Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
statistika v softwaru minitab pokrocila urov en – kveten

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Statistika v softwaru Minitab: pokročilá úroveň – květen # SCC Partner, spol. s r.o.

Potřebujete rozšířit své schopnosti v pokročilých statistických metodách? Nedaří se vám odhalit příčiny zvýšené zmetkovitosti? Využíváte výhody korelační a regresní analýzy? Máte data, která nejsou normálně rozdělena a nevíte jak s nimi pracovat? Vyvíjíte nový produkt a potřebujete zjistit jeho životnost nebo spolehlivost? Na tyto a další otázky vám odpovíme na našem uceleném školení statistické analýzy dat pro pokročilé. Názorně vá
Potřebujete rozšířit své schopnosti v pokročilých statistických metodách? Nedaří se vám odhalit příčiny zvýšené zmetkovitosti? Využíváte výhody korelační a regresní analýzy? Máte data, která nejsou normálně rozdělena a nevíte jak s nimi pracovat? Vyvíjíte nový produkt a potřebujete zjistit jeho životnost nebo spolehlivost? Na tyto a další otázky vám odpovíme na našem uceleném školení statistické analýzy dat pro pokročilé. Názorně vám vše ukážeme a sami si to prakticky v Minitabu vyzkoušíte. Co se na školení naučíte? Na kurzu statistiky pro pokročilé navážeme na znalosti ze školení Statistika pro začátečníky a středně pokročilé. Korelační a regresní analýza statistických dat (1 den) Korelace a lineární regrese, vícerozměrná regrese, logistická regrese a Probit model Vyhodnocení statistických dat s nenormálním rozdělením (1 den) Test normality, testy odlehlých hodnot, stratifikace dat, test dobré shody, způsobilost pro nenormální data, neparametrické testy, transformace dat Jak vypočítat životnost a spolehlivost (1 den) Životnost a spolehlivost Jste v Minitabu zběhlí, ale máte konkrétní problém? Připravíme pro vás nebo Vaši firmu školení na míru. Kontaktujte nás. Související články: Ludmila Kiselová napsala článek zabývající se snižováním zmetkovitosti. Upozorňuje v něm na to, že grafy nás mohou mást a mohou nás také zavést na špatnou cestu. Přečtěte si článek a dozvíte se více. Chcete se přihlásit na naše školení, seminář nebo konferenci? V čem se lišíme od jiných firem? Chceme vám usnadnit rozhodnutí, proč jít na školení k nám. A těch důvodů máme rovnou 11. Přečtěte si je v následujícím článku.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Pro koho je školení určené? Pracovníky kvality Procesní inženýry Členy týmu, který má na starosti zlepšování Všechny, kteří potřebují pro rozhodování argumenty, které jsou podložené čísly Máte-li na starosti práci s čísly
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium-přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHŠkolení: Statistika softwaru


Říjen 2020 # Potřebujete rozšířit své schopnosti v pokročilých statistických metodách? Nedaří se vám odhalit příčiny zvýšené zmetkovitosti? Využíváte výhody korelační a regresní analýzy? Máte data, která nejsou normálně rozdělena a nevíte jak s nimi pracovat? Vyvíjíte nový produkt ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Červen 2020 # Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s nejčastěji ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Srpen 2020 # Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.


Září 2020 # Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s nejčastěji ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Listopad 2020 # Potřebujete pracovat s daty, ale jste začátečníci? Nejste si jistí, jaké grafy a statistické ukazatele používat? Nevíte, jak si připravit data pro analýzu? Na úvodním školení vás naučíme základy statistiky a práci ve statistickém programu Minitab. Začněte s nejč...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.


Statistika v softwaru Minitab: pokročilá úroveň – květen

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Statistika | softwaru | Minitab: | pokročiláhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_83679_statistika-v-softwaru-minitab--pokrocila-uroven-–-kveten.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde