Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
rizeni rizik ve verejne sprave ii dil

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Řízení rizik ve veřejné správě II. díl # Český institut interních auditorů, z.s.


Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro vedoucí pracovníky, interní auditory, kteří kontrolují procesy a ověřují rizika ve veřejné správě. Cíl semináře Cílem je vysvětlit všechny důležité oblasti risk managementu, ozřejmit správné řízení rizik a následné provádění interního auditu. Interaktivní formou si budeme zpracovávat vstupy, analýzy, navrhovat řešení a ukážeme si řízení rizik na aktuálních příkladech veřejné správy. Obsah semináře Jaké jsou možnosti řízení rizik a procesy ve veřejné správě. Analýza rizik veřejné správy. Kategorizace rizik. Příklady rizik veřejné správy. Plánování interních auditů dle rizik. Selhání a chyby při řízení rizik ve veřejné správě. Jak kontrolovat klíčová rizika? Dokumentace interního auditora a risk managera. Softwary pro provádění interních auditů a řízení rizik.

Obsah kurzu - školení     Pro všechny úrovně. Určeno pro Seminář je určen pro vedoucí pracovníky, interní auditory, kteří kontrolují procesy a ověřují rizika ve veřejné správě. Cíl semináře Cílem je vysvětlit všechny důležité oblasti risk managementu, ozřejmit správné řízení rizik a následné provádění interního auditu. Interaktivní formou si budeme zpracovávat vstupy, analýzy, navrhovat řešení a ukážeme si řízení rizik na aktuálních příkladech veřejné správy. Obsah semináře Jaké jsou možnosti řízení rizik a procesy ve veřejné správě. Analýza rizik veřejné správy. Kategorizace rizik. Příklady rizik veřejné správy. Plánování interních auditů dle rizik. Selhání a chyby při řízení rizik ve veřejné správě. Jak kontrolovat klíčová rizika? Dokumentace interního auditora a risk managera. Softwary pro provádění interních auditů a řízení rizik.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Ing. Ščotka Radek MBA
  • * seminář 19134 7. 10. - 8. 10. 2019* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
  • Informace k platbě: V den konání semináře vystavujeme účastníkům fakturu. V ceně semináře jsou zahrnuty studijní materiály a účastníkům bude poskytnuto drobné občerstvení. Obědy ani ubytování nezajišťujeme. Výukové aktivity a semináře uvedené v katalogu odpovídají požadavkům CPE. Pro případ prodlení s úhradou objednaných služeb je ČIIA oprávněn účtovat sankční úrok z prodlení ve výši 0,05% z dlužné částky denně. Za den splnění závazku je považován den, ve kterém je dlužná částka připsána na účet ČIIA. Pozdní úhrada může mít za následek mimo jiné neposkytování dalších služeb ČIIA pro dlužníka. Přihlášku je nutno doručit nejpozději 5 dní před zahájením akce. Veškeré změny a případná storno objednávek jsou přijímána pouze písemně nebo e-mailem s žádostí o potvrzení . ČIIA si vyhrazuje právo vzdělávací akci zrušit. ČIIA si vyhrazuje právo změnit smluvní podmínky v případě specifických podmínek kurzů. Tyto změny budou vždy uvedeny u nabídky konkrétní vzdělávací akce. Storno poplatky: Lhůta pro výpočet storno poplatků se začíná počítat dnem předcházejícím dni konání akce, den doručení se započítává do lhůty. Pro výpočet lhůt se použijí pracovní dny. Za den doručení storno oznámení se považuje den převzetí elektronické zprávy potvrzení o přečtení nebo den převzetí listinné podoby storno oznámení. * 0 % - nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce; * 50 % - 4 - 3 pracovní dny před zahájením akce; * 70 % - 2 -1 pracovní dny před zahájením akce; * 100 % - méně než 1 den před zahájením akce;
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Řízení rizik ve veřejné


Listopad 2019 # ...   Kurz od firmy: Controller Institut
Srpen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Cílem semináře je upozornit na častá rizika realizace projektů financovaných z evropských fondů a ukázat, jak tato rizika úspěšně a efektivně řídit. Seminář posluchačům přináší kromě vysvětlení nezbytné terminologie doporučení pro praktické řízení ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Říjen 2019 # Číslo akreditovaného kurzu: Neakreditováno : Cílem semináře je upozornit na častá rizika realizace projektů financovaných z evropských fondů a ukázat, jak tato rizika úspěšně a efektivně řídit. Seminář posluchačům přináší kromě vysvětlení nezbytné terminologie doporučení pro praktické řízení rizik projektu. V ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.


Srpen 2019 # Chcete se seznámit s pracovními rolemi vhodnými pro řízení rizik? Víte, co a jakou výhodu znamená Operational Excellence? Znalost rizik a jejich řízení je často tím, co odlišuje dobré firmy od lepších. Kurz poskytuje ucelený přehled o rizicích v podnikové praxi, jejich identifikaci, klasifikaci a o metodách, jak snížit jejich případné ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Říjen 2019 # V podmínkách české účetní legislativy je účetní jednotka regulována prostřednictvím zákona o účetnictví, vyhlášek provádějících tento zákon a Českými účetními standardy. Kreativní účetnictví (creative accounting) pak znamená v podstatě „korekci“ účetnictví obvykle s cílem lepší prezentace podniku v účetních výkazech. ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Září 2019 # ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2019 # ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Říjen 2019 # ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.
Září 2019 # ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Řízení rizik ve veřejné správě II. díl

Strana: | >> 1 << | Celkem: 9 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Řízení | rizik | ve veřejné | správěhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_82647_rizeni-rizik-ve verejne-sprave-ii--dil.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde