Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
microsoft excel ��� pro pokrocile

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Microsoft Excel – pro pokročilé # NICOM, a.s.

Cíl kurzu Zvládnout si přizpůsobit program MS Excel na míru svým potřebám a díky automatizaci rutinních úkolů zpracovávat komplexní a složité projekty včetně kontrolních mechanismů a dynamických změn pohledu na prezentovaná data. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro uživatele, kteří již v programu pracují a očekávající rozšíření a prohloubení znalostí v logických postupech nebo získat certifikaci, pro každého, kdo zpracovává a analyzuje
Cíl kurzuZvládnout si přizpůsobit program MS Excel na míru svým potřebám a díky automatizaci rutinních úkolů zpracovávat komplexní a složité projekty včetně kontrolních mechanismů a dynamických změn pohledu na prezentovaná data.Zaměření kurzuKurz je vhodný pro uživatele, kteří již v programu pracují a očekávající rozšíření a prohloubení znalostí v logických postupech nebo získat certifikaci,pro každého, kdo zpracovává a analyzuje zadaná data a potřebuje automatizovat procesy v programu MS Excel.Studijní materiályAutorské výukové materiály v ceně kurzu.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.   Kurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-6167 - 2022-4-331. Prostředí aplikace MS Excel a jeho přizpůsobení – panel nástrojů Rychlý přístup, vlastní skupina příkazů a vlastní karta, soubor vlastního nastavení.Vlastní formáty buněk a styly buněk.Adresace buněk – praktické ukázky použití relativní, absolutní a smíšená adresace, adresace prostřednictvím názvů.Práce s více listy, použití 3D odkazů.Relativní názvy, pojmenované vzorce, použití funkce NEPŘÍMÝ.ODKAZ.Strukturované tabulky a použití strukturovaných odkazů.Podmíněné formátování – vlastní pravidla pomocí vzorce.Maticové vzorce – princip vkládání, příklady použití.Vyhledávací funkce – SVYHLEDAT, VVYHLEDAT, POZVYHLEDAT, INDEX a další.Statistické funkce – COUNTIFS, SUMIFS, AVERAGEIFS, MAXIFS, MINIFS, LINTREND a další.Databázové funkce – DSUMA, DPOČET, DZÍSKAT a další.Finanční funkce – PLATBA, BUDHODNOTA a další.Rozšířený filtr a jeho použití.Souhrny a jejich vnořování.Kontingenční tabulky – způsoby zobrazení hodnot v kontingenční tabulce, skupinová pole, vkládání a propojování průřezů, použití časové osy, analýza více tabulek a tvorba relace, kontingenční grafy.Ověření dat – vlastní nastavení pomocí vzorce.Grafy – pokročilé formátování grafů, minigrafy, nové typy grafů, vlastní šablony grafů.Makra – tvorba maker ze záznamu, spouštění makra.Sdílení sešitů a spolupráce v reálném čase.ZDARMA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE V RÁMCI ABSOLVOVANÉHO OBSAHU KURZU


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Microsoft Excel


Únor 2023 # Kurz je určen pro uživatele Microsoft Office 365, SharePoint a Power Automation (dříve MS Flow), kteří chtějí vytvářet vlastní aplikace v prostředí MS Power Apps. Součástí kurzu je ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Únor 2023 # Po absolvování tohoto kurzu získáte (na vyžádání) ZDARMA certifikační zkoušku Microsoft v hodnotě 3 700 Kč bez DPH. Pětidenní kurz připravuje k certifikaci AZ-400 a přináší studentům DevOps základní technické vědomosti o podpoře vývoje v prostředí Azure. Kurz je složen z obsahů kurzů AZ-400T00. Kurz je vhodný jako příprava k získání titulu ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Březen 2023 # Pětidenní kurz připravuje účastníky ke správě on-prem Exchange Server i cloudového Exchange Online a jejich koexistence ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.


Únor 2023 # Pětidenní kurz připravuje k certifikaci MS-100 a seznamuje studenty s detaily správy Office365, jeho služeb, pronájmů a uživatelských účtů a jejich licencí. Kurz je složen z obsahů kurzů MS-100T01, MS-100T02 a MS-100T03. Kurz je vhodný jako příprava k získání titulu Microsoft 365 - ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Březen 2023 # Po absolvování tohoto kurzu získáte (na vyžádání) ZDARMA certifikační zkoušku Microsoft v hodnotě 3 700 Kč bez DPH. Tento kurz učí vývojáře, jak vytvářet komplexní řešení v Microsoft Azure. Studenti se naučí implementovat výpočetní řešení Azure, vytvářet Azure Functions, implementovat a spravovat webové aplikace, vyvíjet řešení ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Březen 2023 # Čtyřdenní kurz připravuje k certifikaci MS-101 a seznamuje studenty s dalšími detaily správy Office365 týkajícími se jeho zabezpečení, řízení přístupu k datům a jejich souladem a zabývá se i zabezpečením koncových uživatelských zařízení přistupujíích k Office365. Kurz je složen z obsahů kurzů MS-101T01, ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Únor 2023 # Po absolvování tohoto kurzu získáte (na vyžádání) ZDARMA certifikační zkoušku Microsoft v hodnotě 3 700 Kč bez DPH. Pětidenní kurz připravuje k certifikaci MD-100 a seznamuje studenty s instalací, konfigurací, správou a sledováním výkonu nejnovějších verzí Windows 10 za pomoci tradičních onprem te...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Únor 2023 # Čtyřdenní kurz připravuje k certifikaci MS-500 a seznamuje studenty s bezpečnostními technologiemi určenými k zabezpečení onprem i mobilních stanic a serverů. Kurz je složen z obsahů kurzů MS-500T01, MS-500T02, MS-500T03 a MS-500T04. Kurz je vhodný jako příprava k získání titulu Microsoft 365 - Associate: Security Administrator. ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Březen 2023 # Po absolvování tohoto kurzu získáte (na vyžádání) ZDARMA certifikační zkoušku Microsoft v hodnotě 3 700 Kč bez DPH. Pětidenní kurz připravuje k certifikaci MD-101 a seznamuje studenty s instalací, konfigurací, správou a sledováním výkonu nejnovějších verzí Windows 10 moderně za pomoci čistě cloudových ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Únor 2023 # Po absolvování tohoto kurzu získáte (na vyžádání) ZDARMA certifikační zkoušku Microsoft v hodnotě 3 700 Kč bez DPH. Čtyřdenní kurz připravuje k certifikaci AZ-104 a seznamuje studenty s základy nasazení a správy klíčových Azure cloudových technologií. Kurz je složen z obsahu kurzu AZ-104T00. Kurz je vhodný jako příprava k ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Únor 2023 # Po absolvování tohoto kurzu získáte (na vyžádání) ZDARMA certifikační zkoušku Microsoft v hodnotě 3 700 Kč bez DPH. Čtyřdenní kurz připravuje k certifikaci AZ-500 a seznamuje studenty s bezpečnostními technologiemi určenými pro ochranu Azure cloudových i onprem systémů. Kurz je složen z obsahu kurzu AZ-500T00. Kurz je vhodný jako příprava k ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.


Únor 2023 # Cílem tohoto kurzu je seznámit uživatele aplikace MS Excel s možnostmi pokročilé automatizace dat pomocí doplňku Power Query. Absolventi tohoto kurzu budou schopni si upravit data uložená přímo v MS Excel či jiném zdroji dat ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills


Microsoft Excel – pro pokročilé

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 12 | Celkem: 127 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Microsoft | Excel | pro | pokročiléhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_68929_microsoft-excel-–-pro-pokrocile.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde