Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
statistika v softwaru minitab zakladni urove n – listopad – ostrava

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Statistika v softwaru Minitab: základní úroveň – listopad – OSTRAVA # SCC Partner, spol. s r.o.

Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s nejčastěji používanými statistickými nástroji v praxi.
Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s nejčastěji používanými statistickými nástroji v praxi. Co mi kurz přinese? Osvojíte si práci se statistickým softwarem Minitab Naučíte se používat základní nástroje pro sledování a snižování zmetkovitosti Vyzkoušíte si najít kořenové příčiny problémů pomocí analýzy dat z procesu Dozvíte se, proč průměr nestačí Prakticky budete provádět experiment pro ověření věrohodnosti systému měření (MSA) Zjistíte, jak řídit proces a kdy provádět zásah nebo změnu v jeho nastavení Budete schopni samostatně prohlubovat své znalosti z oblasti vyhodnocení dat Pro koho je kurz určený? Pracovníkům kvality, metrologie, technologie, Manažerům výroby, procesním inženýrům, analytikům Členům týmu, který má na starosti zlepšování Každému, kdo chce začít pracovat se softwarem Minitab Všem, kdo chtějí začít využívat data z procesů k rozvoji firmy Co se na kurzu naučíte? Popisná statistika Grafická analýza – Histogram, Boxplot, Průběhový diagram, Korelační diagram, Pareto diagram Intervaly spolehlivosti Testování statistických hypotéz – princip, test normality, Studentovy testy, ANOVA Analýza systému měření (MSA) – Gage R&R Crossed, Type I study, atributivní posouzení shody Statistické řízení procesu (SPC) – IMR, R, S Vyhodnocení způsobilosti Cp, Cpk, Pp, Ppk V ceně kurzu je zahrnuto Česky psaný praktický průvodce uživatele s komentovanými příklady Minitab – Příručka uživatele Možnost zapůjčení notebooku Bohaté občerstvení Související články: Ludmila Kiselová napsala článek zabývající se snižováním zmetkovitosti. Upozorňuje v něm na to, že grafy nás mohou mást a mohou nás také zavést na špatnou cestu. Přečtěte si článek a dozvíte se více. Chcete se přihlásit na naše školení, seminář nebo konferenci? V čem se lišíme od jiných firem? Chceme vám usnadnit rozhodnutí, proč jít na školení k nám. A těch důvodů máme rovnou 11. Přečtěte si je v následujícím článku.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Pro koho je kurz určený? Pracovníkům kvality, metrologie, technologie, Manažerům výroby, procesním inženýrům, analytikům Členům týmu, který má na starosti zlepšování Každému, kdo chce začít pracovat se softwarem Minitab Všem, kdo chtějí začít využívat data z procesů k rozvoji firmy
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium-přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHKurzy: Statistika softwaru


Říjen 2020 # Potřebujete rozšířit své schopnosti v pokročilých statistických metodách? Nedaří se vám odhalit příčiny zvýšené zmetkovitosti? Využíváte výhody korelační a regresní analýzy? Máte data, která nejsou normálně rozdělena a nevíte jak s nimi pracovat? Vyvíjíte nový produkt ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Červen 2020 # Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s nejčastěji ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Srpen 2020 # Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.


Září 2020 # Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s nejčastěji ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Listopad 2020 # Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s nejč...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.


Statistika v softwaru Minitab: základní úroveň – listopad – OSTRAVA

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Statistika | softwaru | Minitab: | základníhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_83681_statistika-v-softwaru-minitab--zakladni-uroven-–-listopad-–-ostrava.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde