1.190,- Kč bez DPH (1.440,- Kč s DPH)
  • * webinář 20184 28. 7. 2020* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
  • Informace k platbě: V den konání semináře vystavujeme účastníkům fakturu. V ceně semináře jsou zahrnuty studijní materiály a účastníkům bude poskytnuto drobné občerstvení. Obědy ani ubytování nezajišťujeme. Výukové aktivity a semináře uvedené v katalogu odpovídají požadavkům CPE. Pro případ prodlení s úhradou objednaných služeb je ČIIA oprávněn účtovat sankční úrok z prodlení ve výši 0,05% z dlužné částky denně. Za den splnění závazku je považován den, ve kterém je dlužná částka připsána na účet ČIIA. Pozdní úhrada může mít za následek mimo jiné neposkytování dalších služeb ČIIA pro dlužníka. Přihlášku je nutno doručit nejpozději 5 dní před zahájením akce. Veškeré změny a případná storno objednávek jsou přijímána pouze písemně nebo e-mailem s žádostí o potvrzení . ČIIA si vyhrazuje právo vzdělávací akci zrušit. ČIIA si vyhrazuje právo změnit smluvní podmínky v případě specifických podmínek kurzů. Tyto změny budou vždy uvedeny u nabídky konkrétní vzdělávací akce. Storno poplatky: Lhůta pro výpočet storno poplatků se začíná počítat dnem předcházejícím dni konání akce, den doručení se započítává do lhůty. Pro výpočet lhůt se použijí pracovní dny. Za den doručení storno oznámení se považuje den převzetí elektronické zprávy potvrzení o přečtení nebo den převzetí listinné podoby storno oznámení. * 0 % - nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce; * 50 % - 4 - 3 pracovní dny před zahájením akce; * 70 % - 2 -1 pracovní dny před zahájením akce; * 100 % - méně než 1 den před zahájením akce;

SEARCHŠkolení: Audit vnitřních předpisů


Říjen 2020 # Začínající interní auditory ve veřejné správě. Základy interního auditu ve veřejné správě (ZÁKLADNÍ KURZ) jsou organizovány v rozsahu 64 vyučovacích hodin ve dvou na sobě navazujících cyklech, každý cyklus je ukončený testem. Zařazení v systému odborné certifikace na úrovni – Interní auditor ve veřejné ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Listopad 2020 # Mít osobního kouče se nepoštěstí každému, proč tedy nebýt koučem sám sobě Chtěli byste pracovat sami se svým potenciálem? Věříte účinnosti koučování? Chcete dostat odpovědi, jak se rozhodovat sám za sebe, ať už v těžkých pracovních situacích, do kterých se opakovaně ...   Kurz od firmy: Top Vision
Říjen 2020 # Akreditace: MV - Ministerstvo vnitraAK - PV-116 - 2018, Název akreditace: Interní audit Obsah: Seznámení se s právními předpisy vztahujícími se na interní audit ve veřejné správě, včetně mezinárodních standardů pro profesní praxi interního auditu. Provedení procesem interního auditu ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Prosinec 2020 # Zařazení v systému odborné certifikace na úrovni – Interní auditor ve veřejné správě– junior. Určeno pro Interní auditory (příp. kontrolory) orgánů veřejné správy a samosprávy (a jimi zřizovaných organizací). Cíl semináře ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Listopad 2020 # Účast na kurzu vám pomůže ověřit správné postupy v případě auditu, dozvíte se, jak má audit správně probíhat a také, jaká jsou vaše práva a povinnosti. Cílem kurzu je také seznámit vás dalšími povinnostmi ve vztahu k účetní závěrce, konkrétně, jak sestavit a jak má vypadat výroční zpráva i jaké ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Pro všechny úrovně Určeno pro Pro interní auditory a kontrolory z měst a obcí, kteří vykonávají interní audity nebo veřejnosprávní kontroly zřízených příspěvkových organizací. Cíl semináře Posluchači získají znalosti nezbytné pro orientaci a provádění interního ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Prosinec 2020 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Pro interní auditory a kontrolory z měst a obcí, kteří vykonávají interní audity nebo veřejnosprávní kontroly zřízených příspěvkových organizací. Cíl semináře Kurz má za cíl seznámit posluchače s principy řízení interního auditu ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2020 # Pro všechny úrovně Určeno pro Řídící pracovníci odpovědní za VKS a jeho hodnocení Cíl semináře Úvodem semináře budou vysvětleny legislativní požadavky na vnitřní kontrolní systém organizací veřejné ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2020 # Pro všechny úrovně Určeno pro Interní auditory, AML officery, compliance specialisty, risk manažery, kontrolní pracovníky, vedoucí zaměstnance povinných osob a všechny ostatní, kteří se s danou problematikou chtějí seznámit. Cíl semináře Účastníci se seznámí s právním rámcem prevence ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2020 # Pro všechny úrovně. Základní orientace v procesu jednotlivých provozních výdajů vybraných účetních jednotek. Určeno pro Interní auditory, ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2020 # Pro všechny úrovně Určeno pro auditory, pracovníky útvaru informačních a komunikačních technologií, vedoucí pracovníky organizací, majitele společností Cíl semináře Poskytnutí informací a možnosti konzultace v ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Říjen 2020 # Pro všechny úrovně Určeno pro Interní auditoři a další vedoucí pracovníci bez rozdílu druhu společnosti (komerční i veřejný sektor). Cíl semináře Na praktických příkladech nastínit možný přístup k přípravě a realizaci auditu. Obsah semináře ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Audit vnitřních předpisů

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 28 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Audit | vnitřních | předpisůhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_88499_audit-vnitrnich-predpisu.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde