Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
personalni riskmanagement aneb jak minimalizo vat personalni rizika ve firme

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Personální riskmanagement aneb jak minimalizovat personální rizika ve firmě # NICOM, a.s.

Místo konání kurzu SMOSK (K CENTRUM), Senovážné náměstí 23, Praha 1 Lektor kurzu doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc. (ředitel poradenské společnosti, lektor, konzultant) Poznámka Každý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ o jeho absolvování. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.
Místo konání kurzuSMOSK (K CENTRUM), Senovážné náměstí 23, Praha 1Lektor kurzudoc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc. (ředitel poradenské společnosti, lektor, konzultant)PoznámkaKaždý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.   • co jsou personální rizika,• druhy personálních rizik a jak jim předcházet,• hlavní příčiny personálních rizik,• dopady personálních rizik a jak mohou ohrozit chod firmy,• co je možné dělat pro prevenci personálních rizik,• deset praktických kroků k omezení personálních rizik,• jak na prevenci personálních rizik prakticky ve vaší firmě.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --
https://studium-kurzy.cz/skoleni_101255_personalni-riskmanagement-aneb-jak-minimalizovat-personalni-rizika-ve-firme.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde