Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
outlook zakladni

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Outlook základní # AbecedaPC

Školení je určené pro všechny, kteří zatím nemají s programem Outlook žádnou zkušenost nebo jej zatím používali pouze k odesílání a přijímání e-mailů. Posluchači se naučí pracovat s elektronickou poštu - například používat skryté kopie, nastavit automatický podpis, používat příznaky. Dále se naučí zadávat kontakty a vytvářet seznamy pro rychlé rozeslání e-mailu více osobám, seznámí se s možnostmi kalendáře a zadáváním schůzek. * Kurz Outlook základní probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Outlook základní se účastní maximálně 8 osob. Kurz Outlook základní probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Outlook základní je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Outlook základní objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Outlook základní se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Outlook základní jako individuální, cena kurzu se nezmění. Úvod Microsoft Outlook co Outlook umí   Pošta, Lidé, Kalendář, Úkoly   navigace a podokna Outlooku   verze Outlook pro počítač, mobil a web     Emaily odesílání a přijímání zpráv   odpověď a přeposlání   kopie a skrytá kopie   příloha zprávy   vlastnosti emailu (důležitost, doba doručení, hlasovací tlačítka)     Složky a nastavení zpráv automatický podpis   nastavení zobrazení složky se zprávami   zobrazení zpráv jako konverzace   vyhledávání zpráv ve složkách   třídění zpráv do složek     Lidé (kontakty) vytvoření a úprava kontaktu   skupina kontaktů   vyhledávání kontaktů     Kalendář práce s událostmi a schůzkami   celodenní události   opakování události a schůzek   připomenutí   způsoby zobrazení kalendáře     Ostatní funkce Outlooku úkoly, To Do listy   poznámky   tisk zpráv, kalendáře, seznamu kontaktů    
Kurz Outlook základní probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Outlook základní se účastní maximálně 8 osob. Kurz Outlook základní probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Outlook základní je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Outlook základní objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Outlook základní se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Outlook základní jako individuální, cena kurzu se nezmění. Úvod Microsoft Outlookco Outlook umíPošta, Lidé, Kalendář, Úkolynavigace a podokna Outlookuverze Outlook pro počítač, mobil a webEmailyodesílání a přijímání zprávodpověď a přeposláníkopie a skrytá kopiepříloha zprávyvlastnosti emailu (důležitost, doba doručení, hlasovací tlačítka)Složky a nastavení zprávautomatický podpisnastavení zobrazení složky se zprávamizobrazení zpráv jako konverzacevyhledávání zpráv ve složkáchtřídění zpráv do složekLidé (kontakty)vytvoření a úprava kontaktuskupina kontaktůvyhledávání kontaktůKalendářpráce s událostmi a schůzkamicelodenní událostiopakování události a schůzekpřipomenutízpůsoby zobrazení kalendářeOstatní funkce Outlookuúkoly, To Do listypoznámkytisk zpráv, kalendáře, seznamu kontaktů

Obsah kurzu - školení     Kurz Outlook základní probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Outlook základní se účastní maximálně 8 osob. Kurz Outlook základní probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Outlook základní je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Outlook základní objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Outlook základní se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Outlook základní jako individuální, cena kurzu se nezmění. Úvod Microsoft Outlookco Outlook umíPošta, Lidé, Kalendář, Úkolynavigace a podokna Outlookuverze Outlook pro počítač, mobil a webEmailyodesílání a přijímání zprávodpověď a přeposláníkopie a skrytá kopiepříloha zprávyvlastnosti emailu (důležitost, doba doručení, hlasovací tlačítka)Složky a nastavení zprávautomatický podpisnastavení zobrazení složky se zprávamizobrazení zpráv jako konverzacevyhledávání zpráv ve složkáchtřídění zpráv do složekLidé (kontakty)vytvoření a úprava kontaktuskupina kontaktůvyhledávání kontaktůKalendářpráce s událostmi a schůzkamicelodenní událostiopakování události a schůzekpřipomenutízpůsoby zobrazení kalendářeOstatní funkce Outlookuúkoly, To Do listypoznámkytisk zpráv, kalendáře, seznamu kontaktů

Cíl ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Školení je určené pro všechny, kteří zatím nemají s programem Outlook žádnou zkušenost nebo jej zatím používali pouze k odesílání a přijímání e-mailů. Posluchači se naučí pracovat s elektronickou poštu - například používat skryté kopie, nastavit automatický podpis, používat příznaky. Dále se naučí zadávat kontakty a vytvářet seznamy pro rychlé rozeslání e-mailu více osobám, seznámí se s možnostmi kalendáře a zadáváním schůzek.
  • Platba školení probíhá bezhotovostně oproti faktuře. Při stornování školení zákazníkem méně než 48 hodin před začátkem školení je účtován storno poplatek 50 % z ceny školení.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Outlook základní


Prosinec 2022 # Zabbix Monitoring Training je kurz určený pro IT profesionály, který používají nebo plánují implementovat Zabbix na monitoring IT infrastruktury. Kurz provádí účastníky formou praktických cvičení, krok za krokem, od instalace Zabbix-u až po monitoring SLA a nastavení JAVA popřípadě VMware dohledu. Absolventi kurzu budou schopní samostatně konfigurovat ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Prosinec 2022 # Jednodenní kurz Origin – základní školení je určen všem, kteří potřebují zpracovávat data a prezentovat je ve vizuálně přívětivé formě. Možnosti a funkce programu budou demonstrovány na praktických ukázkách. Cílová skupina Kurz je vhodný především pro pracovníky v přírodovědných a příbuzných oborech, kteří zpracovávají a prezentují získaná data Předchozí ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Říjen 2022 # Cíl kurzu Rychlé vytváření a řízení elektrotechnických výkresů prostřednictvím mnoha návrhových nástrojů a pomůcek AutoCAD Electrical. Zaměření kurzu Kurz je navržen pro nové uživatele, kteří vyžadují komplexní školení AutoCAD Electrical. Autodesk Certifikace – staňte se profesionálem! Po celou dobu ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Říjen 2022 # Předpokládané znalosti Základní znalosti práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout využívat vektorovou grafiku pro běžnou praxi a zároveň absolventům předat informace o programu Adobe Illustrator tak, že se práce v něm stane zábavou. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro úplné začátečníky nebo Illustrátorové ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2022 # Cíl kurzu Pochopit principy Adobe After Effects a dokázat vytvářet animace a upravovat videa. Zaměření kurzu Kurz je určen pro začátečníky, kteří se zajímají o video, grafický design a fotografii. Výhodou je zkušenost s prací v ostatních programech Adobe.   Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2022 # Na tomto semináři získáte veškeré informace k profesionálnímu zpracování personální agendy. * • význam personalistiky z hlediska vedení společnosti, • základní úkoly personalistiky, • struktura činností v personalistice. ZÁKLADNÍ ČINNOSTI PERSONALISTY: • personální administrace při výběru, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2022 # Na tomto semináři získáte veškeré informace k profesionálnímu zpracování personální agendy. * • význam personalistiky z hlediska vedení společnosti, • základní úkoly personalistiky, • struktura činností v personalistice. ZÁKLADNÍ ČINNOSTI PERSONALISTY: • personální administrace při výběru, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2022 # Předpokládané znalosti Pro vstup na kurz jsou potřebné základní znalosti práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Automatizovat práci v programu CorelDRAW a zvládnout vytvářet a zpracovávat jednoduché propagační materiály s vlastními grafickými prvky. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro začátečníky seznamující se s používáním programu CorelDRAW ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2022 # Autodesk Inventor Inventor je aplikace určená pro konstruktéry s perspektivním uplatňováním tzv. adaptivního parametrického modelování, jenž nyní představuje špičku v oboru CAD. Inventor umožňuje jít ve 3D navrhování ke tvorbě digitálních prototypů. Umožňuje navrhovat, vizualizovat a simulovat výrobky na přesném 3D modelu ještě předtím, než dojde na jejich ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2022 # Absolvujte školení u profesionálů v autorizovaném školicím středisku (ATC) NICOM Pracujeme vždy s nejnovější verzí software, takže získáváte okamžitě výhodu všech novinek a vylepšení, která s sebou vždy nová verze přináší. Pro zákazníky starších verzí můžeme nachystat požadovanou verzi. Jelikož základy AutoCADu i jeho malého bratra AutoCADu jsou až ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Prosinec 2022 # Předpokládané znalosti Uživatelská znalost práce s PC a základy geometrie. Cíl kurzu Naučit se vytvářet dokonalé digitální prototypy v jednoduchém pracovním prostředí založeném na web-cloud technologii. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro začátečníky nebo samouky v aplikaci Autodesk Fusion, je určen ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Říjen 2022 # Cíl kurzu Dokázat v Adobe Premier vytvořit a zpracovat krátké video včetně zvuku a vyexportovat ho ve vhodném formátu. Zaměření kurzu Kurz je učen pro začátečníky a hobby střihače. Studijní materiály Adobe Premiere Pro – doporučujeme k zakoupení Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Outlook základní

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 7 | Celkem: 71 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Outlook | základníhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_3356_outlook-zakladni.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde