Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
mind full nebo mindful -

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Mind full nebo mindful? - # TCC, s.r.o.

Chcete se naučit lépe zvládat své emoce a myšlenky v náročných situacích? Zjistěte, jak s pomocí mindfulness omezit míru stresu v práci i každodenním životě a naučte se více vnímat sebe i své okolí. Co Vám kurz přinese? Zjistíte, co je mindfulness a pochopíte základní principy tohoto přístupu. Získáte schopnost věno
Chcete se naučit lépe zvládat své emoce a myšlenky v náročných situacích? Zjistěte, jak s pomocí mindfulness omezit míru stresu v práci i každodenním životě a naučte se více vnímat sebe i své okolí. Co Vám kurz přinese? Zjistíte, co je mindfulness a pochopíte základní principy tohoto přístupu. Získáte schopnost věnovat vědomou pozornost přítomnému okamžiku nezatíženou jeho hodnocením. Naučíte se, jak využívat všímavost v každodenním životě a lépe ovládat své myšlenky i emoce. Dozvíte se, jak díky mindfulness snížit stres v náročných situacích. Vyzkoušíte si techniky mindfulness a zjistíte, jak je uplatnit v komunikaci s ostatními. Cílová skupina Pro všechny, kteří se chtějí naučit ovládat své myšlenky i emoce, dokázat se plně soustředit a lépe zvládat náročné situace i komunikaci v každodenním životě. Obsah Co je mindfulness. Základní principy vědomé všímavosti. Techniky mindfulness. Jak a kde mindfulness využít. Praktické tipy pro aplikaci mindfulness v každodenních situacích.

Obsah kurzu - školení     Chcete se naučit lépe zvládat své emoce a myšlenky v náročných situacích? Zjistěte, jak s pomocí mindfulness omezit míru stresu v práci i každodenním životě a naučte se více vnímat sebe i své okolí. Co Vám kurz přinese? Zjistíte, co je mindfulness a pochopíte základní principy tohoto přístupu. Získáte schopnost věnovat vědomou pozornost přítomnému okamžiku nezatíženou jeho hodnocením. Naučíte se, jak využívat všímavost v každodenním životě a lépe ovládat své myšlenky i emoce. Dozvíte se, jak díky mindfulness snížit stres v náročných situacích. Vyzkoušíte si techniky mindfulness a zjistíte, jak je uplatnit v komunikaci s ostatními. Cílová skupina Pro všechny, kteří se chtějí naučit ovládat své myšlenky i emoce, dokázat se plně soustředit a lépe zvládat náročné situace i komunikaci v každodenním životě. Obsah Co je mindfulness. Základní principy vědomé všímavosti. Techniky mindfulness. Jak a kde mindfulness využít. Praktické tipy pro aplikaci mindfulness v každodenních situacích.
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Pro všechny, kteří se chtějí naučit ovládat své myšlenky i emoce, dokázat se plně soustředit a lépe zvládat náročné situace i komunikaci v každodenním životě.
  • Mgr. Jana Jandová Vystudovala andragogiku a personální řízení na FF UK a Université Charles de Gaulle. Působila v interním HR v několika mezinárodních společnostech. Jako lektor, kouč a facilitátor se zaměřuje na oblast osobního rozvoje, manažerských dovedností, komunikace, štěstí v práci a mindfulness.
  • Kapacita kurzu: 12
  • Smluvní vztah vzniká na základě písemné objednávky od zákazníka a písemného potvrzení objednávky odpovědnou osobou zastupující společnost TCC s.r.o. Zákazník může od objednávky odstoupit a svou účast zrušit: 10 a více dní před termínem – bez storno poplatků 9 – 5 dní před termínem – storno poplatek 50% z ceny kurzu 4 dny a méně – nelze stornovat [možná účast náhradníka], zákazník hradí plné kurzovné Společnost TCC může od konání kurzu ustoupit a kurz zrušit z důvodů nedostatečně naplněné kapacity kurzu nebo jiných organizačních důvodů. Účastník obdrží cca 10 dní před termínem potvrzení o konání akce, případně informaci o zrušení či přesunutí termínu.

SEARCHKurzy: Mind full nebo


Listopad 2019 # Chcete se naučit lépe zvládat své emoce a myšlenky v náročných situacích? Zjistěte, jak s pomocí mindfulness omezit míru stresu v práci i každodenním životě a naučte se více vnímat sebe i své okolí. Co Vám kurz přinese? Zjistíte, co je mindfulness a pochopíte základní principy tohoto přístupu. Získáte schopnost ...   Kurz od firmy: TCC, s.r.o.


Mind full nebo mindful? -

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Mind | full | nebo | mindful?
[?]
https://studium-kurzy.cz/skoleni_82395_mind-full-nebo-mindful---.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde