Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
zdanovani prijmu ze zavisle cinnosti a funkcn ich pozitku v roce 2020 a rocni zuctovani za rok 2019

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Zdaňování příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků v roce 2020 a roční zúčtování za rok 2019 # InAkademia s.r.o.

Seminář je určen personalistům, mzdovým účetním a všem ostatním, kteří v rámci svých pracovních povinností řeší personální a mzdové záležitosti. * Cílem semináře je poskytnout informace o zdaňování příjmů ze závislé činnosti v roce 2020, novinkách ve zdaňování mezd přijatých v roce 2019 a provedení ročního zúčtování záloh za rok 2019.Program prohlášení poplatníka,    žádost o provedení ročního zúčtování   správné stanovení základu daně (zejména u poplatníků podléhajících zahraničnímu pojištění, rozdíl vyslání zaměstnance k ekonomickému zaměstnavateli a zaměstnanci s dvěma různými zaměstnavateli)   zaměstnanci českého plátce pracující v zahraničí (rezidenti a nerezidenti)   příjmy, které podléhají konečné srážkové dani v roce 2019,   jak prokazovat slevy na dani a daňové zvýhodnění pro RZD za rok 2019,   změny v oblasti daňových slev a jejich uplatnění,   kdo je vyloučen ze zpracování u zaměstnavatele za rok 2019,   zpětné podepsání prohlášení poplatníka,   kdy je možné nejpozději zpracovat roční zúčtování daní za rok 2019 ,   poskytnutí potvrzení o zdanitelných příjmech zaměstnanci,   forma, termín, náležitosti tohoto potvrzení,   mzdové listy za rok 2019,   náležitosti mzdového listu,   vyúčtování daně z příjmu ze závislé činnosti   vyúčtování daně vybírané zvláštní sazbou (srážkovou daní)   termíny podání,   formuláře   změny v dalších souvisejících mzdových oblastech pro rok 2020   daňoví nerezidenti a roční zúčtování   daňový nerezident – člen statutárního orgánu   časté chyby při uplatnění úroků z úvěru   životní pojištění a penzijní pojištění   osvobozené příjmy a příjmy, které nejsou předmětem daně   pozor na stravenky formou elektronické karty   časté chyby ve zdaňování závislé činnosti – vazba na rozsudky Nejvyššího správního soudu.   Dotazy a diskuze.  
Cílem semináře je poskytnout informace o zdaňování příjmů ze závislé činnosti v roce 2020, novinkách ve zdaňování mezd přijatých v roce 2019 a provedení ročního zúčtování záloh za rok 2019.Programprohlášení poplatníka, žádost o provedení ročního zúčtovánísprávné stanovení základu daně (zejména u poplatníků podléhajících zahraničnímu pojištění, rozdíl vyslání zaměstnance k ekonomickému zaměstnavateli a zaměstnanci s dvěma různými zaměstnavateli)zaměstnanci českého plátce pracující v zahraničí (rezidenti a nerezidenti)příjmy, které podléhají konečné srážkové dani v roce 2019,jak prokazovat slevy na dani a daňové zvýhodnění pro RZD za rok 2019,změny v oblasti daňových slev a jejich uplatnění,kdo je vyloučen ze zpracování u zaměstnavatele za rok 2019,zpětné podepsání prohlášení poplatníka,kdy je možné nejpozději zpracovat roční zúčtování daní za rok 2019 ,poskytnutí potvrzení o zdanitelných příjmech zaměstnanci,forma, termín, náležitosti tohoto potvrzení,mzdové listy za rok 2019,náležitosti mzdového listu,vyúčtování daně z příjmu ze závislé činnostivyúčtování daně vybírané zvláštní sazbou (srážkovou daní)termíny podání,formulářezměny v dalších souvisejících mzdových oblastech pro rok 2020daňoví nerezidenti a roční zúčtovánídaňový nerezident – člen statutárního orgánučasté chyby při uplatnění úroků z úvěruživotní pojištění a penzijní pojištěníosvobozené příjmy a příjmy, které nejsou předmětem daněpozor na stravenky formou elektronické kartyčasté chyby ve zdaňování závislé činnosti – vazba na rozsudky Nejvyššího správního soudu.Dotazy a diskuze.

Obsah kurzu - školení     Cílem semináře je poskytnout informace o zdaňování příjmů ze závislé činnosti v roce 2020, novinkách ve zdaňování mezd přijatých v roce 2019 a provedení ročního zúčtování záloh za rok 2019.Programprohlášení poplatníka, žádost o provedení ročního zúčtovánísprávné stanovení základu daně (zejména u poplatníků podléhajících zahraničnímu pojištění, rozdíl vyslání zaměstnance k ekonomickému zaměstnavateli a zaměstnanci s dvěma různými zaměstnavateli)zaměstnanci českého plátce pracující v zahraničí (rezidenti a nerezidenti)příjmy, které podléhají konečné srážkové dani v roce 2019,jak prokazovat slevy na dani a daňové zvýhodnění pro RZD za rok 2019,změny v oblasti daňových slev a jejich uplatnění,kdo je vyloučen ze zpracování u zaměstnavatele za rok 2019,zpětné podepsání prohlášení poplatníka,kdy je možné nejpozději zpracovat roční zúčtování daní za rok 2019 ,poskytnutí potvrzení o zdanitelných příjmech zaměstnanci,forma, termín, náležitosti tohoto potvrzení,mzdové listy za rok 2019,náležitosti mzdového listu,vyúčtování daně z příjmu ze závislé činnostivyúčtování daně vybírané zvláštní sazbou (srážkovou daní)termíny podání,formulářezměny v dalších souvisejících mzdových oblastech pro rok 2020daňoví nerezidenti a roční zúčtovánídaňový nerezident – člen statutárního orgánučasté chyby při uplatnění úroků z úvěruživotní pojištění a penzijní pojištěníosvobozené příjmy a příjmy, které nejsou předmětem daněpozor na stravenky ...


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Iva Rindová
  • Úhradu jednodenních seminářů lze provést v hotovosti na místě před zahájením semináře, nebo bezhotovostním převodem na BÚ InAkademia s.r.o. . č. 226 404 382 - 0600 pod přiděleným variabilním symbolem, nejpozději 7 dní před akcí. Pokud bude vložné připsáno na BÚ InAkademia s.r.o. v době kratší, je nutné, aby se klient prokázal řádným dokladem o úhradě vybraného semináře. Úhradu vícedenních školících akcí lze provést jen na základě vystavené faktury, ve vyjímečném případě v hotovosti. Úhrada vícedenních akcí musí být provedena zásadně před začátkem konání akce. * Pokud vyžadujete fakturu, je nutné zadat fakturační adresu, včetně IČ a příp. DIČ. * U vícedenních školících akcí je nutné uvést fakturační adresu, IČO, příp. DIČ organizace. Zaslané přihlášky jsou závazné. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se přihlášený klient bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře. Je možné za přihlášeného účastníka poslat náhradníka. Bezplatné storno vícedenní školící akce přijímáme nejpozději do 20 dnů před jejím zahájením. Po tomto datu se lze domluvit s organizátorem akce na případném jiném postupu, který bude podmíněný stornovacími požadavky příslušného hotelu, ve kterém se vícedenní akce pořádají. Zahraniční školící akce se řídí storno podmínkami pořádající cestovní kanceláře. V ceně našich jednodenních a vícedenních akcí jsou zahrnuty podkladové materiály lektora, drobné občerstvení, DPH. Kurzovné za rekvalifikační kurz podvojného účetnictví je od DPH osvobozeno.

SEARCHKurzy: Zdaňování příjmů


Prosinec 2019 # Po absolvování semináře budete mít ucelený přehled o aktuálních předpisech a změnách platných pro rok 2020. Budete připraveni je aplikovat do praxe. Obsah semináře bude upřesněn na základě legislativního vývoje a s ohledem na postup při schvalování změn ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2020 # Po absolvování semináře budete znát aktuální podobu zákona o daních z příjmů ze závislé činnosti, a seznámíte se správnými postupy jeho uplatnění v praxi. * Změny zákona o daních z příjmů ve vztahu k závislé činnosti pro zdaňovací období 2020: • aktuální problémy související s ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2020 # Na semináři se dozvíte, jak správně zpracovat roční vyúčtování za rok 2019 a získáte aktuální informace o zdaňování příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků platné pro rok 2020. * Provedení ročního zúčtování za rok 2019: • kdo, kdy a jak může ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Květen 2020 # Na semináři vás lektor upozorní na vybrané problematické oblasti v legislativě a praktickém životě. * • aplikace výhod plynoucích ze smluv o zamezení dvojímu zdanění a zákona o daních z příjmů, • daňové rezidentství, • daňově transparentní entity, • zdroj příjmů, ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Leden 2020 # Cíl: Cílem semináře je poskytnout informace o zdaňování příjmů ze závislé činnosti v roce 2020, novinkách ve zdaňování mezd přijatých v roce 2019 a provedení ročního zúčtování záloh za rok 2019. Obsah: * Aktuální legislativa * Systém zdaňování příjmů ze závislé ...   Kurz od firmy: Studio W


Zdaňování příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků v roce 2020 a roční zúčtování za rok 2019

Strana: | >> 1 << | Celkem: 5 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Zdaňování | příjmů | závislé | činnosti
[?]
https://studium-kurzy.cz/skoleni_82877_zdanovani-prijmu-ze-zavisle-cinnosti-a-funkcnich-pozitku-v-roce-2020-a-rocni-zuctovani-za-rok-2019.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde