Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
hlas – radce i zradce

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Hlas – rádce i zrádce # 1. VOX a.s.

V průběhu workshopu se naučíte základům práce s dechem. Osvěžíte si principy výslovnosti a techniky práce s hlasem v prostoru tak, abyste si neunavili hlasivky a neztratili hlas v té nejméně vhodné chvíli. Též naznačíme, co vše se nám tělo snaží naznačit případnými potížemi s hlasem a dechem. * Náš program bude mít tři části. V první části: si řekneme o možných příčinách potíží s krkem a dechem. Pak bude následovat první cvičení – rozdýchání. Ve druhé části: si řekneme více o práci s dechem a s výslovností a k tomu si opět vše trochu procvičíme. Ve třetí části: zjistíme, jak nás naše mluva prozrazuje, řekneme si pár věcí ohledně trémy a plýtvání energií. I v této části budou následovat dechová cvičení. Upozornění číslo 1: Upozorňuji, že hlasoví profesionálové – herci se učí mluvit tak, aby jim hlas vydržel celý život, čtyři roky tak třikrát týdně. Je to práce na léta, v jednom odpoledni se můžeme této problematiky jen dotknout a zjistit její šíři. Jistě si ale řekneme pár fíglů, které můžete používat hned. Upozornění číslo 2: Čekají nás tři hodiny skutečné fyzické práce.
Náš program bude mít tři části. V první části:si řekneme o možných příčinách potíží s krkem a dechem. Pak bude následovat první cvičení – rozdýchání. Ve druhé části:si řekneme více o práci s dechem a s výslovností a k tomu si opět vše trochu procvičíme. Ve třetí části:zjistíme, jak nás naše mluva prozrazuje, řekneme si pár věcí ohledně trémy a plýtvání energií. I v této části budou následovat dechová cvičení. Upozornění číslo 1: Upozorňuji, že hlasoví profesionálové – herci se učí mluvit tak, aby jim hlas vydržel celý život, čtyři roky tak třikrát týdně. Je to práce na léta, v jednom odpoledni se můžeme této problematiky jen dotknout a zjistit její šíři. Jistě si ale řekneme pár fíglů, které můžete používat hned.Upozornění číslo 2:Čekají nás tři hodiny skutečné fyzické práce.

Obsah kurzu - školení     Náš program bude mít tři části. V první části:si řekneme o možných příčinách potíží s krkem a dechem. Pak bude následovat první cvičení – rozdýchání. Ve druhé části:si řekneme více o práci s dechem a s výslovností a k tomu si opět vše trochu procvičíme. Ve třetí části:zjistíme, jak nás naše mluva prozrazuje, řekneme si pár věcí ohledně trémy a plýtvání energií. I v této části budou následovat dechová cvičení. Upozornění číslo 1: Upozorňuji, že hlasoví profesionálové – herci se učí mluvit tak, aby jim hlas vydržel celý život, čtyři roky tak třikrát týdně. Je to práce na léta, v jednom odpoledni se můžeme této problematiky jen dotknout a zjistit její šíři. Jistě si ale řekneme pár fíglů, které můžete používat hned.Upozornění číslo 2:Čekají nás tři hodiny skutečné fyzické práce.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     V průběhu workshopu se naučíte základům práce s dechem. Osvěžíte si principy výslovnosti a techniky práce s hlasem v prostoru tak, abyste si neunavili hlasivky a neztratili hlas v té nejméně vhodné chvíli. Též naznačíme, co vše se nám tělo snaží naznačit případnými potížemi s hlasem a dechem.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Workshop je určen všem, kteří velmi často mluví před větší skupinou lidí, prezentují...a často je „doženou“ problémy s hlasivkami, dýcháním, výslovností...
  • Mgr. Jarmila Skopalová lektorka Generace Vysočina, moderátorka
  • Počet účastníků je omezen.
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Hlas rádce


Listopad 2020 # V průběhu workshopu se naučíte základům práce s dechem. Osvěžíte si principy výslovnosti a techniky práce s hlasem v prostoru tak, abyste si neunavili hlasivky a neztratili hlas v té nejméně vhodné chvíli. Též naznačíme, co vše se nám tělo snaží naznačit případnými potížemi s hlasem a dechem. * Náš program bude mít tři části. V první části: si řekneme o ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2020 # Odpolední workshop s praktickou výukou hlasových a dechových technik a výslovnosti, ve kterých pak budete umět sami pokračovat při osobním tréninku. Komplexně poznáte individuální možnosti vašeho hlasu. Upravíte svůj hlasový projev i verbální a neverbální komunikaci. Budete mít znělejší hlas, budete lépe zvládat delší ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Srpen 2020 # Odpolední workshop s praktickou výukou hlasových a dechových technik a výslovnosti, ve kterých pak budete umět sami pokračovat při osobním tréninku. Komplexně poznáte individuální možnosti vašeho hlasu. Upravíte svůj hlasový projev i verbální a neverbální komunikaci. Budete mít znělejší hlas, budete lépe zvládat delší ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Hlas – rádce i zrádce

Strana: | >> 1 << | Celkem: 3 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Hlas | rádce | zrádcehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_87426_hlas-–-radce-i-zradce.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde