Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
inventarizace majetku a zavazku v souladu s  vyhlaskou c  270 - 2010 sb

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Inventarizace majetku a závazků v souladu s vyhláškou č. 270 - 2010 Sb. # Český institut interních auditorů, z.s.

Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územně samosprávné celky (kraje, Magistrátní města, obce) a jimi zřizované organizace. C
Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územně samosprávné celky (kraje, Magistrátní města, obce) a jimi zřizované organizace. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit pracovníky s podstatou inventarizací jako nezbytného prvku vnitřního kontrolního systému. Obsah semináře Úvod. Zákonné normy upravující povinnost provádění inventarizace. Inventarizace a vnitřní kontrolní systém. Vyhláška č. 270 - 2010 Sb. Pojmy. Plán inventarizace, UIK, DIK. Provádění inventur a inventurní soupisy. Závěrečná inventarizační zpráva. Diskuse.

Obsah kurzu - školení     Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územně samosprávné celky (kraje, Magistrátní města, obce) a jimi zřizované organizace. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit pracovníky s podstatou inventarizací jako nezbytného prvku vnitřního kontrolního systému. Obsah semináře Úvod. Zákonné normy upravující povinnost provádění inventarizace. Inventarizace a vnitřní kontrolní systém. Vyhláška č. 270 - 2010 Sb. Pojmy. Plán inventarizace, UIK, DIK. Provádění inventur a inventurní soupisy. Závěrečná inventarizační zpráva. Diskuse.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Korbelová Miluše
  • * seminář 19193 22. 11. 2019* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
  • Informace k platbě: V den konání semináře vystavujeme účastníkům fakturu. V ceně semináře jsou zahrnuty studijní materiály a účastníkům bude poskytnuto drobné občerstvení. Obědy ani ubytování nezajišťujeme. Výukové aktivity a semináře uvedené v katalogu odpovídají požadavkům CPE. Pro případ prodlení s úhradou objednaných služeb je ČIIA oprávněn účtovat sankční úrok z prodlení ve výši 0,05% z dlužné částky denně. Za den splnění závazku je považován den, ve kterém je dlužná částka připsána na účet ČIIA. Pozdní úhrada může mít za následek mimo jiné neposkytování dalších služeb ČIIA pro dlužníka. Přihlášku je nutno doručit nejpozději 5 dní před zahájením akce. Veškeré změny a případná storno objednávek jsou přijímána pouze písemně nebo e-mailem s žádostí o potvrzení . ČIIA si vyhrazuje právo vzdělávací akci zrušit. ČIIA si vyhrazuje právo změnit smluvní podmínky v případě specifických podmínek kurzů. Tyto změny budou vždy uvedeny u nabídky konkrétní vzdělávací akce. Storno poplatky: Lhůta pro výpočet storno poplatků se začíná počítat dnem předcházejícím dni konání akce, den doručení se započítává do lhůty. Pro výpočet lhůt se použijí pracovní dny. Za den doručení storno oznámení se považuje den převzetí elektronické zprávy potvrzení o přečtení nebo den převzetí listinné podoby storno oznámení. * 0 % - nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce; * 50 % - 4 - 3 pracovní dny před zahájením akce; * 70 % - 2 -1 pracovní dny před zahájením akce; * 100 % - méně než 1 den před zahájením akce;

SEARCHKurzy: Inventarizace majetku a závazků


Listopad 2019 # Je nevyšší čas připravit se na práce, které nám následně usnadní uzávěrku a závěrku účetnictví za rok 2019. Na semináři se seznámíte s řádnými povinnostmi při inventarizaci a s vypořádáním inventarizačních rozdílů a s jejich náhradami. * • praktický výklad in...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Listopad 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-280 - 2016 Název akreditace : Praktické postupy při inventarizaci majetku, který má škola ve správě od zřizovatele - jeho zhodnocení, oprava, dlouhodobý hmotný majetek a cestovní náhrady Akreditace: ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Březen 2020 # Číslo akreditovaného kurzu: AK - PV-280 - 2016, Název akreditace: Praktické postupy při inventarizaci majetku, který má škola ve správě od zřizovatele - jeho zhodnocení, oprava, dlouhodobý hmotný majetek a cestovní náhrady Akreditace: ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Listopad 2019 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územně ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Inventarizace majetku a závazků v souladu s vyhláškou č. 270 - 2010 Sb.

Strana: | >> 1 << | Celkem: 4 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Inventarizace | majetku | a závazků | v souladu | s vyhláškouhttps://studium-kurzy.cz/skoleni_82669_inventarizace-majetku-a zavazku-v souladu-s vyhlaskou-c- 270---2010-sb-.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde