Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
kurz pruvodce cestovniho ruchu

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Kurz Průvodce cestovního ruchu # TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.

Máte rádi komunikaci s lidmi, baví Vás cizí jazyky? Naučte se práci profesionálního průvodce. Jak si připravit poutavý výklad o navštívených místech, jak převzít zájezd od cestovní kanceláře, jak realizovat vlastní zájezd nebo jak si najít práci jako průvodce? Vše o oblasti průvodcovství se dozvíte v našem kurzu !
Přednášíme přístupnou a poutavou formou. U většiny přednášek je mluvené slovo lektora provázeno obrazovou projekcí. Díky zapojení sluchu i zraku je přednáška názornější, zajímavější a hlavně si více a lépe zapamatujete. Naučíme Vás práci profesionálního průvodce: * jak si najít práci jako průvodce [cestovní kanceláře, přímí klienti], * jak převzít zájezd od cestovní kanceláře, * jak se jako průvodce na zájezd připravit, * pracovní náplň a činnost průvodce v průběhu zájezdu, * jak si připravit zajímavý a poutavý výklad pro turisty, * jak řešit mimořádné situace v průběhu zájezdu. Výhody práce průvodce: * cestujete po celém světě i po České republice * zúčastníte se mnoha zajímavých akcí * každý den pro vás přináší nové zážitky a nové informace * získáváte informace z mnoha vědních oborů * aktivně využíváte Vaše jazykové znalosti * poznáte mnoho nových přátel Vyučuje se : * historie a dějiny kultury * geografie cestovního ruchu * ekonomika cestovního ruchu * technika cestovního ruchu * metodika práce průvodce * řešení mimořádných situací v cestovním ruchu Rozsah oprávnění: Zkouška Průvodce cestovního ruchu platí pro všechny cestovní kanceláře v oblastech domácího cestovního ruchu [doprovod našich turistů u nás] a zahraničního cestovního ruchu, to znamená, že můžete doprovázet naše turisty do zahraničí a zahraniční turisty na území ČR.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Tento kurz je vhodný i pro mimopražské účastníky a budoucí průvodce, kteří nemají zájem provádět na území hl. města Prahy [např. chcete doprovázet naše turisty pouze do zahraničí].
  • Kurzem provází řada zkušených lektorů s dlouholetou praxí v daném oboru, kteří své přednášky doplňují o obrazovou projekci.
  • * Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače. * Po ukončení kurzu máte možnost u nás složit státní průvodcovské zkoušky - Státní zkouška profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu 65-021-N [opravňuje k doprovodu turistů na území Česka a našich turistů do zahraničí ] - je nejvyšší možný stupeň kvalifikace průvodce.
  • Kurz je třeba zaplatit nejpozději do zahájení kurzu nebo semináře, nejlépe cca 10 dnů před tímto kurzem nebo seminářem. U seminářů nebo kurzů, které mají omezenou kapacitu mají přednost dříve podané a dříve zaplacené přihlášky. Rekvalifikační kurzy mohou proplácet úřady práce. Rádi Vám poskytneme bližší informace.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Kurz Průvodce cestovního


Leden 2021 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-33094 - 2013-1 - 697 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432 . * Délka kurzu: 170 vyučovacích hodin * Náplní kurzu Účetnictví, daně a daňová evidence s praxí na PC je ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy- MSMT 1876 - 2016-1 - 56 a MSMT-35906 - 2018-1 - 646 . Autorizace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro profesní kvalifikaci Specialista marketingu (kód: 66-021-N) - číslo ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-29484 - 2018-1 - 3 92 . Délka kurzu: 120 vyučovacích hodin Komu je kurz určen: Pro začínající manažery a vedoucí pracovníky Pro podnikatele Pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v oblastech ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Leden 2021 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT - 1876 - 2016-1 - 56 a MSMT-35906 - 2018-1 - 464 . Autorizace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro profesní kvalifikacei Specialista marketingu (kód: 66-021-N) - ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-29484 - 2018-1 - 392 . Délka kurzu: 138 vyučovacích hodin Komu je kurz určen: Pro začínající manažery a vedoucí pracovníky Pro podnikatele Pro všechny, kteří se chtějí ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065 - 2013-1 - 347 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432 . Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # Rekvalifikace: Kurz je rekvalifikační, byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - číslo akreditace MSMT-41952 - 2013-1 - 885 a MSMT-2034 - 2019-1 - 7 . Naše vzdělávací centrum získalo pro povolání Administrativní pracovník - ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # * Projdete 11 odborných modulů: Úvod do marketingu a marketingová koncepce Marketing management Marketingový proces Produktová strategie ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Prosinec 2020 # Našim cílem je v tomto rekvalifikačním kurzu , který je akreditovaný MŠMT, seznámit účastníky nejenom s úplnými základy kadeřnického a holičského řemesla, ale zároveň je naučit nové metody stříhání a barvení vlasů. Jedná se o tzv. technické, geometrické stříhání, neboli stříhání podle geometrických linií růstu vlasů a ...   Kurz od firmy: 3D Salon
Leden 2021 # * On-line kurz se skládá z těchto 5 odborných okruhů : 1) Vedení administrativy: Základní činnosti v administrativě. Organizace práce v kanceláři. 2) Písemná komunikace: Jak psát pracovní dokumenty (dopisy, objednávky, pozvánky…). ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Leden 2021 # On-line kurz se skládá z 11 odborných celků. Přehled odborných celků: Role mzdové účetní: Povinnosti zaměstnance a zaměstnavatele. Personální evidence. Zásady pro zpracování osobních údajů. Zákoník práce: Pracovní poměr. Pracovní smlouvy. Dohody. Pracovní doba. Překážky v práci. Odměňování: Mzda a plat. Příplatky. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Kurz Průvodce cestovního ruchu

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 36 | Celkem: 388 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Kurz | Průvodce | cestovního | ruchuhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_37263_kurz-pruvodce-cestovniho-ruchu.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde