Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
leading safe®

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Leading SAFe® # ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills

Na tomto praktickém workshopu se naučíte vést transformaci firmy směrem k business agilitě s využitím metodického rámce SAFe. Lépe tak porozumíte požadavkům zákazníků a budete umět je transformovat do efektivních požadavků na změnové aktivity ve firmě. Dozvíte se, jak podporovat agilní vývoj produktů a aplikovat principy budování lean portfolia změnových aktivit. Obdržíte tištěné vydání knihy SAFe®Distilled 5.0. autorů R.Knastera a D. Leffingwella a roční členství v SAFe Community Platform.
Jak být úspěšný v době digitální revoluce s business agilitouStaňte se Lean-Agile leaderyJak budovat týmovou a technickou agilituJak stavět řešení s využitím agilního produktového vývojeProzkoumejte lean portfolio managementJak řídit změnuJak se stát certifikovaným SAFe® AgilistNa tomto praktickém workshopu se naučíte vést transformaci firmy směrem k business agilitě s využitím metodického rámce SAFe. Lépe tak porozumíte požadavkům zákazníků a budete umět je transformovat do efektivních požadavků na změnové aktivity ve firmě. Dozvíte se, jak podporovat agilní vývoj produktů a aplikovat principy budování lean portfolia změnových aktivit. Obdržíte tištěné vydání knihy SAFe®Distilled 5.0. autorů R.Knastera a D. Leffingwella a roční členství v SAFe Community Platform. Workshop vedeme ve spolupráci s akreditovanými lektory společnosti Symphera. Program je možné ukončit závěrečnou certifikační zkouškou, která je v ceně kurzu - certifikát SAFe® 5 Agilist.Tento praktický workshop je určen pro Top a střední management firmy, management v oblasti vývoje software, QA a infrastruktury, programové, projektové a produktové managery, portfolio managery, PMO, architekty (zejména enterprise a solution architekti).


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Organizační informace pro účastníky školení Školení standardně probíhají v učebnách Školicího centra ICT Pro v Brně, na ulici Sochorova 38, nebo v Praze, na ulici Líbalova 1. Po vzájemné dohodě zcela běžně pořádáme zákaznické kurzy i ve školicích prostorách klienta, případně v učebnách našich partnerských výukových středisek nebo v námi či zákazníkem pronajatých prostorách. Přihlášky na kurzy zajišťované školicím centrem ICT Pro jsou přijímány e-mailem nebo prostřednictvím formuláře na webových stránkách. Elektronické přihlášky jsou považovány za závazné. Zařazení všech přihlášených je prováděno podle pořadí došlých objednávek. Po přihlášení obdrží zákazník obratem automatické potvrzení o přijetí přihlášky. Nejpozději jeden až dva týdny před zahájením kurzu obdrží zákazník závazné potvrzení termínu spolu s pozvánkou a dalšími upřesňujícími detaily. V případě, že je již termín zvoleného kurzu naplněn, budete kontaktováni zákaznickým servisem s nabídkou alternativních termínů konání. U vícedenních školení vám v případě potřeby rádi dáme tipy na ubytování, pokud možno v jednom z přilehlých ubytovacích zařízení. Na školeních má každý účastník k dispozici počítač s potřebným softwarem a připojením na internet. Výuka v oblasti ICT má zpravidla charakter „hands on“, což znamená, že teoretický výklad je přímo doprovázen praktickými ukázkami a aktivní prací posluchačů na PC. Ceny kurzů zpravidla zahrnují: služby kvalifikovaného školitele přípravu školení, přizpůsobení obsahu požadavkům klienta knižní publikaci k danému tématu [pokud je v ceně kurzu ], případně studentský manuál v tištěné nebo el. podobě zajištění dokumentace ke školení vydání certifikátu o absolvování kurzu zabezpečení výstupů a zpětné vazby pro zadavatele [na vyžádání] psací potřeby [poznámkový blok a tužka] oběd v blízké restauraci - pokud je v ceně kurzu občerstvení o přestávkách [káva, čaj, sušenky, minerálky apod.] využívání našich vzdělávacích prostor, strojový čas počítačů atd.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Leading SAFe®


Říjen 2022 # Establishing team agility for Agile Release Trains  With SAFe®5 Practitioner Certification Summary Build the skills needed to become a high-performing team member of an Agile Release Train (ART)—and lea> how to collaborate effectively with other teams—by becoming a SAFe® 5 Practitioner (SP). During this two-day course, you will gain an in-depth ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Prosinec 2022 # IT konference Kurzy a certifikace SAFe Vše Recenze - Leading SAFe® Zpět Lucie Pokorná 4. 4. 2022 Školení všema deseti doporučuji - agilní myšlení člověk využije také v běžném životě. Lucie Pokorná, Siemens, s.r.o. Iveta Isbister 1. 4. 2022 Velmi aktuální a zásadní téma pro organizace, zároveň však komplexní. ...   Kurz od firmy: DataScript s.r.o.
Říjen 2022 # Na tomto praktickém workshopu se naučíte vést transformaci firmy směrem k business agilitě s využitím metodického rámce SAFe. Lépe tak porozumíte požadavkům zákazníků a budete umět je transformovat do efektivních požadavků na změnové aktivity ve firmě. Dozvíte se, jak podporovat agilní vývoj produktů a aplikovat principy budování lean portfolia ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills


Leading SAFe®

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Leading | SAFe®
[?]
https://studium-kurzy.cz/skoleni_103212_leading-safe®.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde