Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
online organizacni zmeny a odmenovani v novy ch podminkach

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: ONLINE: Organizační změny a odměňování v nových podmínkách # DMC management consulting

  Jak budeme muset reagovat na změny organizace bezprostředně po krizi? Zaniknou nám některé pozice a naopak vznikla potřeba vytvořit zcela nové? Budou společnosti markantně měnit stávající procesy? A jak to ovlivní stávající strukturu, hodnotu pozic a celkové odměňování?  
 Jak budeme muset reagovat na změny organizace bezprostředně po krizi?Zaniknou nám některé pozice a naopak vznikla potřeba vytvořit zcela nové?Budou společnosti markantně měnit stávající procesy? A jak to ovlivní stávající strukturu, hodnotu pozic a celkové odměňování? 

Obsah kurzu - školení      Jak budeme muset reagovat na změny organizace bezprostředně po krizi?Zaniknou nám některé pozice a naopak vznikla potřeba vytvořit zcela nové?Budou společnosti markantně měnit stávající procesy? A jak to ovlivní stávající strukturu, hodnotu pozic a celkové odměňování? 
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Jitka Tejnorová a Jiřina Ledvinová
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHŠkolení: ONLINE: Organizační změny
ONLINE: Organizační změny a odměňování v nových podmínkách

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ONLINE: | Organizační | změny | odměňováníhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_88445_online--organizacni-zmeny-a-odmenovani-v-novych-podminkach.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde