Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zive vysilani - online seminar presvedciva ar gumentace

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - online seminář PŘESVĚDČIVÁ ARGUMENTACE # STUDIO W

Naučte se přesvědčivě přesvědčit a pozitivně ovlivnit, nikoliv manipulovat. Určeno pro všechny, kteří se chtějí naučit prosadit své názory, postoje, postupy, prezentují a mají zájem zvýšit svou osobní úspěšnost. Cíl: * Naučíte se jasně prezentovat své myšlenky a obhájit svá stanoviska * Zjistěte, co všechno můžete použít jako argument * N
Naučte se přesvědčivě přesvědčit a pozitivně ovlivnit, nikoliv manipulovat.Určeno pro všechny, kteří se chtějí naučit prosadit své názory, postoje, postupy, prezentují a mají zájem zvýšit svou osobní úspěšnost.Cíl: * Naučíte se jasně prezentovat své myšlenky a obhájit svá stanoviska* Zjistěte, co všechno můžete použít jako argument* Naučíte se působit přesvědčivě a přitom přirozeně* Vyzkoušíte si argumentaci v praktických modelových situacíchObsah: * Působivý a účinný styl řeči – co působí přesvědčivě a co naopak přesvědčivost snižuje* Logický sled argumentů – jak argumenty poskládat, aby byly srozumitelné a jasné* Typy argumentů a emoce – logika k přesvědčování nestačí* Strategie rozhovorů – jak a na co se připravit, abyste byli úspěšní* Manipulativní pseudoargumenty – jak vypadají, kdo a proč je využívá a jak se jim úspěšně bránit* Námitky v komunikaci – překážky, které lze úspěšně zdolat* Praktický nácvik, aplikace do praxe a doporučení pro další rozvojMetody výuky: Praktický interaktivní seminář – diskuze, sdílení best-practice a know-how, praktický nácvik, zpětná vazba a doporučení pro další rozvoj.

Obsah kurzu - školení     Naučte se přesvědčivě přesvědčit a pozitivně ovlivnit, nikoliv manipulovat.Určeno pro všechny, kteří se chtějí naučit prosadit své názory, postoje, postupy, prezentují a mají zájem zvýšit svou osobní úspěšnost.Cíl: * Naučíte se jasně prezentovat své myšlenky a obhájit svá stanoviska* Zjistěte, co všechno můžete použít jako argument* Naučíte se působit přesvědčivě a přitom přirozeně* Vyzkoušíte si argumentaci v praktických modelových situacíchObsah: * Působivý a účinný styl řeči – co působí přesvědčivě a co naopak přesvědčivost snižuje* Logický sled argumentů – jak argumenty poskládat, aby byly srozumitelné a jasné* Typy argumentů a emoce – logika k přesvědčování nestačí* Strategie rozhovorů – jak a na co se připravit, abyste byli úspěšní* Manipulativní pseudoargumenty – jak vypadají, kdo a proč je využívá a jak se jim úspěšně bránit* Námitky v komunikaci – překážky, které lze úspěšně zdolat* Praktický nácvik, aplikace do praxe a doporučení pro další rozvojMetody výuky: Praktický interaktivní seminář – diskuze, sdílení best-practice a know-how, praktický nácvik, zpětná vazba a doporučení pro další rozvoj.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Mgr. Petra ŠIMKOVÁ, pracuje jako lektorka a koučka od roku 2002. Prostřednictvím vzdělávacích programů a týmového koučování rozvíjí dovednosti zaměstnanců českých i zahraničních společností. Je autorkou blogu a elektronických knih v oblasti osobního rozvoje.
  • Na základě Vaší objednávky obratem obdržíte vstupenku[y] a fakturu. Zaslané přihlášky jsou závazné. Jako doklad o zařazení do semináře Vám zašleme vstupenku[y], plánek umístění našich učeben a proformafakturu. Vstupenka je přenosná. Daňový doklad Vám zašleme po přijetí platby nebo po uskutečnění kurzu .
https://studium-kurzy.cz/skoleni_92662_zive-vysilani---online-seminar-presvedciva-argumentace.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde