Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
eet pro realitni maklere (odlozeno – covid 19)

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: EET pro realitní makléře (odloženo – COVID-19) # Asociace realitních kanceláří ČR

Novela zákona o EET a související změny u DPH v roce 2020 Seminář je vhodný zejména pro pracovníky ekonomických oddělení, kteří metodicky zajišťují, nebo budou zajišťovat elektronickou evidenci tržeb (EET). Současně je určen i podnikatelům, kteří inkasují své tržby v hotovosti, šeky, stravenkami a obdobnými prostředky a musí se připravit na EET. Předmětem výkladu nejsou technické aspekty EET, program proto není primárně určen IT pracovníkům se specializací na pokladní systémy.
Novela zákona o EET a související změny u DPH v roce 2020 Seminář je vhodný zejména pro pracovníky ekonomických oddělení, kteří metodicky zajišťují, nebo budou zajišťovat elektronickou evidenci tržeb (EET). Současně je určen i podnikatelům, kteří inkasují své tržby v hotovosti, šeky, stravenkami a obdobnými prostředky a musí se připravit na EET. Předmětem výkladu nejsou technické aspekty EET, program proto není primárně určen IT pracovníkům se specializací na pokladní systémy. * Vymezení předmětu evidence tržeb, tj. jaké příjmy podléhají EET, Tržby vyloučené z evidence – změny upravené novelou zákona, Změny v EET v souvislosti s novelou zákona o dani z přidané hodnoty – změny v sazbách DPH u vybraných služeb a zboží, Povinnosti poplatníka související s evidencí tržeb – kdy vzniká povinnost evidovat tržby a jaký je postup při zahájení evidence, Evidenční a informační povinnosti – způsoby evidence tržeb, označení místa evidované tržby apod., Způsoby fungování EET – běžný, zjednodušený a zvláštní režim, praktický postup při evidenci tržeb, požadavky na pokladní zařízení ve vztahu k povinně odesílaným údajům o evidované tržbě, Zvláštní režim EET (tzv. papírová EET) – podmínky pro evidence tržeb pro fyzické osoby a právnické osoby, které poskytují zdravotní služby, způsob evidence a související povinnosti, Problémy při praktickém zavádění EET – aktuální výklady, stanoviska a doprovodné prováděcí předpisy k EET, kontrola údajů v EET, Náležitosti účtenky ve vztahu k souvisejícím předpisům upravujících náležitosti dokladů (zákon o dani z přidané hodnoty a další), Pravidla pro storna tržeb z důvodů reklamace apod., vratné zálohy a EET, Tržby za zboží v cizí měně a jejich přepočet na české koruny v podmínkách EET ve vztahu k účetnictví, dani z příjmů a DPH, EET a hotovostní úhrady vydaných faktur ve vztahu k odvodu DPH na výstupu, Vazba EET na účetnictví a daňovou evidenci, Sleva na dani z příjmů fyzických osob související s pořízením potřebného technického vybavení.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • : Tomáš Líbal, účetní a ekonomický poradce
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHŠkolení: EET pro realitní
EET pro realitní makléře (odloženo – COVID-19)

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | EET | pro | realitní | makléře | (odloženohttps://studium-kurzy.cz/skoleni_87460_eet-pro-realitni-maklere-(odlozeno-–-covid-19).html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde