Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
manazerske inspirace vecerni inspiromat pro tvorive manazery (online)

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Manažerské inspirace: Večerní inspiromat pro tvořivé manažery (online) # 1. VOX a.s.

Diskuze je vedena manažery s bohatou praxí. * Jste tvořivý(á) a inovativní? Jak to poznáte? Co můžete udělat pro rozvoj vlastní tvořivosti? Lidská tvořivost je jedním z nejdůležitějších témat soudobého managementu, neboť se oprávněně dává do souvislosti s inovacemi. Manažer, který je tvořivý, je často schopen vidět nové možnosti a příležitosti i v situacích, které zpočátku nijak inspirativně nevypadají. Pojďme se na to společně podívat.
Jste tvořivý(á) a inovativní?Jak to poznáte?Co můžete udělat pro rozvoj vlastní tvořivosti?Lidská tvořivost je jedním z nejdůležitějších témat soudobého managementu, neboť se oprávněně dává do souvislosti s inovacemi.Manažer, který je tvořivý, je často schopen vidět nové možnosti a příležitosti i v situacích, které zpočátku nijak inspirativně nevypadají. Pojďme se na to společně podívat.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Diskuze je vedena manažery s bohatou praxí.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Určeno přemýšlivým manažerům.
  • Mgr. Petr Uherka, Dipl. Mgmt. Petr Sládeček, MBA
  • Personální strategie a politika
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Manažerské inspirace: Večerní


Únor 2023 # Podkladem pro řadu rozhodnutí podnikových manažerů jsou data obsažená v účetních výkazech. Od manažerů se většinou očekává, že jsou schopni orientovat se ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Únor 2023 # Zdokonalíte a rozvinete své schopnosti a dovednosti potřebné pro vedení lidí k vyšší výkonnosti a k využití potenciálu jednotlivých pracovníků. Natrénujete použití různých motivačních nástrojů. Naučíte se, jak vést lidi ke spolehlivým a samostatným výkonům pomocí různých stylů ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Duben 2023 # Zdokonalíte a rozvinete své schopnosti a dovednosti potřebné pro vedení lidí k vyšší výkonnosti a k využití potenciálu jednotlivých pracovníků. Natrénujete použití různých motivačních nástrojů. Naučíte se, jak vést lidi ke spolehlivým a samostatným výkonům pomocí různých stylů ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Srpen 2023 # Zdokonalíte a rozvinete své schopnosti a dovednosti potřebné pro vedení lidí k vyšší výkonnosti a k využití potenciálu jednotlivých pracovníků. Natrénujete použití různých motivačních nástrojů. Naučíte se, jak vést lidi ke spolehlivým a samostatným výkonům pomocí různých stylů ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Březen 2023 # Budete se orientovat v situaci, kdy převezmete manažerské místo. Získáte základní informace, jak komunikovat, motivovat svůj tým, jak řešit obtížné nebo přímo konfliktní situace. Odnesete si praktické poznatky do dobrého začátku své manažerské praxe. * • ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2023 # Budete se orientovat v situaci, kdy převezmete manažerské místo. Získáte základní informace, jak komunikovat, motivovat svůj tým, jak řešit obtížné nebo přímo konfliktní situace. Odnesete si praktické poznatky do dobrého začátku své manažerské praxe. * • ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Únor 2023 # Zaměříme se na základní manažerské předpoklady úspěšného řízení a vedení lidí. Získáte návody a nástroje k řízení a vedení spolupracovníků. Dozvíte se, jaké chyby nejčastěji dělají noví manažeři a jak se jim vyhnout. * • základní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červenec 2023 # Zaměříme se na základní manažerské předpoklady úspěšného řízení a vedení lidí. Získáte návody a nástroje k řízení a vedení spolupracovníků. Dozvíte se, jaké chyby nejčastěji dělají noví manažeři a jak se jim vyhnout. * • základní ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Únor 2023 # Trénink u vás posílí jistotu v zacházení s vašimi podřízenými i nadřízenými a vytvoří základ pro vaši efektivní komunikaci i v nesnadných situacích Připravujete se na roli manažera? Nechte se vést profesionály, jejich zkušenostmi a radami z praxe. Dozvíte se například to, ...   Kurz od firmy: Top Vision
Únor 2023 # Aktuální akce Cíle kurzu: V kurzu Manažerské účetnictví se naučíte vnímat souvislosti a principy manažerského účetnictví. Pochopíte, jak získat účetní informace, které jsou podstatné pro řízení podniku. Budete mít přehled o metodách a nástrojích, které Vám umožní sledovat hospodaření podniku. Seznámíte se se strukturou nákladů a výnosů, ...   Kurz od firmy: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Únor 2023 # Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem. Optimální počet posluchačů v kurzu je šest až osm. Každý posluchač má k dispozici samostatný počítač a obdrží zdarma kvalitní literaturu ke kurzu. V průběhu kurzu je k dispozici občerstvení a během přestávek možnost volného přístupu na internet. Tento kurz je ...   Kurz od firmy: JUBELA, s.r.o.


Srpen 2023 # Rozvoj osobnosti # Práce s informacemi je v dnešní době důležitější než informace samotné. Jak se ale v jejich množství rychle a efektivně orientovat? Řešením jsou přehledně strukturované informace ve vizuální podobě , ať již se jedná o myšlenkové mapy nebo jiné grafické ...   Kurz od firmy: STUDIO W


Manažerské inspirace: Večerní inspiromat pro tvořivé manažery (online)

Strana: | 1 << | 2 | >> 3 | Celkem: 25 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Manažerské | inspirace: | Večerní | inspiromat | prohttps://studium-kurzy.cz/skoleni_105574_manazerske-inspirace--vecerni-inspiromat-pro-tvorive-manazery-(online).html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde