Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
cteme z detske kresby a pisma

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Čteme z dětské kresby a písma # ACZ, vzdělávací centrum

Pod vedením zkušené grafoložky se naučíte orientovat v dětské kresbě a písmu. Seznámíte se s jednotlivými znaky v kresleném i písemném projevu dítěte. Objevíte souvislosti mezi kresbou, písmem a vlastnostmi a schopnostmi pisatele. Kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem porozumět tomu, co nám dítě kresbou a písemným projevem sděluje - nevyslovená přání, představy, smutek, obavy, vnitřní traumata či jiné problémy.  *
Obsah kurzuFormy komunikace - dětská kresba, kresba dospělých, dětské písmo, písmo dospělýchDětská kresba a její vývojUspořádání kresby v prostoruZákladní témata dětské kresbyDítě a rodinaKresba a afektivitaBarvy použité v kresběSymbolika plochy a členění pásma písmaKomplexní dojmové znaky u kresby a písmaDětský rukopisRukopis v pubertě a dospíváníLektorka kurzuPhDr. Eliška HalaszováEliška Halaszová se odborně věnuje grafologii od roku 2002. Současně se svou grafologickou praxí absolvovala řadu specializovaných grafologických kurzů, mj. od společnosti CALIX grafologie a psychologie nebo také od České grafologické komory a Institutu aplikované a poradenské grafologie.Délka kurzuKurz v celkovém rozsahu 8 vyučovacích hodin.Cena kurzuCena kurzu je 1.990 Kč s DPH.V ceně kurzu jsou zahrnuty teplé a studené nápoje. Zajímají vás nějaké další zájmové kurzy?

Obsah kurzu - školení     Obsah kurzuFormy komunikace - dětská kresba, kresba dospělých, dětské písmo, písmo dospělýchDětská kresba a její vývojUspořádání kresby v prostoruZákladní témata dětské kresbyDítě a rodinaKresba a afektivitaBarvy použité v kresběSymbolika plochy a členění pásma písmaKomplexní dojmové znaky u kresby a písmaDětský rukopisRukopis v pubertě a dospíváníLektorka kurzuPhDr. Eliška HalaszováEliška Halaszová se odborně věnuje grafologii od roku 2002. Současně se svou grafologickou praxí absolvovala řadu specializovaných grafologických kurzů, mj. od společnosti CALIX grafologie a psychologie nebo také od České grafologické komory a Institutu aplikované a poradenské grafologie.Délka kurzuKurz v celkovém rozsahu 8 vyučovacích hodin.Cena kurzuCena kurzu je 1.990 Kč s DPH.V ceně kurzu jsou zahrnuty teplé a studené nápoje. Zajímají vás nějaké další zájmové kurzy?

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Pod vedením zkušené grafoložky se naučíte orientovat v dětské kresbě a písmu. Seznámíte se s jednotlivými znaky v kresleném i písemném projevu dítěte. Objevíte souvislosti mezi kresbou, písmem a vlastnostmi a schopnostmi pisatele. Kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem porozumět tomu, co nám dítě kresbou a písemným projevem sděluje - nevyslovená přání, představy, smutek, obavy, vnitřní traumata či jiné problémy. 
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Kurzovné uhraďte na základě vystavené zálohové faktury ve prospěch účtu: 2300274483 - 2010 [Fio banka, a.s.], v případě firmy uveďte jako variabilní symbol Vaše IČO, u soukromé osoby termín konání kurzu - tedy ve formátu DDMMRRRR.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Čteme dětské


Leden 2022 # Rekvalifikační kurz Chůva pro děti v dětské skupině je určen pro všechny, kteří chtějí pracovat s dětmi v dětské skupině. Kurz vede ke složení zkoušky z profesní kvalifikace Chůva pro děti v dětské skupině. ...   Kurz od firmy: Institut vzdělávání pracujících v domácnosti spol. s r.o.
Prosinec 2021 # Pod vedením zkušené grafoložky se naučíte orientovat v dětské kresbě a písmu. Seznámíte se s jednotlivými znaky v kresleném i písemném projevu dítěte. Objevíte souvislosti mezi kresbou, písmem a vlastnostmi a schopnostmi pisatele. Kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem porozumět tomu, co nám dítě kresbou a písemným projevem sděluje - nevyslovená ...   Kurz od firmy: ACZ, vzdělávací centrum
Únor 2022 # Cílem semináře je uvést posluchače do základů problematiky dětské psychoterapie a poradenství. Seminář umožňuje nahlédnout do dětské terapie jako procesu, jeho jednotlivých fází; seznamuje s vybranými diagnosticko terapeutickými metodami, především s hrou či pracovními listy, jež umožní lépe poznat dítě a jeho problém, vč. ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.


Čteme z dětské kresby a písma

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Čteme | dětské | kresbyhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_77900_cteme-z-detske-kresby-a-pisma.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde