Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
vektoring – leden

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Vektoring – leden # SCC Partner, spol. s r.o.

Využijte Leadership jako svou konkurenční výhodu. Cyklus sebezkušenostních workshopů Leadership poskytuje prostor k objevení vlastního stylu vůdcovství. Program se nepodobá tradičnímu školení ani tréninku. Jedná se o moderní workshopy postavené na desítkami let prověřené metodě Synergogy. Účastníci tráví většinu času v týmech plněním zadaných aktivit, zkoumáním užitečnosti svých návyků a výměnou zkušeností.
Využijte Leadership jako svou konkurenční výhodu. Cyklus sebezkušenostních workshopů Leadership poskytuje prostor k objevení vlastního stylu vůdcovství. Program se nepodobá tradičnímu školení ani tréninku. Jedná se o moderní workshopy postavené na desítkami let prověřené metodě Synergogy. Účastníci tráví většinu času v týmech plněním zadaných aktivit, zkoumáním užitečnosti svých návyků a výměnou zkušeností. Co se na školení naučíte? Porozumění vlivu stylů myšlení a chování na pracovní prostředí Uvědomění si svých silných a slabých stránek v týmové spolupráci a v komunikaci Rozvoj schopnosti reflexe a sebereflexe Nalezení konkrétních odpovědí na to, jak být pro výsledky týmu užitečnější Získání výjimečně otevřené zpětné vazby od všech členů týmu Pochopení jak rozvíjet organizaci s cílem zvýšit její výkonnost Vytvoří si svůj rozvojový plán na příští měsíce Zážitek z vynikající spolupráce, dosažených výsledků a zpětné vazby poskytuje východisko pro kvalitní osobní rozvoj na míru vašemu pracovnímu prostředí. Vyberte si jednu ze 2 variant kurzu Napište nám v přihlášce do Poznámky, o kterou možnost máte zájem. Vektoring 3,5 dne – Standardní rozsah a podpora. Kurz začíná v úterý večer a končí v pátek odpoledne. Cena 26.000,– Kč - osobu (bez DPH) Vektoring PLUS 5 dní – kromě standardního rozsahu 3,5 dní plus další 2 jednodenní navazující workshopy, možnost vyčerpat v průběhu 1 roku od začátku kurzu. Cena 30.000,– Kč - osobu (bez DPH)


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Pro koho je školení určené? Typicky členové vedení a týmy jejich spolupracovníků. Program není limitován oborem podnikání. Předchozí zkušenost účastníka s vedením týmu nebo řízením projektu je výhodou.
  • Cena zahrunuje: Přípravné a účastnické materiály Facilitaci programu Občerstvení během kurzu
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium-přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHŠkolení: Vektoring leden
Vektoring – leden

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Vektoring | ledenhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_83684_vektoring-–-leden.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde