Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
dph u obci a prispevkovych organizaci metodi ka 2019 a novinky pro rok 2020

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: DPH u obcí a příspěvkových organizací, metodika 2019 a novinky pro rok 2020 # InAkademia s.r.o.

Seminář je určen pro ekonomy a účetní příspěvkových organizací, zejména škol a školských zařízení, zařízení sociálních, kulturních služeb, technických služeb dále pro ekonomy a účetní územních samosprávných celků. * Seminář vám poskytne odborný výklad včetně novinek pro rok 2020 a umožní diskuzi týkající se DPH.Program· vymezení ekonomických činností obcí, · registrace DPH - výše obratu pro registraci, vymezení plátců daně a identifikovaných osob, · sazby daně při dodání zboží a poskytování služeb, · vyúčtování záloh, postup při vyúčtování dodávek energií, · daňové doklady - pravidla vystavování a uchovávání daňových dokladů, forma, typy a náležitosti daňových dokladů, povinnost daňový doklad odeslat, · stanovení základu daně, opravy základu daně – reklamace, · sazba daně u oprav nemovitých věcí, · sazba daně u nové výstavby, · nájem, možnost uplatnit daň u nájmu - úprava od r. 2021, · poskytnutí kulturních a sportovních služeb (provoz kulturních a sportovních zařízení), · nárok na odpočet daně, · režim přenesení daňové povinnosti při poskytnutí stavebních a montážních prací - časté chyby a možnosti jejich opravy, · poskytnutí stavebních prací pro obce bez použití režimu přenesení daňové povinnosti, · úprava odpočtu daně · ručení za nezaplacenou daň.
Seminář vám poskytne odborný výklad včetně novinek pro rok 2020 a umožní diskuzi týkající se DPH.Program· vymezení ekonomických činností obcí,· registrace DPH - výše obratu pro registraci, vymezení plátců daně a identifikovaných osob,· sazby daně při dodání zboží a poskytování služeb,· vyúčtování záloh, postup při vyúčtování dodávek energií,· daňové doklady - pravidla vystavování a uchovávání daňových dokladů, forma, typy a náležitosti daňových dokladů, povinnost daňový doklad odeslat,· stanovení základu daně, opravy základu daně – reklamace,· sazba daně u oprav nemovitých věcí,· sazba daně u nové výstavby,· nájem, možnost uplatnit daň u nájmu - úprava od r. 2021,· poskytnutí kulturních a sportovních služeb (provoz kulturních a sportovních zařízení),· nárok na odpočet daně,· režim přenesení daňové povinnosti při poskytnutí stavebních a montážních prací - časté chyby a možnosti jejich opravy,· poskytnutí stavebních prací pro obce bez použití režimu přenesení daňové povinnosti,· úprava odpočtu daně· ručení za nezaplacenou daň.

Obsah kurzu - školení     Seminář vám poskytne odborný výklad včetně novinek pro rok 2020 a umožní diskuzi týkající se DPH.Program· vymezení ekonomických činností obcí,· registrace DPH - výše obratu pro registraci, vymezení plátců daně a identifikovaných osob,· sazby daně při dodání zboží a poskytování služeb,· vyúčtování záloh, postup při vyúčtování dodávek energií,· daňové doklady - pravidla vystavování a uchovávání daňových dokladů, forma, typy a náležitosti daňových dokladů, povinnost daňový doklad odeslat,· stanovení základu daně, opravy základu daně – reklamace,· sazba daně u oprav nemovitých věcí,· sazba daně u nové výstavby,· nájem, možnost uplatnit daň u nájmu - úprava od r. 2021,· poskytnutí kulturních a sportovních služeb (provoz kulturních a sportovních zařízení),· nárok na odpočet daně,· režim přenesení daňové povinnosti při poskytnutí stavebních a montážních prací - časté chyby a možnosti jejich opravy,· poskytnutí stavebních prací pro obce bez použití režimu přenesení daňové povinnosti,· úprava odpočtu daně· ručení za nezaplacenou daň.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Seminář je určen pro ekonomy a účetní příspěvkových organizací, zejména škol a školských zařízení, zařízení sociálních, kulturních služeb, technických služeb dále pro ekonomy a účetní územních samosprávných celků.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Zdeněk Kuneš
  • Úhradu jednodenních seminářů lze provést v hotovosti na místě před zahájením semináře, nebo bezhotovostním převodem na BÚ InAkademia s.r.o. . č. 226 404 382 - 0600 pod přiděleným variabilním symbolem, nejpozději 7 dní před akcí. Pokud bude vložné připsáno na BÚ InAkademia s.r.o. v době kratší, je nutné, aby se klient prokázal řádným dokladem o úhradě vybraného semináře. Úhradu vícedenních školících akcí lze provést jen na základě vystavené faktury, ve vyjímečném případě v hotovosti. Úhrada vícedenních akcí musí být provedena zásadně před začátkem konání akce. * Pokud vyžadujete fakturu, je nutné zadat fakturační adresu, včetně IČ a příp. DIČ. * U vícedenních školících akcí je nutné uvést fakturační adresu, IČO, příp. DIČ organizace. Zaslané přihlášky jsou závazné. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se přihlášený klient bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře. Je možné za přihlášeného účastníka poslat náhradníka. Bezplatné storno vícedenní školící akce přijímáme nejpozději do 20 dnů před jejím zahájením. Po tomto datu se lze domluvit s organizátorem akce na případném jiném postupu, který bude podmíněný stornovacími požadavky příslušného hotelu, ve kterém se vícedenní akce pořádají. Zahraniční školící akce se řídí storno podmínkami pořádající cestovní kanceláře. V ceně našich jednodenních a vícedenních akcí jsou zahrnuty podkladové materiály lektora, drobné občerstvení, DPH. Kurzovné za rekvalifikační kurz podvojného účetnictví je od DPH osvobozeno.

SEARCHŠkolení: DPH obcí
DPH u obcí a příspěvkových organizací, metodika 2019 a novinky pro rok 2020

Strana: | >> 1 << | Celkem: 0 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | DPH | obcí | příspěvkovýchhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_82869_dph-u-obci-a-prispevkovych-organizaci--metodika-2019-a-novinky-pro-rok-2020.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde