Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
prace v multidisciplinarnim tymu

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Práce v multidisciplinárním týmu # MARLIN, s.r.o.

Účastníci se seznámí s významem multidisciplinárního týmu při poskytování sociálních služeb a individuálním plánování podpory. Seznámí se se základními principy fungování multidisciplinárního týmu. Získají informace o tom jak nastavit práci v multidisciplinárním týmu.
Multidisciplinární tým je jedním z hlavních nástrojů personalizovaných služeb u klientů vyžadujících komplexní podporu. Kurz zprostředkovává základní vhled do problematiky účinné práce v multidisciplinárním týmu. Maximální počet účastníků: 20 osob.


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Kurz je vhodný pro všechny osoby zapojené do poskytování podpory zejména pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. Pro dobré nastavení multidisciplinární práce v organizaci je vhodné, aby se kurzu účastnil i vedoucí pracovník. Účastníci se seznámí s významem multidisciplinárního týmu při poskytování sociálních služeb a individuálním plánování podpory. Seznámí se se základními principy fungování multidisciplinárního týmu. Získají informace o tom jak nastavit práci v multidisciplinárním týmu.
  • Bc. Michal Šalplachta DiS. Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka. Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.
  • 8 h
  • Objednavatel uhradí částku školného do prvního dne zahájení kurzu .

SEARCHŠkolení: Práce multidisciplinárním
Práce v multidisciplinárním týmu

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Práce | multidisciplinárním | týmuhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_82892_prace-v-multidisciplinarnim-tymu.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde