Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
prezentacni dovednosti vcetne treninku - semi nar prelozen z data 23 4 na termin 20 7 2 020

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Prezentační dovednosti včetně tréninku - seminář přeložen z data 23. 4. na termín 20. 7. 2020! # Český institut interních auditorů, z.s.

Pro všechny úrovně. Určeno pro Kurz je určen, jak pro začátečníky, tak i pokročilé – obtížnost každému přizpůsobíme. Cíl semináře Cílem kurzu je získat větší jistotu a sebevědomí při projevu. Obsah semináře Podíváme se na následující oblasti: příprava pr
Pro všechny úrovně. Určeno pro Kurz je určen, jak pro začátečníky, tak i pokročilé – obtížnost každému přizpůsobíme. Cíl semináře Cílem kurzu je získat větší jistotu a sebevědomí při projevu. Obsah semináře Podíváme se na následující oblasti: příprava prezentace, neverbální komunikace, práce s publikem, zvládání trémy a další věci. V rámci kurzu bude probíhat trénink. Zájemci si mohou připravit libovolnou krátkou prezentaci (cca 2–3 minuty), na které budou moci trénovat (power point u toho není nutný). Pokud byste chtěli trénovat, ale nestihnete si připravit svoji prezentaci, nic se neděje, budeme mít pro Vás připravené řešení.

Obsah kurzu - školení     Pro všechny úrovně. Určeno pro Kurz je určen, jak pro začátečníky, tak i pokročilé – obtížnost každému přizpůsobíme. Cíl semináře Cílem kurzu je získat větší jistotu a sebevědomí při projevu. Obsah semináře Podíváme se na následující oblasti: příprava prezentace, neverbální komunikace, práce s publikem, zvládání trémy a další věci. V rámci kurzu bude probíhat trénink. Zájemci si mohou připravit libovolnou krátkou prezentaci (cca 2–3 minuty), na které budou moci trénovat (power point u toho není nutný). Pokud byste chtěli trénovat, ale nestihnete si připravit svoji prezentaci, nic se neděje, budeme mít pro Vás připravené řešení.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Ondrušková Hana Cena člen ČIIA 2.300,- Kč bez DPH (2.783,- Kč s DPH) nečlen ČIIA 3.000,- Kč bez DPH (3.630,- Kč s DPH)
  • * seminář 20082 20. 7. 2020* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
  • Informace k platbě: V den konání semináře vystavujeme účastníkům fakturu. V ceně semináře jsou zahrnuty studijní materiály a účastníkům bude poskytnuto drobné občerstvení. Obědy ani ubytování nezajišťujeme. Výukové aktivity a semináře uvedené v katalogu odpovídají požadavkům CPE. Pro případ prodlení s úhradou objednaných služeb je ČIIA oprávněn účtovat sankční úrok z prodlení ve výši 0,05% z dlužné částky denně. Za den splnění závazku je považován den, ve kterém je dlužná částka připsána na účet ČIIA. Pozdní úhrada může mít za následek mimo jiné neposkytování dalších služeb ČIIA pro dlužníka. Přihlášku je nutno doručit nejpozději 5 dní před zahájením akce. Veškeré změny a případná storno objednávek jsou přijímána pouze písemně nebo e-mailem s žádostí o potvrzení . ČIIA si vyhrazuje právo vzdělávací akci zrušit. ČIIA si vyhrazuje právo změnit smluvní podmínky v případě specifických podmínek kurzů. Tyto změny budou vždy uvedeny u nabídky konkrétní vzdělávací akce. Storno poplatky: Lhůta pro výpočet storno poplatků se začíná počítat dnem předcházejícím dni konání akce, den doručení se započítává do lhůty. Pro výpočet lhůt se použijí pracovní dny. Za den doručení storno oznámení se považuje den převzetí elektronické zprávy potvrzení o přečtení nebo den převzetí listinné podoby storno oznámení. * 0 % - nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce; * 50 % - 4 - 3 pracovní dny před zahájením akce; * 70 % - 2 -1 pracovní dny před zahájením akce; * 100 % - méně než 1 den před zahájením akce;
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Prezentační dovednosti včetně


Srpen 2020 # Místo konání kurzu K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, Praha 1 Lektor kurzu Stanislava Vávrová – lektorka a konzultantka Poznámka Každý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ o jeho absolvování. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. 1. Zásady efektivní prezentace chyby ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Srpen 2020 # A. MODERNÍ RÉTORIKA - 2denní Určeno pro všechny, kteří chtějí a potřebují mít přirozený hlasový projev, sebevědomě mluvit a zvládat veřejná vystoupení. Cíl: Kultivovaný mluvený a hlasový projev je jedním z předpokladů úspěšnosti v mnoha profesích. Lidský hlas jako komunikační prostředek komplexně vypovídá o osobnosti člověka. Ledacos vypoví ...   Kurz od firmy: Studio W
Listopad 2020 # V průběhu tohoto semináře získáte a zdokonalíte své znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšnou prezentaci. Nacvičíte si, jak zaujmout a přesvědčit posluchače svým projevem. Naučíte se profesionálně zvládnout vystupování před lidmi, budete umět získat a udržet zájem posluchačů. Osvojíte si techniky zvládání námitek a obtížných situací při prezentaci. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Červenec 2020 # Získáte a zdokonalíte své znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšnou prezentaci. Nacvičíte si, jak zaujmout a přesvědčit posluchače svým projevem. Naučíte se profesionálně zvládnout vystupování před lidmi, budete umět získat a udržet zájem posluchačů. Osvojíte si techniky zvládání námitek a obtížných situací při prezentaci. Zdokonalíte schopnost i...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2020 # V průběhu tohoto semináře získáte a zdokonalíte své znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšnou prezentaci. Nacvičíte si, jak zaujmout a přesvědčit posluchače svým projevem. Naučíte se profesionálně zvládnout vystupování před lidmi, budete umět získat a udržet zájem posluchačů. Osvojíte si techniky zvládání námitek a obtížných situací při prezentaci. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2020 # Prezentujte své projekty, myšlenky či produkty zajímavě, jasně a sebejistě Patří k vaší profesi prezentování nabídek, projektů nebo výsledků práce kolegům, nadřízeným či klientům? Potýkáte se s trémou a cítíte, že vaše prezentační dovednosti potřebují posílit? Osvojte si základní metody přípravy ...   Kurz od firmy: Top Vision
Červen 2020 # Cílem školení je příprava a trénink procesu přípravy a realizace prezentace obchodního produktu nebo výsledků práce. Absolventi školení se díky novým postupům naučí vytvářet precizní přípravu prezentace a zároveň zesílí její efekt při vlastní realizaci. Zkonfrontují si své stávající postupy s nejlepšími existujícími metodami. Při školení se používá interaktivní výklad s ...   Kurz od firmy: AbecedaPC
Červen 2020 # Obsah tohoto semináře je zaměřen především na trénink získání jistoty projevu, odstranění případných nedostatků a zvládání složitějších situací, které se mohou během prezentace vyskytnout. Vzhledem k intenzitě tréninku je skupina do šesti účastníků. * • sebejistá řeč těla a trénink profesionálního verbálního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Obsah tohoto semináře je zaměřen především na trénink získání jistoty projevu, odstranění případných nedostatků a zvládání složitějších situací, které se mohou během prezentace vyskytnout. Vzhledem k intenzitě tréninku je skupina do šesti účastníků. * • sebejistá řeč těla a trénink profesionálního verbálního ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Získáte tipy pro přípravu přesvědčivé prezentace. Dozvíte se, jak se dá kreativně a moderně pracovat s flipchartem i dalšími pomůckami. Odnesete si užitečné dovednosti, které vám pomohou připravit a následně přednést prezentaci tak, aby si publikum vaše sdělení dobře pamatovalo. * • jak prezentovat přesvědčivě a plynule tak, aby si ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2020 # Ve srovnání s konkurenty se naučíte připravit výrazné prezentace, objevíte své nové možnosti, naučíte se pracovat s publikem a toto publikum zaujmout. Zažijete vysoce intenzívní trénink v bezpečném prostředí, získáte pokročilé tipy pro komunikaci v obtížných situacích. Seminář je veden vysoce interaktivní formou – teorie zaujímá jen ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Prosinec 2020 # Získáte tipy pro přípravu přesvědčivé prezentace. Dozvíte se, jak se dá kreativně a moderně pracovat s flipchartem i dalšími pomůckami. Odnesete si užitečné dovednosti, které vám pomohou připravit a následně přednést prezentaci tak, aby si publikum vaše sdělení dobře pamatovalo. * • jak prezentovat přesvědčivě a plynule tak, aby si ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Prezentační dovednosti včetně tréninku - seminář přeložen z data 23. 4. na termín 20. 7. 2020!

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 19 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Prezentační | dovednosti | včetně | tréninkuhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_87583_prezentacni-dovednosti-vcetne-treninku---seminar-prelozen-z-data-23--4--na-termin-20--7--2020-.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde