Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
byty – danova a ucetni specifika

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Byty – daňová a účetní specifika # Asociace realitních kanceláří ČR

Na semináři se dozvíte, jaké jsou správné účetní a daňové postupy při pořízení, provozování, odpisování a prodeji bytových jednotek. Seminář je určen zejména účetním, ekonomickým pracovníkům realitních kanceláří a správců nemovitostí a dále vlastníkům bytových jednotek používaných k podnikání, ubytování a nájmu.
Na semináři se dozvíte, jaké jsou správné účetní a daňové postupy při pořízení, provozování, odpisování a prodeji bytových jednotek. Seminář je určen zejména účetním, ekonomickým pracovníkům realitních kanceláří a správců nemovitostí a dále vlastníkům bytových jednotek používaných k podnikání, ubytování a nájmu. * Pořízení bytu – správný okamžik zaúčtování, ocenění, evidence Nárok na odpočet DPH při pořízení bytu Údržba, opravy, technické zhodnocení z pohledu účetnictví, daní z příjmů a DPH Odpisování bytové jednotky u vlastníka – účetní a daňové odpisy Odpisování technické zhodnocení bytové jednotky u nájemce – účetní a daňové odpisy Garáže a garážová stání – daňové posouzení Nájem a ubytování – rozdíly, účtování a daňové důsledky Uplatňování DPH u nájmu a ubytování Příjmy v cizí měně Prodej bytu – účtování, daně z příjmů, DPH Daň z nemovitých věcí, daň z nabytí nemovitých věcí Místní poplatky u ubytovacích služeb EET u ubytovacích služeb


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • : Ing. Petr Kout, CSc., daňový poradce člen Komory daňových poradců ČR specialista na daňové otázky v oblasti nemovitostí, autor publikací, učebnic a řady odborných článků
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHKurzy: Byty daňová


Říjen 2020 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-33094 - 2013-1 - 697 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432. * Délka kurzu: 170 vyučovacích hodin * Náplní kurzu Účetnictví, daně a daňová evidence s praxí na PC je souhrn ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2020 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-15065 - 2013-1 - 347 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432. Celkový počet vyučovacích hodin: 130 Komu je určen: Kurz je vhodný pro všechny, kteří: se chtějí stát samostatnými účetními a naučit se ovládat ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Říjen 2020 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace 17784 - 2013-1 - 410 a MSMT-35905 - 2018-1 - 463 . Délka kurzu: 40 vyučovacích hodin * Pro bližší informace ohledně financování přes ÚP nás neváhejte kontaktovat * V kurzu Daňová evidence ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Listopad 2020 # Profil absolventa: Absolvent umí samostatně vést účetnictví a daňovou evidenci [s využitím ekonomického a účetního programu Pohoda]. Orientuje se v zákonné právní úpravě účetnictví, umí účtovat o dlouhodobém majetku, zásobách, krátkodobém finančním majetku a bankovních úvěrech, zúčtovacích ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Listopad 2020 # Kurz je určen pro začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí oprášit základní znalosti a nabýt nové dovednosti z oblasti účetnictví a daňové evidence. Po absolvování kurzu získáte komplexní vědomosti a budete schopni vést samostatně účetnictví různým podnikatelským subjektům. Profil absolventa: Absolvent umí samostatně ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Říjen 2020 # Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 12 hodnocení ...   Kurz od firmy: KURZY SPRINT
Říjen 2020 # Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení ...   Kurz od firmy: KURZY SPRINT
Říjen 2020 # Úspěšné absolvování kurzu je dostatečnou přípravou pro vstup do účetní profese. Absolvent umí zvládnout teoreticky i prakticky profesi účetní a umí tuto činnost samostatně vykonávat, resp. vykonávat samostatně kumulovanou činnost účetní v malých a středních firmách nebo účetní v rámci velkých účtáren řízených hlavním účetním. Absolvent umí samostatně ...   Kurz od firmy: Aktivní život od A do Z
Říjen 2020 # Kurz je určen i pro úplné začátečníky bez jakékoliv znalosti účetnictví. Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky získáte Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní ...   Kurz od firmy: MOJE KURZY HK
Listopad 2020 # Zahraniční osoby mohou v ČR podnikat mj. prostřednictvím odštěpného závodu (v původní terminologii organizační složky podniku). Odštěpný závod je tak v české obchodní praxi relativně rozšířeným jevem. Významu odštěpného závodu nicméně neodpovídá rozsah právní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení ...   Kurz od firmy: KURZY SPRINT


Prosinec 2020 # Na semináři se seznámíte s praktickými postupy při vedení daňové evidence OSVČ. Budete umět evidovat obchodní majetek, závazky, příjmy a výdaje v rámci daňové evidence. Budou probrány i základy daňových předpisů, poskytování ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Byty – daňová a účetní specifika

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 20 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Byty | daňová | účetníhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_86485_byty-–-danova-a-ucetni-specifika.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde