Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
online firemni kultura na cem budeme stavet ted

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: ONLINE: Firemní kultura: na čem budeme stavět teď? # DMC management consulting

  Krizí odhalená firemní kultura: pravdy a domněnky Co si lidé chtějí uchovat a jak udržet to dobré Nově odhalená slabá místa a jak s nimi pracovat Má smysl dělat v této době průzkum spokojenosti zaměstnanců? Můžeme poměřovat výsledky s průzkumy před krizí?  
 Krizí odhalená firemní kultura: pravdy a domněnkyCo si lidé chtějí uchovat a jak udržet to dobréNově odhalená slabá místa a jak s nimi pracovatMá smysl dělat v této době průzkum spokojenosti zaměstnanců? Můžeme poměřovat výsledky s průzkumy před krizí? 

Obsah kurzu - školení      Krizí odhalená firemní kultura: pravdy a domněnkyCo si lidé chtějí uchovat a jak udržet to dobréNově odhalená slabá místa a jak s nimi pracovatMá smysl dělat v této době průzkum spokojenosti zaměstnanců? Můžeme poměřovat výsledky s průzkumy před krizí? 
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Iva Berná a Markéta Šimáková
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHKurzy: ONLINE: Firemní kultura:
ONLINE: Firemní kultura: na čem budeme stavět teď?

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ONLINE: | Firemní | kultura: | čemhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_88444_online--firemni-kultura--na-cem-budeme-stavet-ted-.html[?]
OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde