Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
word zakladni

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Word základní # AbecedaPC

Školení je určené začátečníkům, kteří s programem Word zatím nepracovali nebo jej používali velmi málo. Posluchači se naučí vytvářet textové dokumenty a nastavit vzhled nadpisů, odstavců, číslovaných seznamů i seznamů s odrážkami. Posluchači se naučí do dokumentu vložit obrázek a tabulku, upravit vzhled stránky, nastavit obsah zápatí a záhlaví a dokument vytisknout. * Kurz Word základní probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Word základní se účastní maximálně 8 osob. Kurz Word základní probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Word základní je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Word základní objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Word základní se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Word základní jako individuální, cena kurzu se nezmění. Práce s textem a nastavení formátování písma psaní speciálních znaků, česká x anglická klávesnice, klávesy pro rychlý pohyb v textu   font, velikost, druh, barva, zvýraznění, ohraničení písma   kopírování, vyjmutí a vkládání textu   klávesové zkratky pro zrychlení formátování a pohybu v textu     Nastavení odstavce zarovnání textu   nastavení odsazení, řádkování a mezer   nastavení tabulátorů   vložení konce stránky     Odrážky a číslování zapínání číslování a odrážek   změna formátu číslování a odrážek     Způsoby zobrazení dokumentu normální rozvržení, rozvržení při tisku   zobrazení skrytých znaků   rozvržení dokumentu     Nastavení vzhledu stránky formát a orientace papíru   okraje stránky   záhlaví a zápatí   vložení číslování stránek     Tabulky vytvoření tabulky   práce s řádky a sloupci, sloučení buněk   formátování tabulky     Vkládání objektů vložení obrázku   změna vlastností obrázku   výřez obrazovky   vkládání grafů a tabulek z Microsoft Excel     Nástroje pro práci s textem automatické opravy   kontrola pravopisu   vyhledávání v textu     Úvod do práce se styly výhody používání stylů   přednastavené styly   styl nadpisu a odstavce   přednastavené motivy a jejich vliv na vzhled dokumentu     Tisk a publikován
Kurz Word základní probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Word základní se účastní maximálně 8 osob. Kurz Word základní probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Word základní je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Word základní objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Word základní se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Word základní jako individuální, cena kurzu se nezmění. Práce s textem a nastavení formátování písmapsaní speciálních znaků, česká x anglická klávesnice, klávesy pro rychlý pohyb v textufont, velikost, druh, barva, zvýraznění, ohraničení písmakopírování, vyjmutí a vkládání textuklávesové zkratky pro zrychlení formátování a pohybu v textuNastavení odstavcezarovnání textunastavení odsazení, řádkování a mezernastavení tabulátorůvložení konce stránkyOdrážky a číslovánízapínání číslování a odrážekzměna formátu číslování a odrážekZpůsoby zobrazení dokumentunormální rozvržení, rozvržení při tiskuzobrazení skrytých znaků rozvržení dokumentuNastavení vzhledu stránkyformát a orientace papíruokraje stránkyzáhlaví a zápatívložení číslování stránek Tabulkyvytvoření tabulkypráce s řádky a sloupci, sloučení buněkformátování tabulky Vkládání objektůvložení obrázkuzměna vlastností obrázkuvýřez obrazovkyvkládání grafů a tabulek z Microsoft ExcelNástroje pro práci s textemautomatické opravykontrola pravopisuvyhledávání v textuÚvod do práce se stylyvýhody používání stylůpřednastavené stylystyl nadpisu a odstavcepřednastavené motivy a jejich vliv na vzhled dokumentuTisk a publikování dokumentunastavení tisku a tiskárnyuložení do formátu PDF

Obsah kurzu - školení     Kurz Word základní probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Word základní se účastní maximálně 8 osob. Kurz Word základní probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Word základní je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Word základní objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Word základní se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Word základní jako individuální, cena kurzu se nezmění. Práce s textem a nastavení formátování písmapsaní speciálních znaků, česká x anglická klávesnice, klávesy pro rychlý pohyb v textufont, velikost, druh, barva, zvýraznění, ohraničení písmakopírování, vyjmutí a vkládání textuklávesové zkratky pro zrychlení formátování a pohybu v textuNastavení odstavcezarovnání textunastavení odsazení, řádkování a mezernastavení tabulátorůvložení konce stránkyOdrážky a číslovánízapínání číslování a odrážekzměna formátu číslování a odrážekZpůsoby zobrazení dokumentunormální rozvržení, rozvržení při tiskuzobrazení skrytých znaků rozvržení dokumentuNastavení vzhledu stránkyformát a orientace papíruokraje stránkyzáhlaví a zápatívložení číslování stránek Tabulkyvytvoření tabulkypráce s řádky a sloupci, sloučení buněkformátování tabulky Vkládání ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Školení je určené začátečníkům, kteří s programem Word zatím nepracovali nebo jej používali velmi málo. Posluchači se naučí vytvářet textové dokumenty a nastavit vzhled nadpisů, odstavců, číslovaných seznamů i seznamů s odrážkami. Posluchači se naučí do dokumentu vložit obrázek a tabulku, upravit vzhled stránky, nastavit obsah zápatí a záhlaví a dokument vytisknout.
  • Platba školení probíhá bezhotovostně oproti faktuře. Při stornování školení zákazníkem méně než 48 hodin před začátkem školení je účtován storno poplatek 50 % z ceny školení.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Word základní


Září 2022 # Zabbix Monitoring Training je kurz určený pro IT profesionály, který používají nebo plánují implementovat Zabbix na monitoring IT infrastruktury. Kurz provádí účastníky formou praktických cvičení, krok za krokem, od instalace Zabbix-u až po monitoring SLA a nastavení JAVA popřípadě VMware dohledu. Absolventi kurzu budou schopní samostatně konfigurovat ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Srpen 2022 # Data science, big data, machine learning, deep learning, neural networks, artificial intelligence – tyto buzzwords vídáme dnes a denně v nejrůznějších médiích. Někteří mají z pojmu AI strach, někteří jsou naopak skalní příznivci. Co se pod tímto slovním spojením skrývá ve skutečnosti už ví ale málokdo. Přitom právě v dnešní ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Říjen 2022 # Na tomto semináři získáte veškeré informace k profesionálnímu zpracování personální agendy. * • význam personalistiky z hlediska vedení společnosti, • základní úkoly personalistiky, • struktura činností v personalistice. ZÁKLADNÍ ČINNOSTI PERSONALISTY: • personální administrace při výběru, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Prosinec 2022 # Na tomto semináři získáte veškeré informace k profesionálnímu zpracování personální agendy. * • význam personalistiky z hlediska vedení společnosti, • základní úkoly personalistiky, • struktura činností v personalistice. ZÁKLADNÍ ČINNOSTI PERSONALISTY: • personální administrace při výběru, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2022 # Cíl kurzu Rychlé vytváření a řízení elektrotechnických výkresů prostřednictvím mnoha návrhových nástrojů a pomůcek AutoCAD Electrical. Zaměření kurzu Kurz je navržen pro nové uživatele, kteří vyžadují komplexní školení AutoCAD Electrical. Autodesk Certifikace – staňte se profesionálem! Po celou dobu ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Srpen 2022 # Na tomto semináři získáte veškeré informace k profesionálnímu zpracování personální agendy. * • význam personalistiky z hlediska vedení společnosti, • základní úkoly personalistiky, • struktura činností v personalistice. Základní činnosti personalisty: • personální administrace při výběru, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2022 # Předpokládané znalosti Základní znalosti práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout využívat vektorovou grafiku pro běžnou praxi a zároveň absolventům předat informace o programu Adobe Illustrator tak, že se práce v něm stane zábavou. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro úplné začátečníky nebo Illustrátorové ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2022 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro začátečníky, kteří mají zkušenosti se střihem a editací videa.   Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.       Kurz je akreditován ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2022 # Školení Revit základní je zaměřené na projektování staveb v programu Revit, je určené pro stavební projektanty, architekty i další specializované profese v oboru stavebnictví. Posluchači školení porozumí principu práce s informačním modelem budovy a pojmům parametrických objektů a rodin. Posluchači školení se naučí vytvořit kompletní model budovy, vytvořit z něj výkresovou dokumentaci a ...   Kurz od firmy: AbecedaPC
Říjen 2022 # Cíl kurzu Naučit vás pracovat s vektorovou grafikou. Od vytváření jednoduchých objektů až po složitější útvary složené z více objektů. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí pracovat s vektorovou grafikou, pro jednotlivce i firmy, kteří chtějí přejít od Adobe Illustratoru k cenově výhodné profesionální alternativě. Studijní materiály ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Září 2022 # Povolání krupiér je ve většině zemí světa velice dobře ohodnoceno. Účastníkům tohoto projektu se tak otevírají zcela nové možnosti uplatnění na trhu práce. Záleží jen na každém jednotlivci, jak je dokáže využít. Někteří najdou zalíbení v kasinech u nás a po čase se propracují na manažery kasina. Jiní se shlédnou v cestování a dají přednost práci v ...   Kurz od firmy: CGS Praha


Srpen 2022 # Předpokládané znalosti Pro vstup na kurz jsou potřebné základní znalosti práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Automatizovat práci v programu CorelDRAW a zvládnout vytvářet a zpracovávat jednoduché propagační materiály s vlastními grafickými prvky. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro začátečníky seznamující se s používáním programu CorelDRAW ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Word základní

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 10 | Celkem: 107 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Word | základníhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_3381_word-zakladni.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde