Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
certifikovany lean six sigma green belt – c erven – online

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt – červen – ONLINE # SCC Partner, spol. s r.o.

Dodáme Vám požadované znalosti intenzivnější formou, v kratším čase a za méně peněz. Připravili jsme pro Vás online variantu certifikačního Lean Six Sigma Green Belt tréninku. Využijte uvolněný čas efektivně a zvyšte svou kvalifikaci. Plnohodnotný trénink posílí vaše dovednosti v oblasti systematického řešení problémů, statistické analýzy dat, řízení zlepšovacích projektů a vedení lidí.
Dodáme Vám požadované znalosti intenzivnější formou, v kratším čase a za méně peněz. Připravili jsme pro Vás online variantu certifikačního Lean Six Sigma Green Belt tréninku. Využijte uvolněný čas efektivně a zvyšte svou kvalifikaci. Plnohodnotný trénink posílí vaše dovednosti v oblasti systematického řešení problémů, statistické analýzy dat, řízení zlepšovacích projektů a vedení lidí. Co je zahrnuto v ceně ? Celkem 45 hodin virtuální výuky, cvičení, diskusí a individuálních konzultací projektu Přístup k online tréninkovým materiálům, šablonám nástrojů, případovým studiím Online zkušební i finální test Příručka Lean Six Sigma Mezinárodně uznávaná certifikace Lean Six Sigma Green Belt Neomezená online podpora po dobu 3 měsíců od ukončení tréninku NOVÝ termín: již od 2.6. vždy v úterý, tedy 2. 6., 9. 6., 16. 6., 23. 6., 30. 6., 7. 7. 2020 Ukázka fotek z úspěšných certifikací Plzeňský Prazdroj innogy Barum Continental Chceme vám usnadnit rozhodnutí, proč jít na školení k nám. A těch důvodů máme rovnou 11. Přečtěte si je v následujícím článku.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium-přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHKurzy: Certifikovaný Lean Six


Červen 2020 # Co budete potřebovat: Dobré připojení k internetu Technické zařízení s webkamerou a mikrofonem (notebook - telefon) Trénink je zakončen osvědčením o absolvování a po obhájení zlepšovacího projektu ce...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.


Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt – červen – ONLINE

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Certifikovaný | Lean | Six | Sigma | Greenhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_88455_certifikovany-lean-six-sigma-green-belt-–-cerven-–-online.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde