Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
balicek kurz pruvodce cestovniho ruchu plus p ruvodce prahou

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu PLUS průvodce Prahou # TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.

Cestujete rádi? Jste komunikativní? Naplňuje Vás poznávání nových míst? Absolvováním a složením závěrečných zkoušek profesní kvalifikace získáte plnou kvalifikaci průvodce. Aktuálně tyto zkoušky poskytují nejvyšší možný stupeň kvalifikace průvodce v rámci celoživotního vzdělávání. Kurz je akreditován MŠMT ČR a je kvalitní přípravou ke zkouškám průvodce [akreditovány MMR ČR].
Naučíme Vás: * Práci profesionálního průvodce v České republice, Praze i zahraničí. * Jak si připravit poutavý výklad o navštívených místech. * Jak převzít zájezd od cestovní kanceláře. * Jak realizovat zájezd dle pokynů cestovní kanceláře. * Jak si najít práci jako průvodce. * Vše, co profesionální průvodce musí umět a znát Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu PK 65-021-N a Průvodce Prahou PK 65-028-N. Výukový program obsahuje následující tematické celky: * Znalost historie a dějin kultury v České republice ve vztahu k cestovnímu ruchu * Znalost světových dějin a dějin kultury ve vztahu k cestovnímu ruchu * Využití znalostí zeměpisu České republiky * Využití znalostí zeměpisu Evropy a ostatních světadílů * Orientace v současném právním a politickém systému EU * Příprava nabídky a výkladu průvodce, vedení skupiny a vlastní výklad turistům * Uplatnění právních a ekonomických aspektů při výkonu práce průvodce * Prokázání znalostí techniky služeb cestovního ruchu * Kulturně historický místopis Prahy [Praha románská, gotická, renesanční, barokní, Praha 19. a 20. století, konkrétní pražské památky a turistické trasy]. Kurz obsahuje: teoretickou výuku v učebnách TYRKYS a 7 vycházek po Praze s návštěvou významných průvodcovských tras a památkových objektů. Prezenční výuka je doplněna kvalitními studijními materiály na CD, stejně tak pro část samostudia obdržíte kvalitní studijní materiály na CD. V průběhu kurzu můžete zasílat své dotazy k výuce formou e-mailu nebo přes Facebook.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Předpoklady k nástupu do kurzu: * Minimální věk pro nástup do kurzu cca 17,5 roku, v den vykonání zkoušky je požadován minimální věk 18 let. * Horní věková hranice: není stanovena, záleží jen na zdravotním stavu každého zájemce. Práci průvodců vykonává i mnoho čiperných seniorů. * Průvodce by měl mít středoškolské vzdělání, je mnoho průvodců vysokoškoláků. * Znalost alespoň jednoho cizího jazyka. * Práce průvodce je vhodná i pro rodilé mluvčí v cizím jazyce [základní znalost českého jazyka je nutná].
  • V kurzu Vás budou učit naši odborní lektoři [většina našich pedagogů přednáší na vysokých školách], kteří mají vlastní bohaté zkušenosti jako průvodci. Získáte všechny potřebné informace, abyste se stali kvalifikovanými a turisty oblíbenými průvodci.
  • Běžná cena kurzu je 12 800 Kč. Při podání přihlášky on-line platí akční cena [9900 Kč platná do odvolání]. Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů při praktických vycházkách po hlavních turistických trasách v Praze. * Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače. Po ukončení kurzu se přihlašujete ke státní zkoušce Profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu 65-021-N a ke státní zkoušce Profesní kvalifikace Průvodce Prahou PK 65-028N. Můžete vykonat obě zkoušky nebo jen jednu z nich, případně žádnou zkoušku. Pro účastníky kurzu, kterým proplácí kurz úřad práce nebo jiná instituce z projektu např. ESF trvá kurz 200 vyučovacích hodin prezenční formou.
  • Kurz je třeba zaplatit nejpozději do zahájení kurzu nebo semináře, nejlépe cca 10 dnů před tímto kurzem nebo seminářem. U seminářů nebo kurzů, které mají omezenou kapacitu mají přednost dříve podané a dříve zaplacené přihlášky. Rekvalifikační kurzy mohou proplácet úřady práce. Rádi Vám poskytneme bližší informace.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Balíček kurz Průvodce


Leden 2021 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-33094 - 2013-1 - 697 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432 . * Délka kurzu: 170 vyučovacích hodin * Náplní kurzu Účetnictví, daně a daňová evidence s praxí na PC je ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy- MSMT 1876 - 2016-1 - 56 a MSMT-35906 - 2018-1 - 646 . Autorizace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro profesní kvalifikaci Specialista marketingu (kód: 66-021-N) - číslo ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-29484 - 2018-1 - 3 92 . Délka kurzu: 120 vyučovacích hodin Komu je kurz určen: Pro začínající manažery a vedoucí pracovníky Pro podnikatele Pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v oblastech ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Leden 2021 # * Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT - 1876 - 2016-1 - 56 a MSMT-35906 - 2018-1 - 464 . Autorizace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR pro profesní kvalifikacei Specialista marketingu (kód: 66-021-N) - ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace: MSMT-29484 - 2018-1 - 392 . Délka kurzu: 138 vyučovacích hodin Komu je kurz určen: Pro začínající manažery a vedoucí pracovníky Pro podnikatele Pro všechny, kteří se chtějí ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065 - 2013-1 - 347 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432 . Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování a procvičení mzdového ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # Rekvalifikace: Kurz je rekvalifikační, byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - číslo akreditace MSMT-41952 - 2013-1 - 885 a MSMT-2034 - 2019-1 - 7 . Naše vzdělávací centrum získalo pro povolání Administrativní pracovník - ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Leden 2021 # * Projdete 11 odborných modulů: Úvod do marketingu a marketingová koncepce Marketing management Marketingový proces Produktová strategie ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Prosinec 2020 # Našim cílem je v tomto rekvalifikačním kurzu , který je akreditovaný MŠMT, seznámit účastníky nejenom s úplnými základy kadeřnického a holičského řemesla, ale zároveň je naučit nové metody stříhání a barvení vlasů. Jedná se o tzv. technické, geometrické stříhání, neboli stříhání podle geometrických linií růstu vlasů a ...   Kurz od firmy: 3D Salon
Leden 2021 # * On-line kurz se skládá z těchto 5 odborných okruhů : 1) Vedení administrativy: Základní činnosti v administrativě. Organizace práce v kanceláři. 2) Písemná komunikace: Jak psát pracovní dokumenty (dopisy, objednávky, pozvánky…). ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Leden 2021 # On-line kurz se skládá z 11 odborných celků. Přehled odborných celků: Role mzdové účetní: Povinnosti zaměstnance a zaměstnavatele. Personální evidence. Zásady pro zpracování osobních údajů. Zákoník práce: Pracovní poměr. Pracovní smlouvy. Dohody. Pracovní doba. Překážky v práci. Odměňování: Mzda a plat. Příplatky. ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.


Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu PLUS průvodce Prahou

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 36 | Celkem: 386 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Balíček | kurz | Průvodce | cestovního | ruchuhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_28921_balicek-kurz-pruvodce-cestovniho-ruchu-plus-pruvodce-prahou.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde