Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
rizeni rizik ve verejne sprave - brno

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Řízení rizik ve veřejné správě - BRNO # Český institut interních auditorů, z.s.

Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro vedoucí pracovníky, interní auditory, kteří zodpovídají za dílčí rizika ve veřejné správě. Cíl semináře Poskytnout základní přehled současného řízení rizik ve veřejné správě s řadou příkladů. Představit a podrobně projednat metodiku iden
Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro vedoucí pracovníky, interní auditory, kteří zodpovídají za dílčí rizika ve veřejné správě. Cíl semináře Poskytnout základní přehled současného řízení rizik ve veřejné správě s řadou příkladů. Představit a podrobně projednat metodiku identifikace, analýzy, řešení a řízení rizik ve veřejné správě. Obsah semináře Seminář posluchačům nabídne základní přehled současného řízení rizik ve veřejné správě. Zaměříme se na metodiku identifikace, analýzy, řešení a řízení rizik ve veřejné správě. * Terminologie, význam, smysluplnost řízení rizik. * Současné standardy risk managementu. * Strategie řízení rizik a risk apetite. * Provázanost risk managementu a interního auditu. * Význam mapy rizik, vstupy a výstupy. * Vlastníci rizik a odpovědné osoby. * Dokumentace risk managera. * Analýza rizik veřejné správy. * Kategorizace rizik.

Obsah kurzu - školení     Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro vedoucí pracovníky, interní auditory, kteří zodpovídají za dílčí rizika ve veřejné správě. Cíl semináře Poskytnout základní přehled současného řízení rizik ve veřejné správě s řadou příkladů. Představit a podrobně projednat metodiku identifikace, analýzy, řešení a řízení rizik ve veřejné správě. Obsah semináře Seminář posluchačům nabídne základní přehled současného řízení rizik ve veřejné správě. Zaměříme se na metodiku identifikace, analýzy, řešení a řízení rizik ve veřejné správě. * Terminologie, význam, smysluplnost řízení rizik. * Současné standardy risk managementu. * Strategie řízení rizik a risk apetite. * Provázanost risk managementu a interního auditu. * Význam mapy rizik, vstupy a výstupy. * Vlastníci rizik a odpovědné osoby. * Dokumentace risk managera. * Analýza rizik veřejné správy. * Kategorizace rizik.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Ščotka Radek MBA
  • * seminář 19601 13. 11. 2019* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
  • Informace k platbě: V den konání semináře vystavujeme účastníkům fakturu. V ceně semináře jsou zahrnuty studijní materiály a účastníkům bude poskytnuto drobné občerstvení. Obědy ani ubytování nezajišťujeme. Výukové aktivity a semináře uvedené v katalogu odpovídají požadavkům CPE. Pro případ prodlení s úhradou objednaných služeb je ČIIA oprávněn účtovat sankční úrok z prodlení ve výši 0,05% z dlužné částky denně. Za den splnění závazku je považován den, ve kterém je dlužná částka připsána na účet ČIIA. Pozdní úhrada může mít za následek mimo jiné neposkytování dalších služeb ČIIA pro dlužníka. Přihlášku je nutno doručit nejpozději 5 dní před zahájením akce. Veškeré změny a případná storno objednávek jsou přijímána pouze písemně nebo e-mailem s žádostí o potvrzení . ČIIA si vyhrazuje právo vzdělávací akci zrušit. ČIIA si vyhrazuje právo změnit smluvní podmínky v případě specifických podmínek kurzů. Tyto změny budou vždy uvedeny u nabídky konkrétní vzdělávací akce. Storno poplatky: Lhůta pro výpočet storno poplatků se začíná počítat dnem předcházejícím dni konání akce, den doručení se započítává do lhůty. Pro výpočet lhůt se použijí pracovní dny. Za den doručení storno oznámení se považuje den převzetí elektronické zprávy potvrzení o přečtení nebo den převzetí listinné podoby storno oznámení. * 0 % - nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce; * 50 % - 4 - 3 pracovní dny před zahájením akce; * 70 % - 2 -1 pracovní dny před zahájením akce; * 100 % - méně než 1 den před zahájením akce;
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Řízení rizik


Listopad 2019 # Popis Risk management bývá často ve firmách podceňován. Označován za něco, co stejně většinou děláme, jen to nemá písemnou podobu. Je tomu ovšem opravdu tak? Pokud nejsou dána jasná pravidla, kompetence a zodpovědnosti, čím se tedy vlastně řídíme? Není naše rozhodování spíše ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Srpen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Cílem semináře je upozornit na častá rizika realizace projektů financovaných z evropských fondů a ukázat, jak tato rizika úspěšně a efektivně řídit. Seminář posluchačům přináší kromě vysvětlení nezbytné terminologie doporučení pro praktické řízení ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Září 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Cílem semináře je upozornit na častá rizika realizace projektů financovaných z evropských fondů a ukázat, jak tato rizika úspěšně a efektivně řídit. Seminář posluchačům přináší kromě vysvětlení nezbytné terminologie doporučení pro praktické řízení rizik projektu. V ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Září 2019 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro vedoucí pracovníky, interní auditory, kteří zodpovídají za dílčí rizika ve veřejné správě. Cíl semináře Poskytnout základní přehled současného řízení rizik ve veřejné správě s řadou příkladů. Představit a podrobně ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2019 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro vedoucí pracovníky, interní auditory, kteří kontrolují procesy a ověřují rizika ve veřejné správě. Cíl semináře Cílem je vysvětlit všechny důležité oblasti risk managementu, ozřejmit správné řízení rizik a následné ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2019 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář v rámci Akademie Risk Managementu. Cíl semináře Seznámit účastníky se základními metodami měření rizik (tržní, kreditní a operační rizika) a jejich využitím ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Prosinec 2019 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory, management působící v oblasti vnitřní kontroly. Cíl semináře Účastníci se v úvodu seznámí s požadavky Standardu 2120 pro řízení rizik a s Doplňkovou směrnicí pro hodnocení procesu řízení rizik ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Září 2019 # Pro účastníky, kteří se v subjektech veřejné správy věnují řízení rizik nebo monitorování procesu práce s riziky. Určeno pro Pro zaměstnance veřejných zadavatelů, kteří se přímo podílejí na systému ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Listopad 2019 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je vhodný jak pro zaměstnance veřejného, tak i soukromého sektoru, a to na úrovni poskytovatelů dotací, a především jednotlivých žadatelů a příjemců, kteří se zabývají problematikou dotačních prostředků, ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Listopad 2019 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory, manažery kvality a vedoucí zaměstnance odpovědné za řízení rizik. Cíl semináře Cílem kurzu je pochopení principů metody FMEA jako komplexního nástroje řízení rizik. Účastníci si na praktických příkladech z vlastní praxe vyzkouší ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2019 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Vedoucí pracovníky, risk manažery, interní auditory, pověřence pro ochranu osobních údajů, compliance specialisty a všechny ostatní, kteří se s danou problematikou chtějí seznámit. Cíl semináře Účastníci se seznámí s principy řízení rizik a osvojí si ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Listopad 2019 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro vedoucí pracovníky, interní auditory, kteří zodpovídají za dílčí rizika ve veřejné správě. Cíl semináře Poskytnout základní přehled současného řízení rizik ve veřejné správě s řadou příkladů. Představit a podrobně ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Řízení rizik ve veřejné správě - BRNO

Strana: | 1 << | >> 2 | Celkem: 13 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Řízení | rizik | veřejné | správěhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_82898_rizeni-rizik-ve-verejne-sprave---brno.html[?]
OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde