Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
ziskavani a analyza dat v ms excel

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Získávání a analýza dat v MS Excel # 1. VOX a.s.

Naučíte se pracovat s Excelem jako s nástrojem, díky kterému můžete jednoduše připojit zdroj databázových dat právě do Excelu – bez nutnosti všechna data z databáze opakovaně importovat. Ušetříte svůj čas a hlavně své nervy, které často pracují v momentě, kdy čekáte, než se vám spousta dat do Excelu naimportuje. Zjistíte, jak vytvořit dynamické dotazy, přes které budete v reálném čase upravovat požadavky na databázová data tak, abyste vždy viděli a pracovali pouze s tím, s čím doopravdy pracovat chcete. Naučíte se spojovat více tabulek do jedné a data v ní poté analyzovat prostřednitvím kontingenčních tabulek. * • Jak připravit zdrojová data z externích zdrojů: - průvodce dotazem do databáze (Access aj.), - textové soubory (*.txt, *.csv a jiné typy souborů využívající oddělovače dat), - využití nástroje MS Query pro propojování tabulek, - parametrické dotazy. • Analýza dat: - dynamické tabulky, - kontingenční tabulky, - souhrny, - scénáře. Praktické příklady, cvičení, konzultace s lektorem.
• Jak připravit zdrojová data z externích zdrojů: - průvodce dotazem do databáze (Access aj.), - textové soubory (*.txt, *.csv a jiné typy souborů využívající oddělovače dat), - využití nástroje MS Query pro propojování tabulek, - parametrické dotazy.• Analýza dat: - dynamické tabulky, - kontingenční tabulky, - souhrny, - scénáře.Praktické příklady, cvičení, konzultace s lektorem.

Obsah kurzu - školení     • Jak připravit zdrojová data z externích zdrojů: - průvodce dotazem do databáze (Access aj.), - textové soubory (*.txt, *.csv a jiné typy souborů využívající oddělovače dat), - využití nástroje MS Query pro propojování tabulek, - parametrické dotazy.• Analýza dat: - dynamické tabulky, - kontingenční tabulky, - souhrny, - scénáře.Praktické příklady, cvičení, konzultace s lektorem.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Naučíte se pracovat s Excelem jako s nástrojem, díky kterému můžete jednoduše připojit zdroj databázových dat právě do Excelu – bez nutnosti všechna data z databáze opakovaně importovat. Ušetříte svůj čas a hlavně své nervy, které často pracují v momentě, kdy čekáte, než se vám spousta dat do Excelu naimportuje. Zjistíte, jak vytvořit dynamické dotazy, přes které budete v reálném čase upravovat požadavky na databázová data tak, abyste vždy viděli a pracovali pouze s tím, s čím doopravdy pracovat chcete. Naučíte se spojovat více tabulek do jedné a data v ní poté analyzovat prostřednitvím kontingenčních tabulek.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Určeno všem zájemcům o práci v Excelu, kteří doposud tápou v efektivním využívání externích zdrojů dat pro svoji práci a rádi by své znalosti v tomto směru vylepšili.
  • Ing. Jaroslav Nedoma lektor kancelářských aplikací MS Office
  • Předpokladem aktivní účasti je notebook, který si, prosím, přineste s sebou, včetně nainstalovaného programu MS Excel verze 2010 a novější. Zaručujeme individuální přístup v malé skupině účastníků. Samozřejmostí je občerstvení, podkladové materiály a osvědčení o absolvování pro každého účastníka.
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.

SEARCHŠkolení: Získávání analýza


Listopad 2020 # Naučíte se pracovat s Excelem jako s nástrojem, do kterého můžete jednoduše připojit zdroj databázových dat bez nutnosti všechna data z databáze opakovaně importovat. Ušetříte svůj čas a hlavně své nervy, které často pracují v momentě, kdy čekáte, než se vám spousta dat do Excelu naimportuje. Zjistíte, jak vytvořit dynamické dotazy, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Získávání a analýza dat v MS Excel

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Získávání | analýza | dathttps://studium-kurzy.cz/skoleni_84032_ziskavani-a-analyza-dat-v-ms-excel.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde