Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
prezentacni dovednosti kreativne a beze stres u

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Prezentační dovednosti kreativně a beze stresu # 1. VOX a.s.

Získáte tipy pro přípravu přesvědčivé prezentace. Dozvíte se, jak se dá kreativně a moderně pracovat s flipchartem i dalšími pomůckami. Odnesete si užitečné dovednosti, které vám pomohou připravit a následně přednést prezentaci tak, aby si publikum vaše sdělení dobře pamatovalo. * • jak prezentovat přesvědčivě a plynule tak, aby si publikum vaše sdělení pamatovalo a současně i užilo, • návody na vizuálně moderní prezentace, • tipy a triky jak i přes všechny univerzální návody zůstat sám sebou (= propojení s vaší osobní značkou), • tipy na kreativní práci s flipchartem a dalšími pomůckami, které vaši prezentaci podpoří, • užitečné dovednosti, jak si publikum získat na svoji stranu a minimalizovat rušivé záležitosti, které v průběhu prezentace mohou nastat, • nácviky prezentací v různých situacích a při různých příležitostech.
• jak prezentovat přesvědčivě a plynule tak, aby si publikum vaše sdělení pamatovalo a současně i užilo,• návody na vizuálně moderní prezentace,• tipy a triky jak i přes všechny univerzální návody zůstat sám sebou (= propojení s vaší osobní značkou),• tipy na kreativní práci s flipchartem a dalšími pomůckami, které vaši prezentaci podpoří,• užitečné dovednosti, jak si publikum získat na svoji stranu a minimalizovat rušivé záležitosti, které v průběhu prezentace mohou nastat,• nácviky prezentací v různých situacích a při různých příležitostech.

Obsah kurzu - školení     • jak prezentovat přesvědčivě a plynule tak, aby si publikum vaše sdělení pamatovalo a současně i užilo,• návody na vizuálně moderní prezentace,• tipy a triky jak i přes všechny univerzální návody zůstat sám sebou (= propojení s vaší osobní značkou),• tipy na kreativní práci s flipchartem a dalšími pomůckami, které vaši prezentaci podpoří,• užitečné dovednosti, jak si publikum získat na svoji stranu a minimalizovat rušivé záležitosti, které v průběhu prezentace mohou nastat,• nácviky prezentací v různých situacích a při různých příležitostech.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Získáte tipy pro přípravu přesvědčivé prezentace. Dozvíte se, jak se dá kreativně a moderně pracovat s flipchartem i dalšími pomůckami. Odnesete si užitečné dovednosti, které vám pomohou připravit a následně přednést prezentaci tak, aby si publikum vaše sdělení dobře pamatovalo.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Seminář je určen všem, kteří vystupují před ostatními, prezentují na poradách, konferencích, prezentují uvnitř i vně firmy a chtějí posunout své dovednosti na vyšší level.
  • PhDr. Petra Drahoňovská design kariérových nástrojů, projektů, aplikací - lektorka
  • Samozřejmostí je občerstvení, podkladové materiály a osvědčení o absolvování pro každého účastníka.
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Prezentační dovednosti kreativně


Srpen 2020 # Místo konání kurzu K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, Praha 1 Lektor kurzu Stanislava Vávrová – lektorka a konzultantka Poznámka Každý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ o jeho absolvování. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. 1. Zásady efektivní prezentace chyby ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Srpen 2020 # A. MODERNÍ RÉTORIKA - 2denní Určeno pro všechny, kteří chtějí a potřebují mít přirozený hlasový projev, sebevědomě mluvit a zvládat veřejná vystoupení. Cíl: Kultivovaný mluvený a hlasový projev je jedním z předpokladů úspěšnosti v mnoha profesích. Lidský hlas jako komunikační prostředek komplexně vypovídá o osobnosti člověka. Ledacos vypoví ...   Kurz od firmy: Studio W
Listopad 2020 # V průběhu tohoto semináře získáte a zdokonalíte své znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšnou prezentaci. Nacvičíte si, jak zaujmout a přesvědčit posluchače svým projevem. Naučíte se profesionálně zvládnout vystupování před lidmi, budete umět získat a udržet zájem posluchačů. Osvojíte si techniky zvládání námitek a obtížných situací při prezentaci. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Červenec 2020 # Získáte a zdokonalíte své znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšnou prezentaci. Nacvičíte si, jak zaujmout a přesvědčit posluchače svým projevem. Naučíte se profesionálně zvládnout vystupování před lidmi, budete umět získat a udržet zájem posluchačů. Osvojíte si techniky zvládání námitek a obtížných situací při prezentaci. Zdokonalíte schopnost i...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2020 # V průběhu tohoto semináře získáte a zdokonalíte své znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšnou prezentaci. Nacvičíte si, jak zaujmout a přesvědčit posluchače svým projevem. Naučíte se profesionálně zvládnout vystupování před lidmi, budete umět získat a udržet zájem posluchačů. Osvojíte si techniky zvládání námitek a obtížných situací při prezentaci. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2020 # Prezentujte své projekty, myšlenky či produkty zajímavě, jasně a sebejistě Patří k vaší profesi prezentování nabídek, projektů nebo výsledků práce kolegům, nadřízeným či klientům? Potýkáte se s trémou a cítíte, že vaše prezentační dovednosti potřebují posílit? Osvojte si základní metody přípravy ...   Kurz od firmy: Top Vision
Červen 2020 # Cílem školení je příprava a trénink procesu přípravy a realizace prezentace obchodního produktu nebo výsledků práce. Absolventi školení se díky novým postupům naučí vytvářet precizní přípravu prezentace a zároveň zesílí její efekt při vlastní realizaci. Zkonfrontují si své stávající postupy s nejlepšími existujícími metodami. Při školení se používá interaktivní výklad s ...   Kurz od firmy: AbecedaPC
Červen 2020 # Obsah tohoto semináře je zaměřen především na trénink získání jistoty projevu, odstranění případných nedostatků a zvládání složitějších situací, které se mohou během prezentace vyskytnout. Vzhledem k intenzitě tréninku je skupina do šesti účastníků. * • sebejistá řeč těla a trénink profesionálního verbálního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Obsah tohoto semináře je zaměřen především na trénink získání jistoty projevu, odstranění případných nedostatků a zvládání složitějších situací, které se mohou během prezentace vyskytnout. Vzhledem k intenzitě tréninku je skupina do šesti účastníků. * • sebejistá řeč těla a trénink profesionálního verbálního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Získáte tipy pro přípravu přesvědčivé prezentace. Dozvíte se, jak se dá kreativně a moderně pracovat s flipchartem i dalšími pomůckami. Odnesete si užitečné dovednosti, které vám pomohou připravit a následně přednést prezentaci tak, aby si publikum vaše sdělení dobře pamatovalo. * • jak prezentovat přesvědčivě a plynule tak, aby si ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Ve srovnání s konkurenty se naučíte připravit výrazné prezentace, objevíte své nové možnosti, naučíte se pracovat s publikem a toto publikum zaujmout. Zažijete vysoce intenzívní trénink v bezpečném prostředí, získáte pokročilé tipy pro komunikaci v obtížných situacích. Seminář je veden vysoce interaktivní formou – teorie zaujímá jen ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Prosinec 2020 # Získáte tipy pro přípravu přesvědčivé prezentace. Dozvíte se, jak se dá kreativně a moderně pracovat s flipchartem i dalšími pomůckami. Odnesete si užitečné dovednosti, které vám pomohou připravit a následně přednést prezentaci tak, aby si publikum vaše sdělení dobře pamatovalo. * • jak prezentovat přesvědčivě a plynule tak, aby si ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Prezentační dovednosti kreativně a beze stresu

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 19 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Prezentační | dovednosti | kreativně | bezehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_88451_prezentacni-dovednosti-kreativne-a-beze-stresu.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde