Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
pracovnik grafickeho studia (corel adobe) – rekvalifikacni kurz

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Pracovník grafického studia (Corel+Adobe) – rekvalifikační kurz # NICOM, a.s.

Předpokládané znalosti Práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout své grafické nápady profesionálně a kreativně přenést z papíru do digitální podoby. Zaměření kurzu Kurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika, dále je vhodný pro všechny, co si potře
Předpokládané znalostiPráce s počítačem na úrovni běžného uživatele.Cíl kurzuZvládnout své grafické nápady profesionálně a kreativně přenést z papíru do digitální podoby.Zaměření kurzuKurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika,dále je vhodný pro všechny, co si potřebují rozšířit a prohloubit znalosti v grafickém oboru v programech Adobe i CorelDRAW,ocení ho každý, kdo se chce naučit upravovat fotografie, převést své grafické návrhy z papíru do digitální podoby a tvořit vlastní propagační materiály.Studijní materiályTištěné autorské materiály v ceně kurzu.Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMTKurz je akreditován MŠMT ČR, číslo akreditace: MSMT-28269 - 2019-1 - 293.Po ukončení kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.Jste registrováni na úřadu práce?Podívejte se, jak postupovat pro úplné financování kurzu úřadem práce.. - pomoc-rekvalifikace 

Obsah kurzu - školení     Předpokládané znalostiPráce s počítačem na úrovni běžného uživatele.Cíl kurzuZvládnout své grafické nápady profesionálně a kreativně přenést z papíru do digitální podoby.Zaměření kurzuKurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika,dále je vhodný pro všechny, co si potřebují rozšířit a prohloubit znalosti v grafickém oboru v programech Adobe i CorelDRAW,ocení ho každý, kdo se chce naučit upravovat fotografie, převést své grafické návrhy z papíru do digitální podoby a tvořit vlastní propagační materiály.Studijní materiályTištěné autorské materiály v ceně kurzu.Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMTKurz je akreditován MŠMT ČR, číslo akreditace: MSMT-28269 - 2019-1 - 293.Po ukončení kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.Jste registrováni na úřadu práce?Podívejte se, jak postupovat pro úplné financování kurzu úřadem práce.. - pomoc-rekvalifikace 
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Pracovník grafického studia


Říjen 2020 # Rekvalifikace: Kurz je rekvalifikační, byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - číslo akreditace MSMT-41952 - 2013-1 - 885 a MSMT-2034 - 2019-1 - 7. Naše vzdělávací centrum získalo pro povolání Administrativní pracovník - pracovnice a ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Září 2020 # Předpokládané znalosti Práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout své grafické nápady profesionálně a kreativně přenést z papíru do digitální podoby. Zaměření kurzu Kurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2020 # Předpokládané znalosti Práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Zvládnout profesionálně, samostatně a kreativně pracovat s grafickými programy společnosti Adobe. Zaměření kurzu Kurz je určený pro ty, co si chtějí připravit na novou profesi grafika, ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.


Říjen 2020 # Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR v souladu se zákonem č. 108 - 2006 Sb., o sociálních službách. Kurz se skládá z teoretické části části v celkovém počtu 96 hodin a z odborné praxe v rozsahu 54 hodin. Tento kurz nabízíme ve třech variantách: víkendové, ...   Kurz od firmy: ACZ, vzdělávací centrum
Říjen 2020 # Odborná příprava osob, kteří se chtějí ucházet o práci v sociálním ...   Kurz od firmy: KUSTOD
Říjen 2020 # Cílem kurzu je naučit Vás využívat Adobe programy pro tvorbu a úpravu grafických prací [inzerce, letáky, vizitky, ...] K jednotlivým tématům obdržíte skripta, kam si můžete zapisovat vlastní poznámky. Kurz je zakončen zkouškou, jejíž součástí je zpracování seminární práce na dané téma [například vytvoření skládačky od návrhu po ...   Kurz od firmy: LŠF Liberec, s. r. o.
Říjen 2020 # Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR v souladu se zákonem č. 108 - 2006 Sb., o sociálních službách, číslo akreditace 2015 - 0741-PK - PC. Kurz se skládá z obecné části v celkovém počtu 50 hodin a ze zvláštní části v rozsahu 100 hodin. Tento ...   Kurz od firmy: Vzdělávací Studio Bořislavka z.s.
Září 2020 # První rekvalifikační kurz pro práci s 3D tiskárnami v ČR !Na kurzu Vás připravíme pro komplexní činnost týkající se práci na 3D tiskárně. A to od návrhu prostřednictvím 3D skeneru a následného upravení ve specializovaných 3D modelovacích programech, přes volbu vhodného materiálu a technologii tisku, ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.
Září 2020 # Certifikovaný rekvalifikační kurzPo absolvování kurzu je absolvent připraven pro manažerskou činnost na pozici samostatného pracovníka obchodu a služeb. Zná problematiku řízení činností, obchodní taktiky, zvládá základy profesionální komunikace, zná základy marketingu, včetně asertivního řešení konfliktů a krizových situací. Je připraven na ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.
Září 2020 # První rekvalifikační kurz pro práci s 3D tiskárnami v ČR !Na kurzu Vás připravíme pro komplexní činnost týkající se práci na 3D tiskárně. A to od návrhu prostřednictvím 3D skeneru a následného upravení ve specializovaných 3D modelovacích programech, přes volbu vhodného materiálu a technologii tisku, až po vlastní 3D tisk a dokončovací úpravy ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.
Září 2020 # Certifikovaný rekvalifikační kurzPo absolvování kurzu se absolventi naučí základy ovládání grafických programů  ADOBE - COREL. Budou znát pravidla tvorby a využití reklamní grafiky, samostatně pracovat a využívat všech možností grafických aplikací Adobe - Corel týkající se jejich možného využití v komerční sféře DTP studií. Budou umět tvořit ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


Pracovník grafického studia (Corel+Adobe) – rekvalifikační kurz

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 11 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Pracovník | grafického | studia | (Corel+Adobe)https://studium-kurzy.cz/skoleni_19754_pracovnik-grafickeho-studia-(corel+adobe)--–-rekvalifikacni-kurz.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde