Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
kurz zaklady brain koucingu

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Kurz základy brain koučingu # NICOM, a.s.

Cíl kurzu Naučit vás kultivovat a zlepšovat myšlení své i druhých. Získané informace si zažijete a některé osobní situace si přímo na místě vyřešíte. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro všechny TOP manažery, vedoucí pracovníky a vedoucí týmů, kteří chtějí začít koučovat a hledají srozumitelnou cestu jak na to. Po c
Cíl kurzuNaučit vás kultivovat a zlepšovat myšlení své i druhých. Získané informace si zažijete a některé osobní situace si přímo na místě vyřešíte.Zaměření kurzuKurz je vhodný pro všechny TOP manažery, vedoucí pracovníky a vedoucí týmů, kteří chtějí začít koučovat a hledají srozumitelnou cestu jak na to.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.1. den – Teoreticko praktický základCo je koučování. Východiska koučování jako jeden ze stylů situačního vedení.Zodpovědnost – kdo je za co v koučování zodpovědný?Koučovací prostředí – jak moc ovlivňuje proces a jak jej nastavit.Aktivní naslouchání – k čemu mi to je?Vyjasňování jako účinná metoda pro vedení kvalitního rozhovoru.Trénink.2. den – Tréninkový a know-how denDotazování s pomocí mocných otázek.Na co zaměřit otázky.Koučovací cyklus a jeho smysl v praktikování.Koučovací tipy.Jak koučovat tým.Trénink.

Obsah kurzu - školení     Cíl kurzuNaučit vás kultivovat a zlepšovat myšlení své i druhých. Získané informace si zažijete a některé osobní situace si přímo na místě vyřešíte.Zaměření kurzuKurz je vhodný pro všechny TOP manažery, vedoucí pracovníky a vedoucí týmů, kteří chtějí začít koučovat a hledají srozumitelnou cestu jak na to.Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.1. den – Teoreticko praktický základCo je koučování. Východiska koučování jako jeden ze stylů situačního vedení.Zodpovědnost – kdo je za co v koučování zodpovědný?Koučovací prostředí – jak moc ovlivňuje proces a jak jej nastavit.Aktivní naslouchání – k čemu mi to je?Vyjasňování jako účinná metoda pro vedení kvalitního rozhovoru.Trénink.2. den – Tréninkový a know-how denDotazování s pomocí mocných otázek.Na co zaměřit otázky.Koučovací cyklus a jeho smysl v praktikování.Koučovací tipy.Jak koučovat tým.Trénink.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Při platbě kurzovného převodem Vám zašleme zálohovou fakturu – výzvu k zaplacení, která musí být uhrazena před zahájením kurzu . Platbu lze provést také v hotovosti nejpozději týden před termínem zahájení kurzu . Po zaplacení kurzovného Vám týden před zahájením kurzu pošleme pozvánku s uvedeným termínem a časem konání. Po úhradě bude posluchač do studia-na přednášku přijat. Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Kurz základy brain


Listopad 2019 # Cíl kurzu Naučit vás kultivovat a zlepšovat myšlení své i druhých. Získané informace si zažijete a některé osobní situace si přímo na místě vyřešíte. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro všechny TOP manažery, vedoucí pracovníky a vedoucí týmů, kteří chtějí začít koučovat a hledají srozumitelnou cestu jak na to. Po ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Říjen 2019 # Zaměření kurzu Kurz je určen pro všechny uživatele, kteří chtějí proniknout do základních možností tohoto produktu. Absolvování kurzu Vám umožní s přehledem pracovat v jednom z nejpoužívanějších bitmapových editorů. Naučíte se vytvářet a upravovat grafiku tak, abyste výsledné práce využili například v ...   Kurz od firmy: NICOM, a.s.
Listopad 2019 # Pověřili vás moderováním společenské nebo sportovní akce? Chcete být úspěšnými moderátory jako Leoš Mareš nebo Marek Eben? Chcete být dobří a přitom zůstat sami sebou? Pro vás je tu 2 denní trénink se základy práce moderátora a mluveným projevem a komunikací. Pověřili Vás moderací akce? Moderování firemních akcí, galavečerů, ...   Kurz od firmy: AHA PR Agency, s.r.o.


Únor 2020 # Kurz “Základy interiérového designu” na úrovni rekvalifikačního studia – pro zájemce o profesi interiérového designéra, pracovníky kuchyňských a koupelnových studií, pracovníky obchodů s nábytkem apod. Kurz se koná pravidelně 2 x ročně – zimní běh od září, letní běh od února. Online kurz, který vás naučí teoretické základy i...   Kurz od firmy: Online škola bytového designu
Říjen 2019 # Kurz první pomoci je určen pro širokou veřejnost. Je zaměřen nejen na získání teoretických znalostí, ale především na důkladné procvičování poskytování první pomoci. Zaručujeme malou skupinu s individuálním přístupem. Výstup: Osvědčení o absolvování kurzu ...   Kurz od firmy: Středisko vzdělávání s.r.o.
Říjen 2019 # Marketing je obsáhlé téma, které s rozvojem digitálního marketingu vytvořilo prostředí, ve kterém je složité se orientovat. Pro mnohé je marketing jen reklama a způsob jak nalákat zákazníka, nicméně marketing je více než to. Na kurzu si však ukážeme, jak marketing uchopit, ...   Kurz od firmy: ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Listopad 2019 # Seznámíte se s aplikací Adobe Illustrator a naučíte se základy kreslení na ...   Kurz od firmy: LŠF Liberec, s. r. o.
Leden 2020 # Fotografický kurz, který vás naučí fotografovat portrét v amatérských podmínkách s minimem speciálního vybavení v přirozeném světle i s použitím zábleskového zařízení. Součásti praktické části kurzu je fotografování živého ...   Kurz od firmy: LŠF Liberec, s. r. o.
Říjen 2019 # Osvědčení o absolvování kurzu * Kurz si přizpůsobíte podle Vašich časových možností. Kurz probíhá přes internet a na jeho splnění máte půl roku. V kurzu je připraveno 13 kapitol. U každé kapitoly je vždy studijní text, který je psaný srozumitelnou formou. Dále u kapitoly najdete případné další úkoly na vysvětlení - vždy s řešením, ale hlavně test na ...   Kurz od firmy: APROFIT ACADEMY s.r.o.


Kurz základy brain koučingu

Strana: | >> 1 << | Celkem: 9 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Kurz | základy | brain | koučinguhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_83307_kurz-zaklady-brain-koucingu.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde