Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
pracovnik grafickeho studia (adobe produkty) – rekvalifikacni kurz

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz # NICOM, a.s.

Předpokládané znalosti Práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout profesionálně, samostatně a kreativně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe. Zaměření kurzu Kurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika, dále je vhodný pro všechny, co si p
Předpokládané znalostiPráce s počítačem na úrovni běžného uživatele.Cíl kurzuZvládnout profesionálně, samostatně a kreativně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe.Zaměření kurzuKurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika,dále je vhodný pro všechny, co si potřebují rozšířit a prohloubit znalosti v grafickém oboru,ocení ho každý, kdo se chce naučit upravovat fotografie, převést své grafické návrhy z papíru do digitální podoby a tvořit vlastní propagační materiály.Studijní materiályTištěné autorské materiály v ceně kurzu.Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMTKurz je akreditován MŠMT ČR, číslo akreditace: MSMT-15518 - 2019-1 - 207.Po ukončení kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.Jste registrováni na úřadu práce?Podívejte se, jak postupovat pro úplné financování kurzu úřadem práce.. - pomoc-rekvalifikace Úvodní informace a poučení o BOZP.Program Adobe Photoshop – seznámení se s pracovním prostředím Adobe Photoshopu.Základní pojmy, různé obrazové formáty, využití klávesových zkratek.Nástroje pro výběry, lokální úpravy pomocí selekcí, barevné modely.Nástroje pro kreslení.Použití a tvorba barevných přechodů, využití vrstev.Jasové a barevné úpravy fotografií, práce s histogramem.Práce s textem v rastrové grafice.Fotografie v RAW a digitální negativ.Využití masek a maskování při úpravách fotografií a v kolážích.Práce s řadou filtrů a efektů vrstev.Program Adobe InDesign – seznámení se s pracovním prostředím Adobe InDesignu.Pracovní plocha, práce s paletami, stavový řádek, přehled nástrojů.Vytváření dokumentů, nastavení dokumentu, pravítko, mřížka, vodítky, vzory.Práce s textem a sazba.Manipulace s rámečky a jejich obsahem.Typografie, tabulky.Dlouhé dokumenty a vytvoření knihy.Předtisková příprava a preflight.Výstup programu ve formátu PDF.Program Adobe Illustrator – seznámení se s pracovním prostředím Adobe Illustratoru.Vysvětlení pojmu vektorová a bitmapová grafika.Základní objekty – lupa a ručička, nástroj pro výběr, základní tvary, kreslící nástroje, pero, kapátko.Manipulace s objekty – posun, duplikování, transformace, otáčení, zarovnání, cestář).Výplně objektů, tah objektu.Práce se skupinou objektů.Filtry a efekty, umístění obrázků, text.Vzorník, živá barva a barevné harmonie.Pero, tužka a úprava křivek, stopy.To vše proloženo praktickými příklady a procvičováním.ZDARMA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE PO UKONČENÍ KURZU

Obsah kurzu - školení     Předpokládané znalostiPráce s počítačem na úrovni běžného uživatele.Cíl kurzuZvládnout profesionálně, samostatně a kreativně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe.Zaměření kurzuKurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika,dále je vhodný pro všechny, co si potřebují rozšířit a prohloubit znalosti v grafickém oboru,ocení ho každý, kdo se chce naučit upravovat fotografie, převést své grafické návrhy z papíru do digitální podoby a tvořit vlastní propagační materiály.Studijní materiályTištěné autorské materiály v ceně kurzu.Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMTKurz je akreditován MŠMT ČR, číslo akreditace: MSMT-15518 - 2019-1 - 207.Po ukončení kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.Jste registrováni na úřadu práce?Podívejte se, jak postupovat pro úplné financování kurzu úřadem práce.. - pomoc-rekvalifikace Úvodní informace a poučení o BOZP.Program Adobe Photoshop – seznámení se s pracovním prostředím Adobe Photoshopu.Základní pojmy, různé obrazové formáty, využití klávesových zkratek.Nástroje pro výběry, lokální úpravy pomocí selekcí, barevné modely.Nástroje pro kreslení.Použití a tvorba barevných přechodů, využití vrstev.Jasové a barevné úpravy fotografií, práce s histogramem.Práce s textem v rastrové grafice.Fotografie v RAW a digitální negativ.Využití masek a maskování při ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Pracovník grafického studia


Říjen 2020 # Rekvalifikace: Kurz je rekvalifikační, byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - číslo akreditace MSMT-41952 - 2013-1 - 885 a MSMT-2034 - 2019-1 - 7. Naše vzdělávací centrum získalo pro povolání Administrativní pracovník - pracovnice a ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Září 2020 # Předpokládané znalosti Práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout své grafické nápady profesionálně a kreativně přenést z papíru do digitální podoby. Zaměření kurzu Kurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2020 # Předpokládané znalosti Práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout profesionálně, samostatně a kreativně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe. Zaměření kurzu Kurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Říjen 2020 # Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR v souladu se zákonem č. 108 - 2006 Sb., o sociálních službách. Kurz se skládá z teoretické části části v celkovém počtu 96 hodin a z odborné praxe v rozsahu 54 hodin. Tento kurz nabízíme ve třech variantách: víkendové, ...   Kurz od firmy: ACZ, vzdělávací centrum
Říjen 2020 # Odborná příprava osob, kteří se chtějí ucházet o práci v sociálním ...   Kurz od firmy: KUSTOD
Říjen 2020 # Cílem kurzu je naučit Vás využívat Adobe programy pro tvorbu a úpravu grafických prací [inzerce, letáky, vizitky, ...] K jednotlivým tématům obdržíte skripta, kam si můžete zapisovat vlastní poznámky. Kurz je zakončen zkouškou, jejíž součástí je zpracování seminární práce na dané téma [například vytvoření skládačky od návrhu po ...   Kurz od firmy: LŠF Liberec, s. r. o.
Říjen 2020 # Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR v souladu se zákonem č. 108 - 2006 Sb., o sociálních službách, číslo akreditace 2015 - 0741-PK - PC. Kurz se skládá z obecné části v celkovém počtu 50 hodin a ze zvláštní části v rozsahu 100 hodin. Tento ...   Kurz od firmy: Vzdělávací Studio Bořislavka z.s.
Září 2020 # První rekvalifikační kurz pro práci s 3D tiskárnami v ČR !Na kurzu Vás připravíme pro komplexní činnost týkající se práci na 3D tiskárně. A to od návrhu prostřednictvím 3D skeneru a následného upravení ve specializovaných 3D modelovacích programech, přes volbu vhodného materiálu a technologii tisku, ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.
Září 2020 # Certifikovaný rekvalifikační kurzPo absolvování kurzu je absolvent připraven pro manažerskou činnost na pozici samostatného pracovníka obchodu a služeb. Zná problematiku řízení činností, obchodní taktiky, zvládá základy profesionální komunikace, zná základy marketingu, včetně asertivního řešení konfliktů a krizových situací. Je připraven na ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.
Září 2020 # První rekvalifikační kurz pro práci s 3D tiskárnami v ČR !Na kurzu Vás připravíme pro komplexní činnost týkající se práci na 3D tiskárně. A to od návrhu prostřednictvím 3D skeneru a následného upravení ve specializovaných 3D modelovacích programech, přes volbu vhodného materiálu a technologii tisku, až po vlastní 3D tisk a dokončovací úpravy ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.
Září 2020 # Certifikovaný rekvalifikační kurzPo absolvování kurzu se absolventi naučí základy ovládání grafických programů  ADOBE - COREL. Budou znát pravidla tvorby a využití reklamní grafiky, samostatně pracovat a využívat všech možností grafických aplikací Adobe - Corel týkající se jejich možného využití v komerční sféře DTP studií. Budou umět tvořit ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 11 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Pracovník | grafického | studia | (Adobe | produkty)https://studium-kurzy.cz/skoleni_41491_pracovnik-grafickeho-studia-(adobe-produkty)-–-rekvalifikacni-kurz.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde