Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
asistentka – kralovna predpokoje

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Asistentka – královna předpokoje # 1. VOX a.s.

Každý šéf vyžaduje od své asistentky jiné povinnosti. Workshop vám pomůže zvládnout náročné situace, které asistentská práce přináší, ať už jste asistentkou v nadnárodní korporaci, nebo držíte stráž na recepci u několika lékařů s plnými čekárnami. * Asistentka – královna předpokoje Komunikační dovednosti asistentky: - komunikace telefonická, mailová, - verbální komunikace: hlas, volba vhodných slov v různých situacích, - neverbální komunikace: mimika, gesta, usazení u stolu, pohled očí...atd. Krize v práci asistentky a jak je řešit: - arogance hostů, - nerespektování role asistentky z pozice šéfa i hosta, - pravidla práce s vlastním nadřízeným, - odlišné způsoby chování mužů a žen a možnosti reakcí na ně. Další: • dress code – archetyp společnosti, typ cílového klienta, • etiketa – jak pomoci v různých situacích šéfovi i sobě. Nácviky řešení různých situací pod vedením zkušené lektorky.
Asistentka – královna předpokoje Komunikační dovednosti asistentky:- komunikace telefonická, mailová,- verbální komunikace: hlas, volba vhodných slov v různých situacích,- neverbální komunikace: mimika, gesta, usazení u stolu, pohled očí...atd.Krize v práci asistentky a jak je řešit:- arogance hostů,- nerespektování role asistentky z pozice šéfa i hosta,- pravidla práce s vlastním nadřízeným,- odlišné způsoby chování mužů a žen a možnosti reakcí na ně.Další: • dress code – archetyp společnosti, typ cílového klienta,• etiketa – jak pomoci v různých situacích šéfovi i sobě.Nácviky řešení různých situací pod vedením zkušené lektorky.

Obsah kurzu - školení     Asistentka – královna předpokoje Komunikační dovednosti asistentky:- komunikace telefonická, mailová,- verbální komunikace: hlas, volba vhodných slov v různých situacích,- neverbální komunikace: mimika, gesta, usazení u stolu, pohled očí...atd.Krize v práci asistentky a jak je řešit:- arogance hostů,- nerespektování role asistentky z pozice šéfa i hosta,- pravidla práce s vlastním nadřízeným,- odlišné způsoby chování mužů a žen a možnosti reakcí na ně.Další: • dress code – archetyp společnosti, typ cílového klienta,• etiketa – jak pomoci v různých situacích šéfovi i sobě.Nácviky řešení různých situací pod vedením zkušené lektorky.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Každý šéf vyžaduje od své asistentky jiné povinnosti. Workshop vám pomůže zvládnout náročné situace, které asistentská práce přináší, ať už jste asistentkou v nadnárodní korporaci, nebo držíte stráž na recepci u několika lékařů s plnými čekárnami.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Tento workshop je určen všem asistentkám, osobním sekretářkám, vedoucím sekretariátů, recepčním.
  • Mgr. Jarmila Skopalová lektorka Generace Vysočina, moderátorka
  • Samozřejmostí je občerstvení a osvědčení o absolvování pro každého účastníka.
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.

SEARCHKurzy: Asistentka královna


Červen 2020 # Každý šéf vyžaduje od své asistentky jiné povinnosti. Workshop vám pomůže zvládnout obvyklé i ty méně obvyklé náročné situace, které asistentská práce přináší – ať už jste asistentkou v nadnárodní korporaci, nebo držíte stráž například na recepci u několika lékařů s plnými čekárnami. * Aktivní komunikační dovednosti asistentky: • komunikace ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Asistentka – královna předpokoje

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Asistentka | královna | předpokojehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_83702_asistentka-–-kralovna-predpokoje.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde