Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
ispconfig pouziti

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: ISPconfig použití # ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills

ISPconfig je opensource nástroj, který slouží k zřízení vlastního mail a web hostingu. Na školení se dozvíte, jak ISPconfig používat a co umí. Dále se dozvíte, jaké jsou vazby mezi jednotlivými službami, které zajišťuje tento projekt. Také se seznámíte s možnostmi konfigurace na míru. * ISPconfig je opensource nástroj, který slouží k zřízení vlastního a web hostingu. Na školení se dozvíte, jak ISPconfig používat a co umí. Dále se dozvíte, jaké jsou vazby mezi jednotlivými službami, které zajišťuje tento projekt. Také se seznámíte s možnostmi konfigurace na míru. Úvod: Co je ISPconfig, Instalace, Komponenty   Úvod: Co je ISPconfig, Instalace, Komponenty   Webové rozhraní   Systém   Jak vytvářet a spravovat uživatele   Mailhosting   Webhosting   FTP   Databáze   FTP   DNS   Úpravy konfigurace web serveru   Povědomí o tom, jak nasadit web na Internet.
Úvod: Co je ISPconfig, Instalace, Komponenty Webové rozhraní Systém Jak vytvářet a spravovat uživatele Mailhosting Webhosting FTP Databáze FTP DNS Úpravy konfigurace web serveru Zálohování Předpokládané znalosti: Povědomí o tom, jak nasadit web na Internet.

Obsah kurzu - školení     ISPconfig je opensource nástroj, který slouží k zřízení vlastního a web hostingu. Na školení se dozvíte, jak ISPconfig používat a co umí. Dále se dozvíte, jaké jsou vazby mezi jednotlivými službami, které zajišťuje tento projekt. Také se seznámíte s možnostmi konfigurace na míru.Úvod: Co je ISPconfig, Instalace, KomponentyÚvod: Co je ISPconfig, Instalace, KomponentyWebové rozhraníSystémJak vytvářet a spravovat uživateleMailhostingWebhostingFTPDatabázeFTPDNSÚpravy konfigurace web serveruPovědomí o tom, jak nasadit web na Internet.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     ISPconfig je opensource nástroj, který slouží k zřízení vlastního mail a web hostingu. Na školení se dozvíte, jak ISPconfig používat a co umí. Dále se dozvíte, jaké jsou vazby mezi jednotlivými službami, které zajišťuje tento projekt. Také se seznámíte s možnostmi konfigurace na míru.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Organizační informace pro účastníky školení Školení standardně probíhají v učebnách Školicího centra ICT Pro v Brně, na ulici Sochorova 38, Brno-Žabovřesky, případně u zákaznických školení po vzájemné domluvě pořádáme běžně kurzy i ve školicích prostorách zákazníka a pro naše mimobrněnské zákazníky pořádáme skupinové kurzy i v učebnách našich partnerských výukových středisek [např. v Praze]. Zákazník je zařazen do kurzu na základě vyplněné přihlášky zaslané prostřednictvím on-line přihlášky nebo emailem, či klasickou pozemní poštou. Po přihlášení zasíláme všem potvrzení o přijetí do kurzu , zpravidla 1-2 týdny před zahájením kurzu . Při plném obsazení kurzu , případně při nedostatku zájemců o daný termín vám bude nabídnut nejbližší možný náhradní termín. U vícedenních školení vám v případě potřeby a zájmu zajistíme rezervaci ubytování pokud možno v jednom z přilehlých ubytovacích zařízení. Uveďte prosím tyto požadavky včetně vašich dalších preferencí [termín, místo a počet dní ubytování, cenový limit, způsob platby apod.] ve vaší přihlášce na školení. Na školeních má každý účastník k dispozici počítač s potřebným softwarem a připojením na vysokorychlostní Internet. Výuka v oblasti ICT má zpravidla charakter „hands on“, což znamená, že teoretický výklad je doprovázen přímo praktickými ukázkami a aktivní prací posluchačů na PC. Ceny kurzů zpravidla zahrnují: služby kvalifikovaného školitele přípravu školení, přizpůsobení obsahu požadavkům klienta knižní publikaci k danému tématu [pokud je v ceně kurzu ], případně studentský manuál v tištěné nebo el. podobě zajištění dokumentace ke školení vydání certifikátu o absolvování kurzu zabezpečení výstupů a zpětné vazby pro zadavatele [na vyžádání] psací potřeby [poznámkový blok a tužka] oběd v blízké restauraci - pokud je v ceně kurzu občerstvení o přestávkách [káva, čaj, sušenky, minerálky apod.] využívání našich vzdělávacích prostor, strojový čas počítačů atd.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: ISPconfig použití


Září 2020 # ISPconfig je opensource nástroj, který slouží k zřízení vlastního mail a web hostingu. Na školení se dozvíte, jak ISPconfig používat a co umí. Dále se dozvíte, jaké jsou vazby mezi jednotlivými službami, které zajišťuje tento projekt. Také se seznámíte s možnostmi konfigurace na míru. * ISPconfig je opensource nástroj, který slouží k ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills


ISPconfig použití

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | ISPconfig | použitíhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_88419_ispconfig-pouziti.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde