Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
linkedin prakticky (nejen pro b2b) - jak na p rofesionalni osobni i firemni profil na linke dinu

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Linkedin prakticky (nejen pro B2B) - Jak na profesionální osobní i firemní profil na LinkedInu # Top Vision

V rámci jednodenního kurzu získáte praktické informace, jak vylepšit a nastartovat svůj osobní profil, jak správně pracovat s firemním profilem i jak využít na LinkedInu reklamu. Profesní sociální síť LinkedIn je dnes jedním z hlavních zdrojů obchodních poptávek pro B2B společnosti a cílem kurzu je přiblížit jeho účastníkům, jak s LinkedInem pracov
V rámci jednodenního kurzu získáte praktické informace, jak vylepšit a nastartovat svůj osobní profil, jak správně pracovat s firemním profilem i jak využít na LinkedInu reklamu. Profesní sociální síť LinkedIn je dnes jedním z hlavních zdrojů obchodních poptávek pro B2B společnosti a cílem kurzu je přiblížit jeho účastníkům, jak s LinkedInem pracovat správně a efektivně vůči očekávaným cílům. Jako bonus ke kurzu je bezplatná půlhodinová konzultace s lektorem, jak se účastníkům podařilo vědomosti aplikovat v praxi.Kurz je určen:všem, kteří chtějí nastartovat LinkedIn jako prodejní - marketingový - HR kanálmanažerům a majitelům firemobchodním ředitelům, manažerům a obchodníkům, kteří chtějí LinkedIn využít jako nový zdroj leadůmarketingovým ředitelům, manažerům a marketérům, kteří chtějí skrze LinkedIn zvýšit brand awareness, získat nové leady a prospectyPřidaná hodnota tohoto kurzu pro Vás:získáte konkrétní rady k tomu, jak vylepšit váš osobní profil a jak ho nastartovat pro cíle, které od LinkedInu očekávátenaučíte se efektivně pracovat s profilem vaší společnostizjistíte, jaké jsou výhody reklamy, jaké jsou její dostupné formáty a jak ji nastavitdozvíte se více o možnostech automatizace na LinkedInuzjistíte, jaké další možnosti LinkedIn nabízí

Obsah kurzu - školení     V rámci jednodenního kurzu získáte praktické informace, jak vylepšit a nastartovat svůj osobní profil, jak správně pracovat s firemním profilem i jak využít na LinkedInu reklamu. Profesní sociální síť LinkedIn je dnes jedním z hlavních zdrojů obchodních poptávek pro B2B společnosti a cílem kurzu je přiblížit jeho účastníkům, jak s LinkedInem pracovat správně a efektivně vůči očekávaným cílům. Jako bonus ke kurzu je bezplatná půlhodinová konzultace s lektorem, jak se účastníkům podařilo vědomosti aplikovat v praxi.Kurz je určen:všem, kteří chtějí nastartovat LinkedIn jako prodejní - marketingový - HR kanálmanažerům a majitelům firemobchodním ředitelům, manažerům a obchodníkům, kteří chtějí LinkedIn využít jako nový zdroj leadůmarketingovým ředitelům, manažerům a marketérům, kteří chtějí skrze LinkedIn zvýšit brand awareness, získat nové leady a prospectyPřidaná hodnota tohoto kurzu pro Vás:získáte konkrétní rady k tomu, jak vylepšit váš osobní profil a jak ho nastartovat pro cíle, které od LinkedInu očekávátenaučíte se efektivně pracovat s profilem vaší společnostizjistíte, jaké jsou výhody reklamy, jaké jsou její dostupné formáty a jak ji nastavitdozvíte se více o možnostech automatizace na LinkedInuzjistíte, jaké další možnosti LinkedIn nabízí
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Vaše objednávka se stává závaznou v momentě, kdy Vám ji potvrdíme prostřednictvím e-mailu. Od této chvíle se na ni v případě rušení vztahují storno poplatky platné dle našich Obchodních podmínek. V případě, že Vám objednávku nepotvrdíme, smlouva není uzavřena. Jaké storno poplatky se na mne v případě zrušení vztahují? V případě, že se elektronickou poštou odhlásíte z otevřeného kurzu nejméně šestnáct [16] kalendářních dnů před termínem konání, můžete požádat o vrácení zaplaceného účastnického poplatku a my Vám ho v takovém případě vrátíme. V případě, že o vrácení poplatku za zrušený otevřený kurz nepožádáte, převedeme tuto částku na voucher. V případě, že se elektronickou poštou odhlásíte z otevřeného kurzu nejdříve patnáct [15] kalendářních dnů a nejpozději osm [8] kalendářních dnů před termínem konání, převedeme účastnický poplatek na voucher. Při odhlášení se z otevřeného kurzu sedm [7] dní před jeho konáním a později zaniká nárok na vrácení již zaplaceného účastnického poplatku a náleží nám odměna v plném rozsahu - již jsme vyhradili materiální a lidské zdroje pro realizaci vzdělávací akce. Můžete však místo sebe na otevřený kurz poslat náhradníka, stačí nám to nejpozději den předem oznámit společně s kontaktními údaji náhradníka.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Linkedin prakticky (nejen


Říjen 2022 # Značně zvýšíte úspěšné aktivity v prostředí LinkedIn. Seminář vám pomůže pochopit základní principy efektivní práce se sítí LinkedIn. Dozvíte se, jak využít různé možnosti, které tato síť nabízí, ale také vám pomůžeme připravit správnou strategii, díky které efektivně oslovíte správné cílové osoby (např. potenciální zákazníky). * ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2022 # Zjistíte, jak značně vylepšit vyhledávání vhodných kandidátů na LinkedInu i na dalších sociálních sítích. Poznáte, jak můžete získat výhodu zlepšením vyhledávacích technik i technik odkrývání skrytých zdrojů s talenty. Poznatky ze semináře budete aplikovat okamžitě při online práci na sociálních sítích. * • současné trendy v ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2022 # Seminář vám pomůže pochopit základní principy efektivní práce se sítí LinkedIn. Dozvíte se, jak využít různé možnosti, které tato síť nabízí, ale také vám pomůže připravit správnou strategii, díky které efektivně oslovíte správné cílové osoby (např. potenciální zákazníky). Značně zvýšíte šanci na úspěšné aktivity v prostředí LinkedIn. Po ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Říjen 2022 # Předvedeme si, jak se dobře připravit, naučíte se bojovat s trémou. Naučíte se, jak mluvit před publikem i kamerou. Natrénujete, jak dobře prezentovat, jak používat svůj hlas, správně artikulovat a dobře používat gesta. Máte možnost posílit své sebevědomí. * • jak se připravit na přednes, prezentaci, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2022 # Předvedeme si, jak dobře prezentovat, naučíte se bojovat s trémou. Naučíte se, jak mluvit před publikem i kamerou. Natrénujete, jak používat svůj hlas, jak správně artikulovat a dobře používat gesta. Máte možnost posílit své sebevědomí. * • jak se připravit na přednes, prezentaci, rozhovor, • jak ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2022 # Absolvováním semináře budete seznámeni s aktualitami v oblasti pracovního práva, včetně změn právní úpravy, s výkladovými trendy, stanovisky a judikaturou vyšších soudů – budete se tak lépe orientovat v problémových otázkách vyplývajících nejen ze zákoníku práce. Výklad bude zacílen tak, aby byl použitelný pro pracovněprávní praxi. * ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Prosinec 2022 # Absolvováním semináře budete seznámeni s aktualitami v oblasti pracovního práva, včetně změn právní úpravy, s výkladovými trendy, stanovisky a judikaturou vyšších soudů – budete se tak lépe orientovat v problémových otázkách vyplývajících nejen ze zákoníku práce. Výklad bude zacílen tak, aby byl použitelný pro pracovněprávní praxi. * ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2022 # Základní penzum znalostí pro všechny, kdo chtějí začít s praktickým marketingem Máte první pozici v marketingu nebo se vaše pracovní náplň rozšířila o marketing a chcete vědět, co to bude obnášet? Rádi byste správně nastartovali svou marketingovou kariéru, nebo chcete pochopit marketingové procesy ...   Kurz od firmy: Top Vision
Říjen 2022 # Prakticky orientovaný seminář vám poskytne souhrnný vhled do procesu sestavení a využití finančního plánu pro účely plánování podnikových cílů a následného interního rozhodování pro jejich dosažení. Pochopíte a budete schopni využívat principy forecastingu ve finančním řízení podniku. Provedeme vás procesem ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2022 # Prakticky orientovaný seminář vám poskytne souhrnný vhled do procesu sestavení a využití finančního plánu pro účely plánování podnikových cílů a následného interního rozhodování pro jejich dosažení. Pochopíte a budete schopni využívat principy forecastingu ve finančním řízení podniku. Provedeme vás procesem ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2022 # ...   Kurz od firmy: AldEkon účetnictví


Říjen 2022 # Na semináři se zaměříme na praktické postupy při rozvrhování jednotlivých forem pracovní doby, včetně problémů s tím v praxi spojených. Bude široce a hluboce diskutována problematika rovnoměrného – nerovnoměrného rozvržení pracovní doby z ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Linkedin prakticky (nejen pro B2B) - Jak na profesionální osobní i firemní profil na LinkedInu

Strana: | 1 << | 2 | 3 | 4 | >> 5 | Celkem: 50 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Linkedin | prakticky | (nejen | pro | B2B)https://studium-kurzy.cz/skoleni_103206_linkedin-prakticky-(nejen-pro-b2b)---jak-na-profesionalni-osobni-i-firemni-profil-na-linkedinu.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde