Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
psychologie pripravny kurz na vs

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Psychologie, přípravný kurz na VŠ # Středisko vzdělávání s.r.o.

Kurz je určen pro uchazeče, kteří mají zájem o studium psychologie na vysoké škole nebo jen chtějí rozšířit své obzory v této krásné společenskovědní disciplíně. Cílem kurzu je kvalitní příprava na přijímací řízení za pomocí testů z minulých let a osvojení si informací napříč základními psychologickými disciplínami. Lektory tohoto kurzu jsou vždy odborníci z oblasti psychologie, vysokoškolští pedagogové působící na Ostravské univerzitě.
Obsahem kurzu je seznámení se se základními psychologickými disciplínami, kterými jsou: 1. Obecná psychologie – zabývá se základními procesy a obecnými zákonitostmi duševního života zdravého člověka 2. Metodologie psychologie – věnuje se obecným principům vědeckého zkoumání a konkrétním metodám psychologického výzkumu 3. Vývojová psychologie - zkoumá, jak se jedinec vyvíjí a mění v průběhu života a to již od početí 4. Psychologie osobnosti - si všímá rozdílů mezi lidmi a jejich jedinečných psychických vlastností, které vedou k rozvoji individuality člověka 5. Psychopatologie - se zaměřuje na zkoumání patologických jevů, symptomů a syndromů duševních poruch 6. Sociální psychologie - zkoumá vliv sociálních faktorů na lidskou psychiku Psychologie se v ČR vyučuje zejména na následujících fakultách: - Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně - Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně - Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci - Filozofická fakulta Karlovy univerzity v Praze - Filozofická fakulta Ostravské univerzity Rozsah: 30 vyuč. hodin


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Kurz je určen pro uchazeče, kteří mají zájem o studium psychologie na vysoké škole nebo jen chtějí rozšířit své obzory v této krásné společenskovědní disciplíně. Cílem kurzu je kvalitní příprava na přijímací řízení za pomocí testů z minulých let a osvojení si informací napříč základními psychologickými disciplínami. Lektory tohoto kurzu jsou vždy odborníci z oblasti psychologie, vysokoškolští pedagogové působící na Ostravské univerzitě.
  • Lektory tohoto kurzu jsou vždy odborníci z oblasti psychologie, vysokoškolští pedagogové působící na Ostravské univerzitě.
  • 17.10.201 - 28.11.2015, So [9:30-13:30] Všechny učební materiály poskytujeme ZDARMA.
  • Po zahájení kurzu se kurzovné nevrací, je možné poslat za sebe náhradu, která splňuje kvalifikační předpoklady kurzu . Středisko vzdělávání, s.r.o. je oprávněno zrušit kurz před jeho zahájením z důvodu nízkého počtu přihlášených osob [Účastníci obdrží zpět zaplacenou částku v plné výši do 1 týdne při osobní návštěvě a nebo na adresu uvedenou v závazné přihlášce] . Středisko vzdělávání s.r.o. si vyhrazuje právo změnit termín výuky při nedostatečném počtu účastníků a informovat o dalším nejbližším zahájení kurzu . Stornovací poplatky: Při každém stornu závazné přihlášky 50% z ceny kurzu . Platební podmínky: Nezaplacené přihlášky budou obsazeny dalšími zájemci. Kurz je možné zaplatit v hotovosti, a to v kanceláři v budově Vyšší odborné školy zdravotnické v Ostravě – Mariánských Horách na ulici 1.máje 11 [poblíž O2, bývalého Telecomu, zast. Mariánské náměstí] v Po a St od 8:00-12:00 a 13:00-16:00 hod. a v Út a Čt od 13:00-16:00 hod. Dále je možné kurz zaplatit i poštovní poukázkou nebo bankovním převodem na účet číslo: 2000468614 - 2010. Pro identifikaci platby, prosím, uveďte Vaše jméno a příjmení.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Psychologie přípravný


Leden 2020 # Kurz je určen pro uchazeče, kteří mají zájem o studium psychologie na vysoké škole nebo jen chtějí rozšířit své obzory v této krásné společenskovědní disciplíně. Cílem kurzu je kvalitní příprava na přijímací řízení za pomocí testů z minulých let a osvojení si informací napříč základními psychologickými disciplínami. Lektory tohoto kurzu jsou ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.


Psychologie, přípravný kurz na VŠ

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Psychologie | přípravný | kurzhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_9450_psychologie--pripravny-kurz-na-vs.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde