Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
adobe indesign pokrocily

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Adobe InDesign pokročilý # AbecedaPC

Školení je určené pro uživatele Adobe InDesign, kteří chtějí vytvářet profesionální rozsáhlé publikace, časopisy nebo noviny. Posluchači se naučí doplnit texty o tabulky a vektorovou grafiku, pracovat s průhledností a slučovat soubory do knih. Posluchači se mimo jiné naučí vytvářet interaktivní dokumenty s hypertextovými odkazy. * Kurz Adobe InDesign pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Adobe InDesign pokročilý se účastní maximálně 8 osob. Kurz Adobe InDesign pokročilý probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Adobe InDesign pokročilý je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Adobe InDesign pokročilý objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Adobe InDesign pokročilý se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Adobe InDesign pokročilý jako individuální, cena kurzu se nezmění. Tvorba tabulek import a formátování tabulek   použití grafiky v tabulkách   formátování textu v tabulce     Kreslení vektorové grafiky nastavení mřížky dokumentu   rýsování rovných úseků   kreslení nástrojem Tužka a Pero   tvorba složené cesty     Práce s průhledností změna opacity objektů s jednolitou barevností   aplikace stylu několikanásobného prolnutí   užití featheringu na okraje obrázku   úprava průhledností obrázků formátu EPS     Tvorba interaktivních dokumentů hypertextové odkazy   vložení filmu     Slučování souborů do knih definování knihy   práce s obsahem   zajištění shodností jednotlivých souborů knihy   přidání rejstříků    
Kurz Adobe InDesign pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Adobe InDesign pokročilý se účastní maximálně 8 osob. Kurz Adobe InDesign pokročilý probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Adobe InDesign pokročilý je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Adobe InDesign pokročilý objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Adobe InDesign pokročilý se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Adobe InDesign pokročilý jako individuální, cena kurzu se nezmění. Tvorba tabulekimport a formátování tabulekpoužití grafiky v tabulkáchformátování textu v tabulceKreslení vektorové grafikynastavení mřížky dokumenturýsování rovných úsekůkreslení nástrojem Tužka a Perotvorba složené cestyPráce s průhlednostízměna opacity objektů s jednolitou barevnostíaplikace stylu několikanásobného prolnutíužití featheringu na okraje obrázkuúprava průhledností obrázků formátu EPSTvorba interaktivních dokumentůhypertextové odkazyvložení filmuSlučování souborů do knihdefinování knihypráce s obsahemzajištění shodností jednotlivých souborů knihypřidání rejstříků

Obsah kurzu - školení     Kurz Adobe InDesign pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Adobe InDesign pokročilý se účastní maximálně 8 osob. Kurz Adobe InDesign pokročilý probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Adobe InDesign pokročilý je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Adobe InDesign pokročilý objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Adobe InDesign pokročilý se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Adobe InDesign pokročilý jako individuální, cena kurzu se nezmění. Tvorba tabulekimport a formátování tabulekpoužití grafiky v tabulkáchformátování textu v tabulceKreslení vektorové grafikynastavení mřížky dokumenturýsování rovných úsekůkreslení nástrojem Tužka a Perotvorba složené cestyPráce s průhlednostízměna opacity objektů s jednolitou barevnostíaplikace stylu několikanásobného prolnutíužití featheringu na okraje obrázkuúprava průhledností obrázků formátu EPSTvorba interaktivních dokumentůhypertextové odkazyvložení filmuSlučování souborů do knihdefinování knihypráce s obsahemzajištění shodností jednotlivých souborů knihypřidání rejstříků

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Školení je určené pro uživatele Adobe InDesign, kteří ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Školení je určené pro uživatele Adobe InDesign, kteří chtějí vytvářet profesionální rozsáhlé publikace, časopisy nebo noviny. Posluchači se naučí doplnit texty o tabulky a vektorovou grafiku, pracovat s průhledností a slučovat soubory do knih. Posluchači se mimo jiné naučí vytvářet interaktivní dokumenty s hypertextovými odkazy.
  • Platba školení probíhá bezhotovostně oproti faktuře. Při stornování školení zákazníkem méně než 48 hodin před začátkem školení je účtován storno poplatek 50 % z ceny školení.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Adobe InDesign pokročilý


Únor 2023 # Předpokládané znalosti Práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout profesionálně, samostatně a kreativně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe. Zaměření kurzu Kurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika, dále je vhodný pro všechny, co si ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2023 # Předpokládané znalosti Práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout své grafické nápady profesionálně a kreativně přenést z papíru do digitální podoby. Zaměření kurzu Kurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika, dále je vhodný pro všechny, co si potřebují ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2023 # Cíl kurzu Zvládnout v programu Adobe InDesign publikovat dokumenty nejen pro klasický tisk, ale i pro distribuci digitální cestou (do tabletů, čteček e-knih a webových stránek). Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro uživatele s pokročilejší znalostí programu Adobe InDesign, dále pro absolventy ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Únor 2023 # Předpokládané znalosti Základní znalosti práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout využívat vektorovou grafiku pro běžnou praxi a zároveň absolventům předat informace o programu Adobe Illustrator tak, že se práce v něm stane zábavou. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro úplné začátečníky nebo Illustrátorové ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2023 # Cíl kurzu Pochopit principy Adobe After Effects a dokázat vytvářet animace a upravovat videa. Zaměření kurzu Kurz je určen pro začátečníky, kteří se zajímají o video, grafický design a fotografii. Výhodou je zkušenost s prací v ostatních programech Adobe.   Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2023 # Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro pokročilejší uživatele, kteří chtějí svou znalost programu Adobe Photoshop posunout na profesionální úroveň, dále pro účastníky Základního certifikovaného kurzu Adobe Photoshop, především pro ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2023 # Cíl kurzu Vytvářet moderní grafiku rychleji než doposud díky nástrojům, které zkrátí počet kroků při tvorbě specifických prvků na minimum. Rozšířit si znalosti v oblasti předtiskové přípravy. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro grafiky, umělce, webdesignery, ilustrátory a nadšence, kteří chtějí zefektivnit práci a využívat ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Únor 2023 # Školení je určené pro všechny zájemce o zpracování videa, kteří si chtějí osvojit nejen základní úpravy, ale také náročnější postprodukci. Posluchači se seznámí s možnostmi programu pro zpracování videa Adobe Premiere a vyzkouší si některé techniky tvorby dynamické grafiky v After Effects. V Adobe Premiere se naučí editovat video a zvuk, používat přechody a ...   Kurz od firmy: AbecedaPC
Únor 2023 # Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem. Optimální počet posluchačů v kurzu je šest až osm. Každý posluchač má k dispozici samostatný počítač a obdrží zdarma kvalitní literaturu ke kurzu. V průběhu kurzu je k dispozici občerstvení a během přestávek možnost volného přístupu na internet. Požadované vstupní znalosti: ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.
Únor 2023 # Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem. Optimální počet posluchačů v kurzu je šest až osm. Každý posluchač má k dispozici samostatný počítač a obdrží zdarma kvalitní literaturu ke kurzu. V průběhu kurzu je k dispozici občerstvení a během přestávek možnost volného přístupu na internet. Požadované vstupní znalosti: základy ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.
Únor 2023 # Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem. Optimální počet posluchačů v kurzu je šest až osm. Každý posluchač má k dispozici samostatný počítač a obdrží zdarma kvalitní literaturu ke kurzu. V průběhu kurzu je k dispozici občerstvení a během přestávek možnost volného přístupu na internet. Požadované vstupní znalosti: základy ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


Únor 2023 # Cíl kurzu Dokázat v Adobe Premier vytvořit a zpracovat krátké video včetně zvuku a vyexportovat ho ve vhodném formátu. Zaměření kurzu Kurz je učen pro začátečníky a hobby střihače. Studijní materiály Adobe Premiere Pro – doporučujeme k zakoupení Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Adobe InDesign pokročilý

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 32 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Adobe | InDesign | pokročilýhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_40972_adobe-indesign-pokrocily.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde